Kaufland

Kaufland

Co se píše o Kauflandu?

Proč milovat Kaufland? Pro česká jablka a buřty - E15.cz

E15.cz Proč milovat Kaufland ? Pro česká jablka a buřty E15.cz Nové spoty společnosti Kaufland se objeví od středy 21. září v televizi Barrandov, České televizi, na Primě i Nově, nasazeny budou do druhé poloviny října. "Nová kampaň navazuje na ty předchozí s názvem Z lásky k Česku a tento koncept dále rozvíjí.a další »

Kaufland v kampani představí své dodavatele - MediaGuru

MediaGuru Kaufland v kampani představí své dodavatele MediaGuru V rámci komunikačnímu konceptu Z lásky k Česku představí Kaufland dva nové spoty, v nichž se hlavních rolích ujali představitelé dlouholetých dodavatelů - konkrétně Robert Vyšata za Bohemia Apple a Ivo a Jan Prantlovi za společnost Prantl Masný ...Kaufland pokračuje se spoty Z lásky k ČeskuMaM.czKaufland představí nové spoty Z lásky k ČeskuMarketingové novinyvšech 3 zpravodajských článků »

A je to tady, Vánoce přicházejí. Kaufland začal nabízet vánoční zboží - Podnikatel.cz

A je to tady, Vánoce přicházejí. Kaufland začal nabízet vánoční zboží Podnikatel.cz Například v roce 2012 se vánoční zboží začalo v Kauflandu prodávat "až" 19. září. Jak je to však s kvalitou nabízeného zboží? Pokud se jedná o velmi kvalitní čokoládu, zákazníci se opravdu nemusejí bát a mohou si udělat zásoby již několik měsíců ...

Kaufland je částečně uzavřený, nefunguje systém akčního zboží - Pribram

Pribram Kaufland je částečně uzavřený, nefunguje systém akčního zboží Pribram Právě v tuto chvíli (8:01) je již několik minut částečně uzavřený obchodní dům Kaufland . Důvodem je nefunkční systém akčního zboží, které se tak všem zákazníkům napočítalo za plnou cenu. Nápravu řeší na informacích, kde se ale tvoří velké fronty.a další »

Nejhůře se k dodavatelům chová Lidl a Kaufland, říká ministerstvo - Vitalia.cz

Vitalia.cz Nejhůře se k dodavatelům chová Lidl a Kaufland , říká ministerstvo Vitalia.cz Je to nerovný boj, vydírání a nátlak. Zkušenosti s arogantním i vulgárním chováním má třetina dodavatelů řetězců. Většina z nich pak tvrdí, že je to právě obchodní politika maloobchodních řetězců, co negativně ovlivňuje kvalitu potravin v České republice.

Proč milovat Kaufland? Pro česká jablka a buřty - E15.cz

E15.cz Proč milovat Kaufland ? Pro česká jablka a buřty E15.cz Nové spoty společnosti Kaufland se objeví od středy 21. září v televizi Barrandov, České televizi, na Primě i Nově, nasazeny budou do druhé poloviny října. "Nová kampaň navazuje na ty předchozí s názvem Z lásky k Česku a tento koncept dále rozvíjí.Z lásky k ČeskuMédiářvšech 2 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

kaufland akční leták

leták kaufland

kaufland.cz

kaufland brigáda

Podobný sortiment jako v Kaufland nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Globus, Hypernova, Interspar, Makro, Tesco.

letákové akce