Lidl

Lidl

Co se píše o Lidlu?

Vydírání, arogance. Nejvíce na nás tlačí Lidl a Kaufland, naříkají ... - iDNES.cz

iDNES.cz Vydírání, arogance. Nejvíce na nás tlačí Lidl a Kaufland, naříkají ... iDNES.cz Podle průzkumu ministerstva zemědělství 79 procent potravinářů říká, že obchodní řetězce zneužívají svého dominantního postavení. Stěžují si na nevýhodné ...a další »

Ve vepřovém z Lidlu dovezeném z Polska byly bakterie salmonely - iDNES.cz

iDNES.cz Ve vepřovém z Lidlu dovezeném z Polska byly bakterie salmonely iDNES.cz Výrobce Zaklady Miesne Henryk Kania z Mokrska dodal do Lidlu 2 376 balení, tedy více než tunu vepřového v dané šarži. Nyní se již v tržní síti vzhledem k datu trvanlivosti nenachází. "Případné zmražení nemá na kontaminaci prakticky žádný vliv," uvedl ...Lidl prodával mleté maso z Polska se salmonelou. Problém v polské ...Podnikatel.czvšech 12 zpravodajských článků »

Lidl bourá desítku prodejen, nahradí je obchody nové generace ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Lidl bourá desítku prodejen, nahradí je obchody nové generace ... Aktuálně.cz Řetězec Lidl se naplno pustil do změn, které představil loni v Berouně. Na několika místech zavřel své stávající prodejny a ještě do konce roku místo nich postaví větší a modernější. Kromě toho letos projde zásadním vylepšením dalších padesát prodejen.Lidl upraví další část svých prodejenMaM.czLidl inovuje vybrané prodejnyMarketingové novinyvšech 4 zpravodajských článků »

Řetězec Lidl mění barvy. Nového vzhledu se jako první dočkají ... - denik.cz

denik.cz Řetězec Lidl mění barvy. Nového vzhledu se jako první dočkají ... denik.cz Choceň - Prodejna Lidl v Chocni dostává novou tvář. Kvůli proměně interiéru bude do 12. srpna uzavřena. Při několikadenní přeměně prodejní plochy budou využity prvky nového konceptu, jež zákazníkům přinesou vzdušnější, čitelnější vzhled a příjemnější ...a další »

Lidl pokračuje v remodelingu své prodejní sítě - MediaGuru

MediaGuru Lidl pokračuje v remodelingu své prodejní sítě MediaGuru Kromě výstavby prodejen nové generace zahájil Lidl také remodeling vybraných stávajících prodejen. Několik desítek z nich získá v interiéru nový vzhled. Na stávajících prodejních plochách budou využity prvky konceptu prodejny nové generace, které mají ...a další »

OBRAZEM: Lidl remodelinguje stávající prodejny - SeveročeskýDeník.cz

SeveročeskýDeník.cz OBRAZEM: Lidl remodelinguje stávající prodejny SeveročeskýDeník.cz Kromě výstavby prodejen nové generace zahájil Lidl také remodeling vybraných stávajících prodejen. Několik desítek z nich získá v interiéru nový vzhled. Na stávajících prodejních plochách budou využity prvky konceptu prodejny nové generace, které mají ...

Co Vás zajímá?

lidl leták

lidl.cz

lidl akční leták

lidl aktuální leták

Podobný sortiment jako v Lidl nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce