Electroworld

Electroworld

Electro World se specializuje na prodej elektrických spotřebičů. Electro World objevíte v Maďarsku a České republice, kde provozuje v současné době celkem 11 obřích obchodů s elektrickými spotřebiči.

Electro World je součástí Dixons Group plc, největší obchodní firmy specializované na elektrické spotřebiče v Evropě. To jim umožňuje využít kupní sílu k nakoupení velkého množství výrobků od dodavatelů a tím dosáhnout nejnižší nákupní ceny. Mají jedinečný centralizovaný distribuční a prodejní provozní model, který umožňuje udržet náklady na velmi nízké úrovni. To vše dovoluje nabízet zákazníkům výrobky za nejnižší ceny.

V prodejnách Electroworld nabízí také některé nové speciální služby. Příkladem je "PC klinika", kde si zákazníci mohou nechat zkontrolovat svůj počítač, nainstalovat nové programy nebo hardware, provést upgrade počítače nebo si jen nechat poradit. Služba se vztahuje nejen na PC zakoupené v prodejnách Electro World, ale také na všechny ostatní počítače. Z dalších služeb je velmi oblíbený nákup na úvěr, velmi pozitivní ohlas má možnost připojení k internetu zdarma, často žádané je testování nových počítačových her. Dětský koutek je již naprostou samozřejmostí.

Služby nabízené Electroworldem

"PC klinika"
Zákazníci si mohou nechat zkontrolovat svůj počítač, nainstalovat nové programy nebo hardware, provést upgrade počítače nebo si jen nechat poradit. Tato služba se vztahuje nejen na počítače zakoupené v prodejnách Electro World, ale také na všechny ostatní počítače.

"Nákup na splátky"
V případě, že nemáte dostatek hotovosti pro zakoupení výrobku, nabízíme možnost nákupu na splátky. Je možné si vybrat z několika typů splátkových modelů od možnosti bez navýšení, přes 1/10 po standardní splátkový režim, kdy si můžete určit výši měsíční splátky nebo délku splácení.

"Vaše Jistota"
I ty nejkvalitnější výrobky se mohou někdy porouchat nebo poškodit. Pro tyto případy nabízí možnost přikoupení služby "Vaše Jistota", která vám nabízí bezplatnou opravu v případě náhodného poškození výrobku, dále prodlouží záruční dobu na 3 až 5 let podle druhu výrobku. V případě, že výrobek nelze opravit, dostanete místo něj nový výrobek zcela zdarma.

"3 dny jistoty"
Zboží nabízené v inzerci Electro World je vždy minimálně 3 dny skladem. Pokud nebudou schopni inzerované zboží dodat, pak Vám nabídnou jiný výrobek ve stejné nebo lepší kvalitě za stejnou cenu, jako inzerovaný.

"125% garance ceny"
Ručí za to, že v místech, kde jsou prodejny Electro World, nakoupíte zboží kvalitních značek za nejnižší ceny při shodných podmínkách prodeje.Pokud přesto zjistíte, že zboží, které zakoupíte nebo jste již zakoupili, nějaký jiný obchod v dané oblasti prodává za stejných podmínek prodeje levněji, tuto cenu víc než vyrovnají. Vrátí vám rozdíl v ceně a navíc přidají 25% rozdílu.

Co se píše o prodejnách Electroworld?

Honor 9 překročil hranici jednoho milionu objednaných kusů - pctuning

pctuning Honor 9 překročil hranici jednoho milionu objednaných kusů pctuning Nová vlajková loď Honor 9 překročila hranici jednoho milionu celosvětově objednaných kusů již během prvního měsíce od uvedení na trh. O nový model ...a další »

Nejvýkonnější současná konzole je teď v akci. PS4 Pro koupíte o ... - Cnews.cz

Cnews.cz Nejvýkonnější současná konzole je teď v akci. PS4 Pro koupíte o ... Cnews.cz Sony v Česku rozjelo velkou slevovou akci na PlayStation 4 Pro. Doposud konzole stála přes 10 000 Kč, aktuálně ji lze pořídit o 1000 Kč (i více) levněji. Největší akci přinesl ElectroWorld , který PS4 Pro prodává za 8690 Kč, většina ostatních obchodů se ...

Honor 8 Pro v černé vstupuje do prodeje - PCTuning - Týden - pctuning

Honor 8 Pro v černé vstupuje do prodeje - PCTuning - Týden pctuning Od dnešního dne je v prodeji Honor 8 Pro také v černém odstínu. Doplnil tak do této doby dostupné modré a zlaté provedení tohoto zástupce vyšší produktové ...a další »

Electro World loni prohloubil ztrátu na 174 milionů korun - Aktuálně.cz - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Electro World loni prohloubil ztrátu na 174 milionů korun - Aktuálně.cz Aktuálně.cz Řetězec s elektronikou Electro World ve finančním roce 2014/2015 prohloubil ztrátu na 174 milionů korun z předchozích 159 milionů. Tržby společnosti se ...a další »

Vyplatí se koupit elektroniku ve výprodejích? Otestovali jsme velké ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Vyplatí se koupit elektroniku ve výprodejích? Otestovali jsme velké ... Aktuálně.cz Electro World navíc poměrně často používá i známý trik, kdy původní - přeškrtnutá - cena je výrazně nadsazená. Stejnou praktiku lze - s výjimkou Datartu - častěji najít i u dalších řetězců, které se specializují na prodej elektroniky. Používají ji také ...

Set-top box - Cnews.cz

Set-top box Cnews.cz Ahoj předem snad to mám ve správné kategorii. Chci se zeptat co znamená wi-fi support? Chci si koupit tento set-to box https://www.electroworld .cz/orava-dvb-2 ... paign=2717 a ten má wi-fi support. To znamená, že mě tam přes wi-fi půjde napojit nettbook?

Co Vás zajímá?

electroworld leták

electroworld.cz

electroworld ostrava

electroworld brno

Podobný sortiment jako v Electroworld nakoupíte také v těchto prodejnách: Alza.cz, Ardo, Baumatic, Comfor, Datart, Elektro Spáčil, Elektrocentrum, Emos, ETA, Euronics, Fotolab, Mall.cz, Okay, Planeo Elektro, Proton, TS Bohemia.

letákové akce