Teta drogerie

Teta drogerie

Co se píše o drogerii Teta?

IKEA a Lidl ovládly Obchodníka roku. Projděte si výsledky soutěže - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz IKEA a Lidl ovládly Obchodníka roku. Projděte si výsledky soutěže Aktuálně.cz Pouze vítěze ceny veřejnosti určilo přímé hlasování na internetu a prostřednictvím SMS, do něhož se zapojilo přes 114 tisíc lidí. Nejvíce hlasů získal - stejně jako před rokem - Lidl (66 475), druhá skončila IKEA (55 796) a třetí Teta drogerie (47 365 ... Obchodníkem roku 2016 se stala Ikea, ocenění si odnáší počtvrtéMaM.czObchodníkem roku se počtvrté v řadě stala IKEA. Cenu veřejnosti ...Marketing Journalvšech 5 zpravodajských článků »

Muži sebrali dámské parfémy za 16 tisíc. Policie žádá o pomoc při ... - denik.cz

denik.cz Muži sebrali dámské parfémy za 16 tisíc. Policie žádá o pomoc při ... denik.cz Jaroměř - Parfémy známých značek si z drogerie TETA v Jaroměři odnesli za pět prstů dva dosud neznámí zloději. Pokladní by jim "nákup" sečetla na 16 tisíc korun. Zanedlouho jim to jistě spočítají i policisté, kteří nyní žádají veřejnost o spolupráci ...

Zakladatel kdysi největší drogerie v Evropě stojí před soudem - Týden.cz

Týden.cz Zakladatel kdysi největší drogerie v Evropě stojí před soudem Týden.cz V Německu za velké pozornosti médií začal soudní proces se zakladatelem zkrachovalého německého řetězce drogerií Schlecker. Dvaasedmdesátiletý Anton Schlecker čelí obvinění z úmyslného bankrotu a hrozí mu až deset let vězení. Schlecker podle ...a další »

Majitel drogerií Teta v roce 2014 vydělal 196 milionů korun, tržby ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Majitel drogerií Teta v roce 2014 vydělal 196 milionů korun, tržby ... Hospodářské noviny Společnost p.k.Solvent, která zastřešuje největší síť drogerií Teta v ČR, si v roce 2014 vydělala 196 milionů. Tržby společnosti stouply ve stejném období o 11 procent na pět miliard korun. Vedle drogerií TETA firma provozuje velkoobchod, jenž využívá ...a další »

Babiš kritizuje evropské dotace na podporu zaměstnanosti, jeho ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Babiš kritizuje evropské dotace na podporu zaměstnanosti, jeho ... Hospodářské noviny Někteří ale získali několikanásobně víc, rekordní výše přesahuje šest milionů. Tuto částku dostaly čtyři firmy: prodejce počítačů Comfor Stores, Teta drogerie , síť pneuservisů a autoservisů Best Drive, kterou vlastní firma Continental Barum, a ... a další »

Prior v Mostě zatím zůstává. Centrum čekají další změny. Přestěhuje ... - Mostecký deník

Mostecký deník Prior v Mostě zatím zůstává. Centrum čekají další změny. Přestěhuje ... Mostecký deník Poslední velkou změnou byl odchod restaurace McDonald's do modernějšího Centralu a příchod drogerie Teta . Prior vznikl v roce 1975, stejně jako mostecká nemocnice. K obchodnímu domu patří i pozemky, které sahají až k budově Repre. Proto je vlastník ...

Co Vás zajímá?

tetadrogerie.cz

teta drogerie leták

teta drogerie leták 2012

teta drogerie nové město nad met

teta drogerie oteviraci doba

Podobný sortiment jako v Teta drogerie nakoupíte také v těchto prodejnách: Avon, Clinique, dm drogerie, Douglas, Droxi drogerie, Estée Lauder, Fann parfumérie, Jasmín drogerie, Klenoty Aurum, Marionnaud, Martina drogerie, Oriflame, Rossmann, Schlecker, Sephora, Yves Rocher.

letákové akce