Nábytkáři Čech a Moravy

Nábytkáři Čech a Moravy

Co se píše o prodejnách Nábytkáři Čech a Moravy?

Poptávka po bydlení je tak silná, že někteří zájemci ani nechodí na ... - Realitymorava.cz

Realitymorava.cz Poptávka po bydlení je tak silná, že někteří zájemci ani nechodí na ... Realitymorava.cz 20.2.2017 - Vývoj realitního trhu v České republice může připomínat horskou dráhu. Jednu dobu jsou ceny nemovitostí tak vysoko, že se až mnozí diví, jak je možné, že tak drahé nemovitosti někdo kupuje. Po nějaké době přijde pokles cen a většina zájemců ...

Praha 1 chce postavit zlatou skleněnou "pneumatiku" - Echo24.cz

Praha 1 chce postavit zlatou skleněnou "pneumatiku" Echo24.cz Praha 1 chce nechat postavit na konci Revoluční ulice zlatou skleněnou oválnou galerii za 184 milionů korun, která připomíná svým tvarem ležící pneumatiku. Navrhl ji architekt Petr Malinský. Mohla by v ní sídlit Slovanská epopej nebo putovní expozice ... a další »

Práce v nemocnicích je otrocká, tvrdí mladý gynekolog Greguš - iDNES.cz

iDNES.cz Práce v nemocnicích je otrocká, tvrdí mladý gynekolog Greguš iDNES.cz Pak se dostává na částku kolem tří set korun hrubého na hodinu. V nemocnicích je záměrně udržována nízká hodinová sazba, aby těch málo lékařů, kteří v nemocnicích jsou, odsloužilo hodně služeb a tím si aspoň trochu přišli na vyšší peníze, za ... a další »

Sex and the Business Julie Hrstkové: Všude dobře, tak proč si ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Sex and the Business Julie Hrstkové: Všude dobře, tak proč si ... Hospodářské noviny Po zhodnocení možnosti zakoupit chalupu například na Moravě u Novomlýnských nádrží, což je z Čech v dojezdové vzdálenosti někde mezi třemi až dvaceti hodinami (podle aktuálního stavu D1), člověk lehce dospěje k závěru, že si může koupit nemovitost ...

Cíle Vysočiny? Klidný střed tabulky a lidi na tribunách - Noviny Žďárska

Noviny Žďárska Cíle Vysočiny? Klidný střed tabulky a lidi na tribunách Noviny Žďárska "Já sám jsem součástí těch změn. Naším cílem je pohybovat se v klidném středu tabulky, bavit diváky a nalákat je na tribunu," řekl Jan Staněk, který na ředitelském postu vystřídal stálici Zdeňka Tulise. K vyřknutým cílům má pomoci i nový kouč Ivan ... a další »

Příští týden bude pršet, na horách může i sněžit, věští meteorologové - iDNES.cz

iDNES.cz Příští týden bude pršet, na horách může i sněžit, věští meteorologové iDNES.cz Zpočátku se ojediněle, postupně na jihu Čech a na Moravě objeví místy déšť nebo mrholení. Na západě Čech mohou být k ránu ojediněle mlhy. Přes den bude zataženo až oblačno, na Moravě a ve Slezsku zpočátku místy, postupně ojediněle se slabým ...a další »

Podobný sortiment jako v Nábytkáři Čech a Moravy nakoupíte také v těchto prodejnách: Asko nábytek, Europa Mobel, IDEA nábytek, Ikea, Jamall nábytek, Jena nábytek, Jysk, Kika nábytek, Lumco, Mobelix, Nejči nábytek, Sconto nábytek, Spectrum nábytek, XXXLutz.

letákové akce