Albert

Albert

Co se píše o Albertu?

Trik s metrem neuznáme, vzkazuje ČOI řetězci Albert. Za otevřené ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Trik s metrem neuznáme, vzkazuje ČOI řetězci Albert . Za otevřené ... Aktuálně.cz Říkají to právníci České obchodní inspekce, které online deník Aktuálně.cz požádal o oficiální stanovisko k záměru sítě obchodů Albert . Řetězec chce nechat na státní svátek otevřené čtyři prodejny v těsné blízkosti metra, protože se na ně podle výkladu ... a další »

Miliony vajec musí z obchodů kvůli salmonele. Měl je Kaufland ... - Blesk.cz

Miliony vajec musí z obchodů kvůli salmonele. Měl je Kaufland ... Blesk.cz Zpět na. Veterináři zakázali prodej přibližně 3,5 milionu kusů vajec z Polska. Mohla by obsahovat bakterie salmonelózy. V ČR je obdržel Kaufland, Tesco, Ahold, provozující supermarkety Albert , a zpracovatelská firma Miloše Minaříka z Opatovic. Jde o ... a další »

Obchody Albert uspěly ve finále Evropské ceny kvality - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Obchody Albert uspěly ve finále Evropské ceny kvality ParlamentníListy.cz Prodejny Albert slaví úspěch. Společnost Ahold, která v Česku maloobchodní síť provozuje, jako vůbec první tuzemská firma postoupila do finále a získala trofej i v evropské úrovni prestižní soutěže s 25letou tradicí. Maloobchodník navázal na ...

Albert se omlouvá za falšovaný olej. Z chyby viní výrobce - Týden.cz

Týden.cz Albert se omlouvá za falšovaný olej. Z chyby viní výrobce Týden.cz Společnost Ahold ze svých prodejen Albert stahuje falšovaný slunečnicový olej Vénusz z Maďarska. Je deklarovaný jako jednosložkový, ale podle laboratorní analýzy Státní zemědělské potravinářské inspekce je v něm příměs jiného oleje, čímž se prodejce ...Slunečnicový olej z Alberta byl pančovaný jinou příměsí. Musí z regálůiDNES.czvšech 9 zpravodajských článků »

Obchody Albert zůstanou v pátek 28. října zavřené - EuroZpravy.CZ

EuroZpravy.CZ Obchody Albert zůstanou v pátek 28. října zavřené EuroZpravy.CZ Ve státní svátek 28. října, který letos připadá na pátek, se bude na obchody Albert poprvé vztahovat zákon regulující otevírací dobu v maloobchodě. "Na základě nové regulace zůstane více než 300 našich prodejen po celé České republice pro zákazníky ...

Finta na zákon, otevře se i ve svátek. Metro je přece železnice, tvrdí ... - Lidovky.cz

Finta na zákon, otevře se i ve svátek. Metro je přece železnice, tvrdí ... Lidovky.cz Páteční státní svátek bude poprvé znamenat uzavření všech obchodů o rozloze větší než 200 metrů čtverečních. Zákon, který tento měsíc vstoupil v platnost, totiž ...a další »

Co Vás zajímá?

albert leták

albert supermarket leták

albert hypermarket leták

akční leták albert

Podobný sortiment jako v Albert nakoupíte také v těchto prodejnách: BALA, Billa, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce