Kaufland

Kaufland

Co se píše o Kauflandu?

Starý Kaufland už otevřel - Prostějovský Večerník - Prostějovský večerník

Prostějovský večerník Starý Kaufland už otevřel - Prostějovský Večerník Prostějovský večerník Další zmatky. Zmodernizovaný Kaufland v Okružní ulici je od úterního rána otevřený. Dozvědět se to však nebylo úplně jednoduché. První zákazníky měl přitom ...Kaufland slavnostně otevře ve čtvrtek - Prostějovský deníkProstějovský deníkvšech 2 zpravodajských článků »

Znovuotevření Kauflandu lidi zaskočilo i naštvalo - Prostějovský deník

Prostějovský deník Znovuotevření Kauflandu lidi zaskočilo i naštvalo Prostějovský deník Společnost Kaufland se k situaci vyjádřila před devátou hodinou ráno. "Omlouváme se všem zákazníkům, kteří se ve čtvrtek těšili na naši prodejnu Kaufland v Prostějově v Okružní ulici. Plánované otevření této prodejny musíme z důvodu absence jednoho ze ...Fiasko před Kauflandem. Opravený nákupák neotevřelProstějovský večerníkvšech 2 zpravodajských článků »

Sephora v Americe spouští kosmetická studia. Kaufland vrací ... - Médiář

Médiář Sephora v Americe spouští kosmetická studia. Kaufland vrací ... Médiář Pět nejpodstatnějších světových zpráv z retailu pro vás každý týden vybírá a komentuje Tomáš Krásný z firmy Blue Events, která organizuje výroční Retail Summit a menší specializované konference Retail in Detail. Další novinky najdete na sociální síti ...

Výš a výš. Kaufland zvýší mzdy v obchodech v průměru o 14 procent - iDNES.cz

iDNES.cz Výš a výš. Kaufland zvýší mzdy v obchodech v průměru o 14 procent iDNES.cz Obchodní řetězec Kaufland navýší od 1. srpna mzdy zaměstnanců na provozních pozicích, v logistice a v masozávodu v průměru o 14 procent. V absolutních částkách jde o zvýšení o 1 000 až 3 000 Kč hrubého měsíčně. Firma to uvedla na dotaz v pondělí.a další »

Kaufland prodával kečup s nižším obsahem rajčat. Musí ho stáhnout ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Kaufland prodával kečup s nižším obsahem rajčat. Musí ho stáhnout ... iRozhlas.cz Kečup s nízkým obsahem rajčat, který jste si mohli koupit v Kauflandu . | Foto: Státní zemědělská a potravinářská inspekce | Zdroj: Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Podle inspektorů se jedná o K - Classic Tomato Ketchup - rajčatový kečup ... Kaufland nabízel falšovaný kečup. Většinu už prodalVitalia.czSZPI: Kaufland prodával pod vlastní značkou kečup s nižším ...ParlamentníListy.czvšech 4 zpravodajských článků »

Kaufland jako koncentrák? - Britské listy

Kaufland jako koncentrák? Britské listy Většina manažerů Kauflandu ČR jsou Češi nebo Slováci, jak vyplývá z obchodního rejstříku. Srovnání osobních čísel zaměstnanců s čísly vytetovanými na ruku v koncentráku je násilné a urážlivé. Policajti a železničáři mají čísla taky. Možná jde o ...

Co Vás zajímá?

kaufland akční leták

leták kaufland

kaufland.cz

kaufland brigáda

Podobný sortiment jako v Kaufland nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Globus, Hypernova, Interspar, Makro, Tesco.

letákové akce