Albert

Albert

Co se píše o Albertu?

Petr Holub: Sobotka se zlobí. Teď na Albert - Český rozhlas

Aktuálně.cz Petr Holub: Sobotka se zlobí. Teď na Albert Český rozhlas Vláda osloví holandskou společnost Ahold, která provozuje obchodní řetězec Albert , s návrhem, ať zvýší platy zaměstnancům. Jednání se zřejmě bude držet diplomatických zvyklostí a povede ho ministr zahraničí s nizozemským velvyslancem, přesto jde o ...Sobotka pracuje za odboráře, kvůli platům v prodejnách Albert se ...Aktuálně.czvšech 10 zpravodajských článků »

Zisky Albertu rostou, zaměstnanci musí mít vyšší platy, žádá Marksová - iDNES.cz

iDNES.cz Zisky Albertu rostou, zaměstnanci musí mít vyšší platy, žádá Marksová iDNES.cz Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová apelovala na generálního ředitele společnosti Ahold Czech Republic Jespera Lauridsena, aby zvýšil mzdy řadových zaměstnanců v řetězci Albert . Otevřený dopis mu poslala v pátek, tedy den poté, co s ...a další »

Hejduk (ČSSD): Otevřený dopis řetězci Albert - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Hejduk (ČSSD): Otevřený dopis řetězci Albert ParlamentníListy.cz Pokladní v řetězci Albert má dle dostupných informací průměrnou mzdu 12 500 Kč hrubého za měsíc (zhruba 462 ~měsíc). U vaší konkurence ale průměrné mzdy pokladních mohou dosahovat až k 20 000 Kč (cca 740 ~měsíc). Sám tento rozdíl je šokující a ...a další »

Krize se prohlubuje: Kníže Albert připravil manželce velké ZKLAMÁNÍ! - denik.cz

denik.cz Krize se prohlubuje: Kníže Albert připravil manželce velké ZKLAMÁNÍ! denik.cz Ta totiž věřila, že vše, co Albert říkal před svatebním oltářem, myslel vážně. Že mu půjde o její dobro, že jí bude pomáhat... Jenže pár let po svatbě poznává, že to tak není. "Charlene se hodně angažuje v ochraně životního prostředí, chtěla by dětem ...

Albert uklidňuje naštvané zaměstnance. O kolik jim zvýší platy? - Info.cz (tisková zpráva)

Info.cz (tisková zpráva) Albert uklidňuje naštvané zaměstnance. O kolik jim zvýší platy? Info.cz (tisková zpráva) Řetězec Ahold, do kterého spodají prodejny Albert , odborům navrhl na příští rok průměrné zvýšení platů o 8,5 procenta. V roce 2018 by pak mzdy zaměstnanců měly narůst o dalších sedm procent. Odboráři dosud požadovali, aby jim platy vzrostly už letos.a další »

Kníže Albert se projevil jako NELÍTOSTNÝ otec! Dvouletého syna ... - denik.cz

denik.cz Kníže Albert se projevil jako NELÍTOSTNÝ otec! Dvouletého syna ... denik.cz Albert s manželkou totiž pořádali piknik v parku princezny Antoinette v Monte Carlu. A když už s nimi měly být děti, čekalo se, že budou obě. Ovšem Gabriella na rozdíl od brášky mohla nakonec zůstat s chůvou. Trpěl tak jen Jacques (a jeho matka), což ... Kníže Albert ukázal malého syna ve společnosti! Kněžna z toho byla ...Týden.czvšech 2 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

albert leták

albert supermarket leták

albert hypermarket leták

akční leták albert

Podobný sortiment jako v Albert nakoupíte také v těchto prodejnách: BALA, Billa, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce