Teta drogerie

Teta drogerie

Co se píše o drogerii Teta?

Léky na předpis po internetu prodávat nechceme, říká Macourek z ... - E15.cz

E15.cz Léky na předpis po internetu prodávat nechceme, říká Macourek z ... E15.cz Mezi kamennými řetězci jste dvojkou, na kterém místě jste mezi on-line hráči? Jsme v první pětce, ale je to problematické přesně říct, protože nikdo přesná čísla nezveřejňuje. První je lékarna.cz, pak Pilulka a Dr. Max a v pětce ještě bude Teta drogerie .

Průzkum Shell potvrdil, že Češi vlastní průměrně 4 věrnostní karty ... - Autoweb.cz

Autoweb.cz Průzkum Shell potvrdil, že Češi vlastní průměrně 4 věrnostní karty ... Autoweb.cz Z výsledků exkluzivního průzkumu společnosti Shell realizovaného ve spolupráci s agenturou STEM/MARK vyplývá, že nejčastěji se Češi účastní programů velkých obchodních řetězců a obchodů s potravinami (jako například Tesco, Teta drogerie , Penny ...

Tři stovky prodejen Teta drogerie se mění na TOP drogerie - MaM.cz

MaM.cz Tři stovky prodejen Teta drogerie se mění na TOP drogerie MaM.cz "Jedná se o obchody, které nebylo možné zejména z důvodu velikosti nebo rozhodnutí našich partnerů převést do nového formátu Teta drogerie . Pro ně jsme vytvořili novou síť TOP drogerie," vysvětluje za spolupracující PR agenturu Donath Business ...

Majitel drogerií Teta v roce 2014 vydělal 196 milionů korun, tržby ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Majitel drogerií Teta v roce 2014 vydělal 196 milionů korun, tržby ... Hospodářské noviny Společnost p.k.Solvent, která zastřešuje největší síť drogerií Teta v ČR, si v roce 2014 vydělala 196 milionů. Tržby společnosti stouply ve stejném období o 11 procent na pět miliard korun. Vedle drogerií TETA firma provozuje velkoobchod, jenž využívá ...Tržby společnosti pkSolvent stouply v roce 2014 na 5 mld. KčBlesk.czvšech 2 zpravodajských článků »

Teta expanduje a spouští nový projekt s Nielsenem - Médiář

Médiář Teta expanduje a spouští nový projekt s Nielsenem Médiář P. k. Solvent, provozovatel drogerií Teta , dnes oznámil další plánovanou expanzi své rebrandované a modernizované sítě Duhová Teta . Příští rok v dubnu by mělo být těchto prodejen v Česku zhruba 450 a do konce roku 2018 až 600. Síť původních ...Drogerie Teta poskytne data ze svého věrnostního programu ...Týden.czvšech 2 zpravodajských článků »

Blonďatá zlodějka kradla v drogerii. Poznáte ji na videu? - OLOMOUC.CZ (tisková zpráva)

OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Blonďatá zlodějka kradla v drogerii . Poznáte ji na videu? OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Drogerie TETA na Horním náměstí funguje teprve chvíli a už se stala terčem zlodějky. Ke krádeži došlo už v dubnu. Blonďatá žena se vydala pro žiletky, ale rozhodně za ně nehodlala zaplatit. Poznáte ji? Foto: Archiv Policie ČR. "Na získaných ... Poznáte zlodějku z olomoucké drogerie ?Metropole Olomouc (tisková zpráva)všech 2 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

tetadrogerie.cz

teta drogerie leták

teta drogerie leták 2012

teta drogerie nové město nad met

teta drogerie oteviraci doba

Podobný sortiment jako v Teta drogerie nakoupíte také v těchto prodejnách: Avon, Clinique, dm drogerie, Douglas, Droxi drogerie, Estée Lauder, Fann parfumérie, Jasmín drogerie, Klenoty Aurum, Marionnaud, Martina drogerie, Oriflame, Rossmann, Schlecker, Sephora, Yves Rocher.

letákové akce