Albert

Albert

Co se píše o Albertu?

Albert oslaví 25. výročí věrnostní kampaní a soutěží pro zákazníky - MaM.cz

MaM.cz Albert oslaví 25. výročí věrnostní kampaní a soutěží pro zákazníky MaM.cz Před koncem milénia už mohli zákazníci chodit do dnes dobře známých supermarketů s názvem Albert . V roce 2005 převzal Ahold na českém trhu 57 prodejen společnosti Julius Meinl, před dvěma lety pak došlo k akvizici obchodů řetězce Spar. Aktuálně čítá ...Albert oslaví 25. výročí novou věrnostní kampaní a velkou soutěží ...Marketingové novinyAlbert k 25. výročí spouští věrnostní kampaň a soutěžMediaGuruAlbert a AholdAktuálně.czvšech 4 zpravodajských článků »

Penny Market, Albert a Tesco. Známe nejvyšší pokuty kvůli slevám ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Penny Market, Albert a Tesco. Známe nejvyšší pokuty kvůli slevám ... Aktuálně.cz Nejvyšší pokuty od České obchodní inspekce dostaly v prvním pololetí řetězce Penny Market a Ahold (provozující síť Albert ). Při akci zaměřené na slevy uskutečnila inspekce 3244 kontrol, z toho při 1382 zjistila porušení zákona. Hlavní zprávy.

Před 60 lety zemřel literární historik Albert Pražák - Pražský deník

Před 60 lety zemřel literární historik Albert Pražák Pražský deník Před 60 lety zemřel literární historik Albert Pražák. Praha - Před 60 lety, 19. září 1956, zemřel literární historik Albert Pražák, významná postava protinacistického odboje i květnového povstání v roce 1945. Pražák stál v květnu 1945 v čele České ...

Visa a Albert spustily společnou kampaň - E15.cz

E15.cz Visa a Albert spustily společnou kampaň E15.cz Každý, kdo až do 27. září 2016 zaplatí v některém ze supermarketů nebo hypermarketů Albert pomocí karty Visa nákup v minimální výši 500 Kč, obdrží slevový poukaz v hodnotě 50 Kč na další nákup. "Touto kampaní reagujeme na stále sílící trend ve ...

Visa spouští v prodejnách Albert kampaň na podporu plateb kartou - Marketingové noviny

Marketingové noviny Visa spouští v prodejnách Albert kampaň na podporu plateb kartou Marketingové noviny Další ukázkou toho, že bezhotovostní placení je mezi prodejci i zákazníky čím dál tím oblíbenější a často výhodnější, je partnerství Visa a společnosti Ahold, která provozuje síť více než 300 supermarketů a hypermarketů Albert v Česku. Všichni držitelé ...Albert věnuje 50 korun na další nákup. Nová kampaň chce podpořit ...Aktuálně.czvšech 3 zpravodajských článků »

V Lokti vyrůstal Albert Einstein. Alespoň díky filmařům - denik.cz

denik.cz V Lokti vyrůstal Albert Einstein. Alespoň díky filmařům denik.cz V Lokti vyrůstal Albert Einstein. Alespoň díky filmařům. Loket - Německé nápisy na domech, poškozené, špinavé fasády, na náměstí místo automobilů koně a povozy, lidé v dobovém oblečení z přelomu 19. a 20. století. Nezasvěcený návštěvník Lokte mohl mít ...a další »

Co Vás zajímá?

albert leták

albert supermarket leták

albert hypermarket leták

akční leták albert

Podobný sortiment jako v Albert nakoupíte také v těchto prodejnách: BALA, Billa, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce