Kaufland

Kaufland

Co se píše o Kauflandu?

Kaufland zavře na čtyři měsíce, proměna centra u Rondelu začíná - Plzeňský deník

Plzeňský deník Kaufland zavře na čtyři měsíce, proměna centra u Rondelu začíná Plzeňský deník Kaufland zavře na čtyři měsíce, proměna centra u Rondelu začíná. Plzeň - Rozkopaná část parkoviště, v pasáži polovina obchodů zavřená. Další krámy zavírají ve čtvrtek či o víkendu, Kaufland v neděli. Taková je situace v plzeňském obchodním centru u ...

Lidl a Kaufland dostanou od majitele injekci 6,5 miliardy eur - Euro.cz

Euro.cz Lidl a Kaufland dostanou od majitele injekci 6,5 miliardy eur Euro.cz Německá maloobchodní skupina Schwarz, která vlastní řetězce Lidl a Kaufland , plánuje ještě v letošním roce do obou řetězců investovat zhruba 6,5 miliardy eur (175,6 miliardy korun). Společnost to sdělila německému deníku Heilbronner Stimme. Podle něj ...a další »

Rožnované versus Kaufland 1:0 - Valašský deník

Valašský deník Rožnované versus Kaufland 1:0 Valašský deník Rožnov pod Radhoštěm - Plán na stavbu nákupního střediska Kaufland v Meziříčské ulici v Rožnově pod Radhoštěm dostal vážnou trhlinu. Postup při jeho povolování totiž zřejmě nebyl v souladu se zákonem. V minulých dnech to potvrdil soud, když zrušil ...

Tohle našel muž mezi kapesníky! Kaufland šarži výrobku stáhl - tn.cz

tn.cz Tohle našel muž mezi kapesníky! Kaufland šarži výrobku stáhl tn.cz Nechutný objev čekal na muže z Chomutova, který v balení vlhčených kapesníčků objevil zřejmě kus něčí svačiny. Problém je, že se tak stalo až po týdnu užívání kapesníčků, kterými muž otíral svého malého syna. Kaufland , z jehož sítě výrobek pochází, se ... a další »

Kaufland do nových fotbalových spotů draftoval Panenku s Daridou - MaM.cz

MaM.cz Kaufland do nových fotbalových spotů draftoval Panenku s Daridou MaM.cz ... v této republice - Antonína Panenku," řekl ředitel společnosti Kaufland Česká republika Christian Karnath. Kromě televizních spotů využije Kaufland fotbalovou tématiku také na billboardech, v prodejnách, zákaznických novinách, webu i na sociálních ... "Z lásky k fotbalu" je název nového spotu společnosti Kaufland Marketingové novinyKaufland z lásky k fotbalu uvede novou reklamuTýden.czZ lásky k fotbalu / Antonín Panenka, Vladimír DaridaMédiářvšech 6 zpravodajských článků »

Méně masa, než Kaufland slíbil na obalu. Mortadella z Německa ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Méně masa, než Kaufland slíbil na obalu. Mortadella z Německa ... Aktuálně.cz Drůběží mortadella z Kauflandu obsahuje méně masa, než kolik slibuje na obalu. Přišla na to Státní zemědělská a potravinářská inspekce, která o výsledku kontroly dnes informovala tisk. "Na obalu potraviny bylo ve složení uvedeno, že obsah masa ...Kaufland šidil zákazníky: prodával mortadelu, v níž bylo méně masa ... Lidovky.czKaufland prodával salám s falšovaným obsahem masaVitalia.czvšech 4 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

kaufland akční leták

leták kaufland

kaufland.cz

kaufland brigáda

Podobný sortiment jako v Kaufland nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Globus, Hypernova, Interspar, Makro, Tesco.

letákové akce