Lidl

Lidl

Co se píše o Lidlu?

Lidl varuje před chlebem, může obsahovat kovové částice - Vitalia.cz - Vitalia.cz

Vitalia.cz Lidl varuje před chlebem, může obsahovat kovové částice - Vitalia.cz Vitalia.cz Společnost Lidl zveřejnila upozornění pro zákazníky, v němž varuje před vícezrnným bochníkem společnosti Rusina.Vícezrnný bochník může obsahovat kovové částice, nabízí ho Lidl ...Pribramvšech 3 zpravodajských článků »

Od pondělí je Lidl v Klatovech zavřen - Klatovský deník

Klatovský deník Od pondělí je Lidl v Klatovech zavřen Klatovský deník Všechna parkovací místa budou totiž nově rozšířena ze stávajících 2,50 na 2,70 metru. Další prodejna Lidl je v Sušici, ale tam se zatím s novou výstavbou nepočítá. Práce v Klatovech potrvají pravděpodobně až do srpna, kdy je naplánováno otevření nové ...

Lidl pochopil, že PR je všechno, co děláte - MaM.cz

MaM.cz Lidl pochopil, že PR je všechno, co děláte MaM.cz Lidl reálně dělá i další věci, které se propisují do image. Třeba na rozdíl od alibistického schování hlavy do písku, které po skandálu s kapelou Ortel předvedl hlavní sponzor Českého slavíka, Lidl rázně vystoupil proti rasismu v kauze "černoch v reklamě".

Lidl razantně zvýšil mzdy pokladním. Budou přidávat i ostatní ... - Info.cz

Info.cz Lidl razantně zvýšil mzdy pokladním. Budou přidávat i ostatní ... Info.cz Přesčasy, práce o víkendech a nízká mzda - tak vypadá dlouhodobě práce prodavačů. Lidl se rozhodl navýšit svým zaměstnancům mzdy o 25 %, na českém ...a další »

Lidl v hodnotě inzerce od začátku roku silně převyšuje konkurenci ... - Marketing Journal

Marketing Journal Lidl v hodnotě inzerce od začátku roku silně převyšuje konkurenci ... Marketing Journal V období leden-únor 2017 vystavil nejvíce inzerce v segmentu širokosortimentálních řetězců s převahou potravin Lidl, který využil prostor v celkové ceníkové ...a další »

Lidl stahuje lískooříškovou pomazánku. Kvůli strachu z rakoviny - Blesk.cz

Blesk.cz Lidl stahuje lískooříškovou pomazánku. Kvůli strachu z rakoviny Blesk.cz Obchodní řetězec Lidl stahuje z prodeje lískooříškovou pomazánku Sympathica s datem spotřeby 9. 11. 2017. Podle internetového pořadu A dost! obsahuje vysoké množství rakovinotvorných látek MCPD. Lidl zadal vlastní kontrolní testy pomazánky a čeká na ...Lidl stahuje lískooříškovou pomazánkuiQSL.czLidl stahuje lískooříškovou pomazánku. Zdraví mohl ohrozit už jeden ...Info.czLidl stahuje lískooříškovou pomazánku, podle testu obsahuje ...Seznam ZprávyVitalia.czvšech 5 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

lidl leták

lidl.cz

lidl akční leták

lidl aktuální leták

Podobný sortiment jako v Lidl nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce