Fotolab

Fotolab

CeWe - Vůdčí společnost vyrábějící fotoknihy!

CeWe Color vyrábí více než milion CeWe fotoknih ročně a je největší světovou společností zpracovávající fotografie. Společnost byla založena jako malé fotografické studio senátorem H.C. Heinz Neumüllerem roku 1961 v německém Oldenburgu. CeWe Color má však své skromné začátky dávnou za sebou.

Největší výrobce fotografií na světě

Ve společnosti CeWe Color spatří ročně světlo světa více než 3 miliardy barevných fotografií. Kdybychom všechny tyto fotografie vytvořili ve velikosti 10x15 a poskládali je do jedné řady za sebou, vznikl by pás fotografií dlouhý přes 450 616,32 km. Tímto pásem by bylo možné omotat celou zeměkouli desetkrát!

Skvělé služby po celé Evropě a USA

Vysoce kvalitní fotografické výrobky společnosti CeWe Color jsou Vám k dispozici po celé Evropě a USA. V našich 19 laboratořích po celém světě zaměstnáváme více než 3.000 zaměstnanců, náš hlavní stan se ovšem nachází v německém Oldenburgu. Abychom uspokojili poptávku milionů jak amatérských tak profesionálních fotografů, používáme ty nejodolnější technologie k dosažení fascinujících a neobyčejných výsledků.

Klíčem je kvalita

Naším posláním je poskytnout trhu  tu nejvyšší dostupnou kvalitu, chceme si totiž být jistí, že jste maximálně spokojeni s každou CEWE FOTOKNIHOU, kterou si vytvoříte. Zaručujeme Vám, že kdykoli otevřete CEWE FOTOKNIHU, vybavíte si veškeré své cenné vzpomínky. Díky tomu, že vyrábíme ty nejkvalitnější fotoknihy, jsme držiteli mnoha světových ocenění kvality.

Všestranná kontrola kvality

V naší společnosti jsme prosadili přísné mechanismy kontroly, abychom si byli jisti, že každá CEWE FOTOKNIHA bude perfektní. Veškeré tiskové procesy jsou soustavně monitorovány, aby bylo možné spolehnout se na stálou kvalitu všech výrobků, které opouští naše výrobní zařízení.

Nejvyšší kvalita

CeWe fotoknihy jsou plné nádherných vzpomínek a jsou bezkonkurenčním dárkem, který obdarovaného zaručeně potěší. Pomocí našeho CeWe fotokniha progamu si můžete design každé své fotoknihy navrhnout sami. Je to zábavné a velice snadné - vytvoříte si fotoknihu, firma ji vytiskne a doveze až k Vám domů. Vaši CEWE FOTOKNIHU vytisknou za pomoci té nejnovější generace digitálního tisku a tiskáren.

Tyto vysoce technologicky vyspělé stroje zaručují rychlé zpracování a nejvyšší možnou kvalitu.

Co se píše o prodejnách Fotolab?

Vodafone Firma roku: Kdo zvítězil v jednotlivých krajích - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Vodafone Firma roku: Kdo zvítězil v jednotlivých krajích Hospodářské noviny Roční obrat firmy se blíží miliardě korun. V podnikání jde vždy o peníze, ale u HOKAMI CZ je tomu přece jen trochu jinak. Nejsou jen výrobci elektroniky, ale především zastánci ekologické filozofie. V areálu firmy mají vlastní biochov a snaží se o ...

Canon Selphy CP800 - domácí fotolab za pár tisíc korun - Týden.cz

Týden.cz Canon Selphy CP800 - domácí fotolab za pár tisíc korun Týden.cz Téma tiskáren není pro náš server nikterak typické, dnes ale uděláme výjimku. Nejde totiž o obyčejnou tiskárnu, nýbrž o malý a levný domácí fotolab dostupný téměř každému. Termosublimační tiskárna z dílny Canonu nabídne i mobilitu, jak je na tom ale s ...

ZP 211 je jednou z českých superznaček - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz ZP 211 je jednou z českých superznaček ParlamentníListy.cz ZP 211 se v letošním roce může pochlubit mezinárodním oceněním Czech Superbrands 2017, a je tak jedinou zdravotní pojišťovnou v zemi, která toto prestižní mezinárodní ocenění kvality získala. Zařadila se tak mezi značky, jako je Fotolab , lékárny Benu ...

Na obzoru: Nová Godzilla a vraždící Jeptiška - MovieZone.cz

MovieZone.cz Na obzoru: Nová Godzilla a vraždící Jeptiška MovieZone.cz V road movie Kodachrome se otec a syn vydávají na cestu přes půl Ameriky, aby se jim povedlo vyvolat fotky dřív, než zavře poslední fotolab , kde to umí udělat. V thrilleru First Kill si Bruce Willis vyšlápne na Haydena Christensena a bankovní lupiče.

Nejkrásnější žena zeměkoule myslí na zadní vrátka: Čím se chce ... - Super.cz

Super.cz Nejkrásnější žena zeměkoule myslí na zadní vrátka: Čím se chce ... Super.cz Fotogalerie. 11 fotografií ~. Tereza společně s dalšími česko-slovenskými celebritami volila Cewe Fotoknihu roku 2012. ~~ Foto: FOTOLAB .cz. Porotkyně Daniela Písařovicová poctivě vybírá tu nejlepší knížku. ~~ Foto: FOTOLAB .cz. Favorizovaná fotokniha. ~~a další »

Češi znovu objevili kouzlo tištěných fotek. Zájem roste - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Češi znovu objevili kouzlo tištěných fotek. Zájem roste Hospodářské noviny Německé firmě, která je lídrem na českém trhu v poskytování fotoslužeb a pod niž spadá tuzemský Fotolab , se začne násobit množství objednávek. Největší poptávka je přitom po takzvaných fotoknihách, které si stále více lidí naděluje pod vánoční stromek.

Co Vás zajímá?

fotolab.cz

fotolab praha

fotolab brno

fotolab ostrava

Podobný sortiment jako v Fotolab nakoupíte také v těchto prodejnách: Alza.cz, Ardo, Baumatic, Comfor, Datart, Electroworld, Elektro Spáčil, Elektrocentrum, Emos, ETA, Euronics, Mall.cz, Okay, Planeo Elektro, Proton, TS Bohemia.

letákové akce