Tescoma

Tescoma

Značka Tescoma je registrovanou ochrannou známkou výrobce kuchyňských potřeb pro domácí a profesionální gastronomii. Dlouhodobý úspěch značky Tescoma na světových trzích stojí na mimořádně široké a ucelené nabídce kuchyňských potřeb, prvotřídní kvalitě použitých materiálů a dokonalé zpracování výrobků s originálním designem.

Tescoma s.r.o. je tuzemská firma bez zahraniční kapitálové účasti. Předmětem podnikání je zejména vývoj, design a následně prodej značkových kuchyňských potřeb.

Sídlem firmy Tescoma je město Zlín, průmyslové centrum s dlouholetou podnikatelskou tradicí rozvíjenou od první poloviny 20. století světově proslulou obuvnickou firmou Baťa.

Tescoma nabízí široký sortiment výrobků prvotřídní kvality za příznivé ceny. Uplatňuje a rozvíjí vlastní vývoj a originální design kuchyňských potřeb. Propagovat obchodní značku a dobré jméno České republiky ve světě.Hlavním cílem firmy Tescoma je udržet si stávající dominantní postavení na českém trhu a nadále rozšiřovat působnost do celého světa. Od roku 1994 nabízí Tescoma své výrobky také na zahraničních trzích. Stálé obchodní zastoupení má na Slovensku, v Itálii, Rusku, Polsku, Španělsku, Portugalsku a na Ukrajině. Výrobky Tescoma jsou prostřednictvím exportní centrály v Itálii dále reexportovány a v současné době se s nimi můžete setkat ve více než 80-ti zemích světa.

Sortiment výrobků značky Tescoma zahrnuje více než 2000 položek.U každého z nich se můžete spolehnout na tyto vlastnosti:

Původní - Výrobky značky Tescoma vznikají ve firemním Design centru Tescoma a nesou pečeť originálního a původního designu. Vývojáři, designéři, technici a kontroloři jakosti sledují kvalitu, dokonalou funkčnost i všechna ostatní kritéria, která zaručují, že výrobky nejen výborně poslouží, ale budou také zdobit kuchyni a přinášet radost.

Prvotřídní - Kuchyňské potřeby Tescoma jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů certifikovaných pro použití v domácí i profesionální gastronomii. Volí materiály tradiční - prvotřídní nerezavějící ocel, silnostěnný porcelán, odolné plasty, ušlechtilé dřevo i materiály moderní - žáruvzdorný silikon, transparentní plasty, křišťál apod.

Univerzální - Výrobky značky Tescoma jsou uzpůsobeny pro co nejširší spektrum využití. Všechny nové linie nerezového nádobí Tescoma jsou určeny pro použití na všech typech sporáků - plynových, elektrických, sklokeramických, halogenových i indukčních.

Multifunkční - Řada výrobků značky Tescoma je multifunkční. Například silikonový odkapávač na nádobí lze výborně použít jako žáruvzdornou podložku do trouby při sušení ovoce. Podobné možnosti najdete u výrobků Tescoma spoustu.

Optimální - Výrobky značky Tescoma jsou dodávány ve všech běžně používaných velikostech a ve více barevných provedeních.

Stále nové - Každý týden má společnost Tescoma pro své zákazníky připravenou nejméně jednu novinku.

Záruční lhůty - Na drtivou většinu svých výrobků poskytuje společnost Tescoma nadstandardní záruční lhůty.

Firma Tescoma je rovněž nositelem CERTIFIKÁTU VÝJIMEČNOSTI pro obor Vývoj, design a prodej značkových kuchyňských potřeb.

Ve vlastních laboratořích a zkušebnách vybavených tou nejmodernější technikou podstupuje každý výrobek neúprosný test odolnosti, trvanlivosti, funkčnosti a splnění přísných zdravotních norem. Vše je pečlivě evidováno, každá výrobní šarže je označena a kontrolována.


Výrobky značky Tescoma vznikají od A do Z ve firemním Design centru Tescoma ve Zlíně.

Co se píše o prodejnách Tescoma?

