Kaufland

Kaufland

Co se píše o Kauflandu?

Polská poslankyně vyhrála válku s Kauflandem. Přestal používat ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Polská poslankyně vyhrála válku s Kauflandem . Přestal používat ... Lidovky.cz VARŠAVA/PRAHA Německý obchodní řetězec Kaufland má v Polsku problém kvůli předstírání, že je polský. Tamní Úřad pro ochranu spotřebitele (UOKiK) dal za pravdu stížnosti poslankyně vládní strany Krystyny Pawlowiczové, že Kaufland záměrně mate ...Kaufland nesmí používat slogan 'naše polské potraviny.' Klame ...Český rozhlasvšech 2 zpravodajských článků »

Kaufland v Hlučíně znovu zjitřil emoce - Zpravodajství denik

Zpravodajství denik Kaufland v Hlučíně znovu zjitřil emoce Zpravodajství denik Podle aktuálně schváleného plánu tedy v území Jelenice Kaufland nevyroste. Neznamená to však, že jinde na území Hlučína se to stát nemůže. "Ve městě Hlučín jsou vytvořeny plochy, kde se můžou vystavět velkokapacitní prodejny," dodal starosta.a další »

Lidl končí s igelitovými taškami. Upře je lidem i Kaufland, Globus či ... - Blesk.cz

Blesk.cz Lidl končí s igelitovými taškami. Upře je lidem i Kaufland , Globus či ... Blesk.cz Všech 233 prodejen Lidl přestane od začátku března nabízet jednorázové igelitové tašky. Doposud se za ně platilo, ale nově už bude řetězec nabízet jen papírovou a opakovaně použitelnou, tedy recyklovatelnou tašku. Další řetězce zatím konec igelitových ...a další »

Lidl i Kaufland plánují e-shopy s potravinami. Z řetězců ho má jen ... - Blesk.cz

Blesk.cz Lidl i Kaufland plánují e-shopy s potravinami. Z řetězců ho má jen ... Blesk.cz K podobnému kroku se chystá také Kaufland , který zatím testuje e-shop v Německu. Řetězce využívají hospodářského růstu a toho, že lidé více utrácejí. Jejich tržby vzrostly oproti loňskému roku o sedm procent, největší nárůst si přitom připsaly právě e ... Lidl a Kaufland chystají e-shop, další řetězce chtějí blíž do center městAktuálně.czvšech 4 zpravodajských článků »

Kaufland má platit pokutu 750 tisíc, potvrdil soud. I kvůli ... - Blesk.cz

Blesk.cz Kaufland má platit pokutu 750 tisíc, potvrdil soud. I kvůli ... Blesk.cz Krajský soud v Brně potvrdil oprávněnost pokuty 750 000 korun obchodnímu řetězci Kaufland , kterou mu udělila Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) v srpnu 2015 za sedm různých pochybení při prodeji potravin. Řetězec se prohřešil i ...Soud potvrdil pokutu 750 tisíc pro Kaufland , prodával falšované i ...EuroZpravy.CZvšech 6 zpravodajských článků »

Nejlepší párky má Kaufland, uzeniny od Babiše propadly - Týden.cz

Týden.cz Nejlepší párky má Kaufland , uzeniny od Babiše propadly Týden.cz Ve spojení s nízkou cenou se párky z Kauflandu staly absolutním vítězem testu a zároveň byly ohodnoceny jako "výhodný nákup" za nejlepší poměr kvality a ceny. Druhé místo obsadily Dulano Lahůdkové párky, třetí Řezníkův talíř Jemné párky z Penny ...

Co Vás zajímá?

kaufland akční leták

leták kaufland

kaufland.cz

kaufland brigáda

Podobný sortiment jako v Kaufland nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Globus, Hypernova, Interspar, Makro, Tesco.

letákové akce