Kaufland

Kaufland

Co se píše o Kauflandu?

Konec levné práce. Nejen pro Kaufland! - Haló Noviny

Haló Noviny Konec levné práce. Nejen pro Kaufland ! Haló Noviny ~Z lásky k Česku~. Marketingově citově zabarvený slogan Kauflandu , který každodenně zdůrazňuje zákazníkům, jakou pozornost věnuje tento řetězec českým výrobkům. Co naplat, že o tuzemské máslo zde v porovnání s jinými řetězci nezavadíte po celý rok.

Kauza Kaufland a nacistické symboly: Platí zákon pro každého ... - ePortál

Kauza Kaufland a nacistické symboly: Platí zákon pro každého ... ePortál Víte, co nás na kauze neonacistky z Kauflandu irituje? České zákony. Nebo spíš dvojí přístup k nim. Velmi hloupá žena má na ruce nacistické symboly. Jistý chlap jí vyfotil a postnul na Facebook. Ona je bez práce a chystá se na ní právnické oddělení ...

Policie obsadila budějovickou Stromovku. Hledala muže se zbraní - iDNES.cz

iDNES.cz Policie obsadila budějovickou Stromovku. Hledala muže se zbraní iDNES.cz "Byla jsem nakupovat a slyšela jsem od okolních lidí, že tu někdo lítá kolem Kauflandu s pistolí. Asi hodinu jsme tu byli zavření. Policisté se samopaly nás vyprovodili ven. Prohlédli si naše občanky. Ostatním pomohli i s nákupem a doprovodili je až k ... Budu střílet ve Stromovce, volal na tísňovou linku. Policisté ho nenašliStrakonický deníkvšech 3 zpravodajských článků »

Majitel Lidlu a Kauflandu hodlá napřesrok v tržbách trumfnout 100 ... - E15.cz

E15.cz Majitel Lidlu a Kauflandu hodlá napřesrok v tržbách trumfnout 100 ... E15.cz Příští rok chce Schwarz dostat roční tržby nad hranici 100 miliard eur. Šéf skupiny Klaus Gehrig to dnes řekl listu Frankfurter Allgemeine Zeitung. Roční tržby řetězce Lidl vzrostly o 6,2 procenta na 68,6 miliardy eur. Kaufland zvýšil tržby o 2,4 ... a další »

Policie hledala v Budějovicích střelce. Vyhrožoval zabíjením! - tn.cz

tn.cz Policie hledala v Budějovicích střelce. Vyhrožoval zabíjením! tn.cz Rozsáhlou akci spustila odpoledne policie v Českých Budějovicích. V tamním parku Stromovka a kauflandu hledala člověka, který vyhrožoval, že má zbraň a někoho zastřelí. Uzavřenou oblast už policisté prohledali a znovu otevřeli. Asi dvě hodiny po ... a další »

Kvůli hákovému kříži na ruce pokladní z Kauflandu ihned skončila ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Kvůli hákovému kříži na ruce pokladní z Kauflandu ihned skončila ... Lidovky.cz PRAHA Záběry pokladní, která obsluhovala v obchodním řetězci Kaufland s vytetovaným nacistickým symbolem, a které se objevily na sociálních sítích, už mají dohru. Zaměstnavatel s ženou okamžitě rozvázal pracovní poměr a omluvil se. "Zvažujeme její ...Neonacistka za pultem? V Kauflandu měli pokladní s hákovým křížemBlesk.czPokladní měla na ruce vytetovaný hákový kříž. Kaufland ji vyhodiliDNES.czKaufland propustil pokladní s hákovým křížem na předloktí. Dřív ...Aktuálně.czInfo.cz -denik.cz -tn.czvšech 22 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

kaufland akční leták

leták kaufland

kaufland.cz

kaufland brigáda

Podobný sortiment jako v Kaufland nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Globus, Hypernova, Interspar, Makro, Tesco.

letákové akce