Tescoma jde poprvé s kampaní do televize - MaM.cz

MaM.cz Tescoma jde poprvé s kampaní do televize MaM.cz Zlínský výrobce kuchyňských potřeb Tescoma si připomíná 25 let od založení firmy. Výročí připomíná v upoutávce na Týden s Tescomou, který probíhá od 21. dubna do 1. května 2017. Ve stejné době nasadí svou vůbec první televizní reklamu. "Primárním ...Tescoma Týden s TescomouMédiářTescoma nasazuje do TV první image spotMediaGuruvšech 3 zpravodajských článků »

Podnikatelem roku se stal spolumajitel Tescomy Petr Chmela - Novinky.cz

Novinky.cz Podnikatelem roku se stal spolumajitel Tescomy Petr Chmela Novinky.cz Vítězem ocenění Podnikatel roku se za loňský rok stal spoluzakladatel a spolumajitel zlínské společnosti Tescoma Petr Chmela. Titul technologického podnikatele získal majitel společnosti PSI Martin Trtílek a titul začínajícího podnikatele majitel firmy ... Podnikatelem roku je majitel Tescomy. Začínal v garáži, dnes vyváží ...Hospodářské novinyČeský příběh z garáže: Podnikatelem roku je zakladatel TescomyRespekt.czPodnikatelem roku je spolumajitel Tescomy Petr Chmelaceskatelevize.cz/ct24všech 7 zpravodajských článků »

Podnikatel roku Zlínského kraje Petr Chmela - Dobrý den s Kurýrem

Dobrý den s Kurýrem Podnikatel roku Zlínského kraje Petr Chmela Dobrý den s Kurýrem Petr Chmela, zakladatel a spolumajitel společnosti Tescoma zvítězil v soutěži Podnikatel roku 2016 Zlínského kraje. "Toto ocenění je velký úspěch nás všech v Tescomě, protože to, co jsme vybudovali, je naše společná práce," sdělil své dojmy Chmela.

"Zaměstnanci jsou náš nejcennější kapitál," říká pro INFO.CZ ... - Info.cz

Info.cz "Zaměstnanci jsou náš nejcennější kapitál," říká pro INFO.CZ ... Info.cz Takže vznikla Tescoma (jako žena) a tak to zůstalo. Dá se říct, že firmu založili muzikanti v garáži? Ano, ale ono je to logické. Bylo po revoluci, oba jsme studovali na konzervatoři, a tak většina našich kamarádů byli muzikanti. I když jsme samozřejmě ... a další »

V Monaku se rozhodne o nejlepším podnikateli světa. Stát se jím ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji V Monaku se rozhodne o nejlepším podnikateli světa. Stát se jím ... MS v Hokeji Majitel společnosti Tescoma Petr Chmela jede do Monaka bojovat o titul Světového podnikatele roku. O vítězství v prestižní soutěži, kterou již posedmnácté pořádá poradenská společnost EY, se letos utká 59 podnikatelů ze 49 zemí. Slavnostní vyhlášení se ...Startuje klání o světového Podnikatele roku, barvy Česka hájí šéf ...iDNES.czvšech 2 zpravodajských článků »

Zlínské Tescomě rostou tržby, letos očekává 1,4 miliardy Kč - denik.cz

denik.cz Zlínské Tescomě rostou tržby, letos očekává 1,4 miliardy Kč denik.cz Zlín - Zlínské společnosti Tescoma , která patří k předním evropským výrobcům kuchyňských potřeb a potřeb pro domácnost, rostou tržby. Loni činily 1,35 miliardy korun, předloni 1,32 miliardy korun. Letos firma očekává tržby 1,4 miliardy korun. Vyplývá z ...Zeman se odvázal: Zaútočil na dvě firmy a rozesmál občanyParlamentníListy.czvšech 3 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

tescoma eshop

tescoma.cz

tescoma s chutí

tlakový hrnec tescoma

Podobný sortiment jako v Tescoma nakoupíte také v těchto prodejnách: Bauhaus, Baumax, Breno koberce, Dedra, Frital, Hornbach, Koberce Trend, Koupelny Jika, Koupelny Ptáček, Koupelny Ravak, Koupelny Siko, Kuchyně Hanák, Kuchyně Koryna, Kuchyně Oresi, Kuchyně Sykora, Mountfield, Obi, Orion, Prior, Proma, Styltex, Tupperware, Uni Hobby.

letákové akce