Teta drogerie

Teta drogerie

Co se píše o drogerii Teta?

Tři stovky prodejen Teta drogerie se mění na TOP drogerie - MaM.cz

MaM.cz Tři stovky prodejen Teta drogerie se mění na TOP drogerie MaM.cz "Jedná se o obchody, které nebylo možné zejména z důvodu velikosti nebo rozhodnutí našich partnerů převést do nového formátu Teta drogerie . Pro ně jsme vytvořili novou síť TOP drogerie," vysvětluje za spolupracující PR agenturu Donath Business ...

Byznys s cizí značkou - Týden.cz

Týden.cz Byznys s cizí značkou Týden.cz Drogerie Teta , Bageterie Boulevard či McDonald's. V Česku přibývá takzvaných franšíz, tedy podniků, které jejich majitelé provozují pod cizí značkou. Je jich už téměř sedm tisíc. A další budou přibývat. Ani podnikání podle jejich návodu ale neznamená ...

Majitel drogerií Teta v roce 2014 vydělal 196 milionů korun, tržby ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Majitel drogerií Teta v roce 2014 vydělal 196 milionů korun, tržby ... Hospodářské noviny Společnost p.k.Solvent, která zastřešuje největší síť drogerií Teta v ČR, si v roce 2014 vydělala 196 milionů. Tržby společnosti stouply ve stejném období o 11 procent na pět miliard korun. Vedle drogerií TETA firma provozuje velkoobchod, jenž využívá ...a další »

Drogerie Teta poskytne data ze svého věrnostního programu ... - Týden.cz

Týden.cz Drogerie Teta poskytne data ze svého věrnostního programu ... Týden.cz Síť drogerií Teta patřící pod p.k. Solvent zahájila provoz nové platformy pro dodavatele ve spolupráci s agenturou AC Nielsen. Platforma loajálních dat nese zatím anglický název "Loyalty inside" a její vývoj trval devět měsíců. Teta bude ve spolupráci ... Teta expanduje a spouští nový projekt s NielsenemMédiářvšech 2 zpravodajských článků »

Drogerie Teta chce předběhnout dm. Mají společného nepřítele - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Drogerie Teta chce předběhnout dm. Mají společného nepřítele Aktuálně.cz Podle studie společnosti Nielsen loni zůstaly na trhu asi dva tisíce specializovaných prodejen drogerie , přičemž už zhruba polovinu ovládají velké řetězce jako právě dm, Teta či Rossmnan. V roce 2013 zavřelo podle studie 15 procent malých prodejen.a další »

Tichá vzpoura v drogeriích TETA. Prodavačky si stěžují na nátlak a ... - iDNES.cz

iDNES.cz Tichá vzpoura v drogeriích TETA . Prodavačky si stěžují na nátlak a ... iDNES.cz Z některých pražských drogerií TETA hromadně odcházejí prodavačky a vedoucí. Stěžují si, že na ně manažeři tlačí, aby podepisovaly směnky za manka vzniklá krádežemi zboží, jako jsou parfémy či zubní pasty. Na některých prodejnách tyto dluhy činí i více ...Drogerie TETA hromadně opouštějí prodavačkyTýden.czvšech 2 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

tetadrogerie.cz

teta drogerie leták

teta drogerie leták 2012

teta drogerie nové město nad met

teta drogerie oteviraci doba

Podobný sortiment jako v Teta drogerie nakoupíte také v těchto prodejnách: Avon, Clinique, dm drogerie, Douglas, Droxi drogerie, Estée Lauder, Fann parfumérie, Jasmín drogerie, Klenoty Aurum, Marionnaud, Martina drogerie, Oriflame, Rossmann, Schlecker, Sephora, Yves Rocher.

letákové akce