Lidl

Lidl

Co se píše o Lidlu?

Aktuálně: Ekologický Lidl. Řetězec končí s igelitkami a bude ... - Nazeleno.cz

Nazeleno.cz Aktuálně: Ekologický Lidl . Řetězec končí s igelitkami a bude ... Nazeleno.cz Řetězec supermarketů Lidl přestane od prvního března 2017 prodávat jednorázové igelitové tašky. V Česku jde o první řetězec, který tyto ekologicky problematické a často i zbytečné tašky takto radikálně omezil. V Evropě je to ale - zdá se - už trochu ...

IKEA a Lidl ovládly Obchodníka roku. Projděte si výsledky soutěže - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz IKEA a Lidl ovládly Obchodníka roku. Projděte si výsledky soutěže Aktuálně.cz Řetězec IKEA se počtvrté za sebou stal absolutním vítězem soutěže Obchodník roku. O pořadí rozhodl reprezentativní průzkum mezi spotřebiteli, v případě ceny veřejnosti (tu opět získal Lidl ) i přímé hlasování. Hlavní zprávy. Motol nelze řídit jako ... Obchodníkem roku se počtvrté v řadě stala IKEA. Cenu veřejnosti ...Marketing JournalObchodníkem roku 2016 se stala Ikea, ocenění si odnáší počtvrtéMaM.czvšech 5 zpravodajských článků »

I Slováci mají "kauzu Lidl". Rasisty rozpálil černoch v reklamě - tn.cz

tn.cz I Slováci mají "kauzu Lidl ". Rasisty rozpálil černoch v reklamě tn.cz Obsah příspěvků je předvídatelný a podobný jako u letáku Lidlu u nás - část diskutujících podezírá firmu z podpory multikulturalismu, jiní slibují, že si od Nebbie nic nepořídí, ani kdyby to měli dostat zadarmo. A ti ostatní jen sprostě nadávají ... a další »

Lidl láká. Nástupní mzdu zvyšuje o čtvrtinu na 23 tisíc korun - iDNES.cz

iDNES.cz Lidl láká. Nástupní mzdu zvyšuje o čtvrtinu na 23 tisíc korun iDNES.cz Obchodní řetězec Lidl od března zvýší novým prodavačkám nástupní mzdy o čtvrtinu. Místo současných téměř 19 tisíc korun slibuje 23 333 korun hrubého. Podle firmy se zvýší mzdy i stávajícím pracovníkům a průměrná mzda na pozici prodavač/pokladní ...Lidl zvýší nástupní mzdu zaměstnanců o čtvrtinuTýden.czLidl razantně zvyšuje mzdy, prodavači si přilepší o čtvrtinu. Nabídne ...Hospodářské novinyLidl zvýší nástupní mzdy o čtvrtinu. V Praze nabídne 24 tisícNovinky.czvšech 8 zpravodajských článků »

Lidl končí s "igelitkami". V českých prodejnách budou jen ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Lidl končí s "igelitkami". V českých prodejnách budou jen ... Aktuálně.cz Praha - Už od začátku března si v Lidlu nenakoupíte do nové igelitové tašky. Řetězec oznámil, že ve všech 233 prodejnách v Česku zcela upustí od prodeje jednorázových "igelitek". Firma tak chce přispět k ohleduplnějšímu chování vůči životnímu prostředí ... Konec igelitek. Lidl nabídne už jen papírové nebo recyklovatelné taškyiDNES.czLidl končí s igelitovými taškami. Upře je lidem i Kaufland, Globus či ...Blesk.czČeský Lidl úplně končí s igelitkami. Už za 14 dnůMaM.czČeský rozhlas -Objevitvšech 11 zpravodajských článků »

Lidl k nám ze zahraničí vozí šizené výrobky - Vitalia.cz

Vitalia.cz Lidl k nám ze zahraničí vozí šizené výrobky Vitalia.cz Společnost Lidl nevyhovující potraviny, které ještě byly v prodeji, stáhla. Přijme nějaká opatření, zváží jiného výrobce, zejména když se případ opakuje? "Zjištěné kvalitativní nedostatky v tuto chvíli řešíme s dodavateli, od nichž žádáme doložení ... a další »

Co Vás zajímá?

lidl leták

lidl.cz

lidl akční leták

lidl aktuální leták

Podobný sortiment jako v Lidl nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce