Lidl

Lidl

Co se píše o Lidlu?

Lidl v Mostě zbourají, vznikne nová samoobsluha s WC pro zákazníky - Mostecký deník

Mostecký deník Lidl v Mostě zbourají, vznikne nová samoobsluha s WC pro zákazníky Mostecký deník OBCHOD Německá maloobchodní skupina Schwarz, která vlastní řetězce Lidl a Kaufland, plánuje investovat letos do obou řetězců zhruba 6,5 miliardy eur (175,6 miliardy Kč). Společnost to sdělila německému deníku Heilbronner Stimme. Lidl a jeho ...

"V banánech byl jedovatý pavouk," tvrdí zákazník. Lidl to popírá - tn.cz

tn.cz "V banánech byl jedovatý pavouk," tvrdí zákazník. Lidl to popírá tn.cz Banány z pultů Lidlu možná skrývaly smrtelnou hrozbu! Zákazníci z Rosic mají podezření, že zakoupili banány s hnízdem nejjedovatějšího pavouka světa - palovčíka brazilského. Lidl s tímto tvrzením nesouhlasí a tvrdí, že nikdo ohrožen nebyl. Facebookem ...a další »

Povinně si tykejte, nařídilo zaměstnancům vedení obchodních ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Povinně si tykejte, nařídilo zaměstnancům vedení obchodních ... Hospodářské noviny Zhruba 19 tisíc zaměstnanců obchodních řetězců Kaufland a Lidl v Česku si musí zvykat na novou atmosféru v práci. Vedení skupiny Schwarz, pod niž obě sítě patří, totiž prosazuje, aby si všichni zaměstnanci tykali a oslovovali se křestním jménem.Tykání v Lidlu dává smysl, asi jako když Zeman tyká SobotkoviAktuálně.czvšech 6 zpravodajských článků »

Starý Lidl zmizí, nahradí ho moderní - Karlovarský deník

Karlovarský deník Starý Lidl zmizí, nahradí ho moderní Karlovarský deník Starý Lidl zmizí, nahradí ho moderní. Karlovy Vary - Současná prodejna Lidl v ulici Dolní Kamenná zůstane od pondělí 30. května uzavřena. V říjnu ji nahradí úplně nový typ prodejny, založený na ekologických principech. Stávající budovu čeká demolice.

Lidl a Kaufland dostanou od majitele injekci 6,5 miliardy eur - Euro.cz

Euro.cz Lidl a Kaufland dostanou od majitele injekci 6,5 miliardy eur Euro.cz "Samotný Lidl investuje do svých 3200 prodejen v Německu během příštích pěti let více než tři miliardy eur", uvedl německému tisku podle agentury Reuters šéf diskontního řetězce Sven Seidel. Lidl a jeho německý konkurent Aldi lákají zákazníky na ... a další »

Kdy se bude bourat Lidl? - Prostějovský večerník

Kdy se bude bourat Lidl ? Prostějovský večerník Ve wimbledondské kvalifikaci bojuje prostějovský tenista Adam Pavlásek už ve druhém kole s Kingem z Barbadosu... sledujeme; Proměny uspořádal v altánu ve Smetanových sadech kocert hned několika sborů z Prostějovska... připravujeme reportáž ...

Co Vás zajímá?

lidl leták

lidl.cz

lidl akční leták

lidl aktuální leták

Podobný sortiment jako v Lidl nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce