Lidl

Lidl

Co se píše o Lidlu?

Mléko v sáčku, Vitacit i mýdlo s jelenem. Lidl spustí další retro týden - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Mléko v sáčku, Vitacit i mýdlo s jelenem. Lidl spustí další retro týden Aktuálně.cz Kromě potravin vrátí Lidl na týden do obchodů třeba i mýdlo s jelenem, mýdlo na holení Barbus, vodu po holení Pitralon, pevný podpalovač Pe-Po, čisticí prostředek Ava, čistič oken Iron nebo přípravek Namo k namáčení prádla. Retro týden v Lidlu Foto: Lidl .

Lidl podpoří moravská vína, opět s Vašutem - MediaGuru

MediaGuru Lidl podpoří moravská vína, opět s Vašutem MediaGuru Lidl začne od 31. října nabízet ve svých prodejnách moravská vína. Navazuje tak na úspěšné týdny francouzských vín, které společnost poprvé uvedla před čtyřmi lety. Nabídkou lokálních vín chce podpořit regionální vinaře. Nový sortiment bude komunikovat ...a další »

Lidl poprvé nabídne regionální vína z Moravy. Tváří je opět Marek ... - Týden.cz

Týden.cz Lidl poprvé nabídne regionální vína z Moravy. Tváří je opět Marek ... Týden.cz Lidl se poprvé spojil s moravskými vinaři a od konce října zařadí do nabídky 57 druhů vín od 21 regionálních vinařů. Tváří kampaně bude opět Marek Vašut. Obchodní řetězec Lidl začne od 31. října nabízet ve všech svých 231 prodejnách moravská vína.

OBRAZEM: Lidl v pondělí otevře novou prodejnu - Strakonický deník

Strakonický deník OBRAZEM: Lidl v pondělí otevře novou prodejnu Strakonický deník Zákazníky přivítá nově uspořádaný vstupní prostor, ve kterém je nově k dispozici bankomat a káva s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu. V prodejně samotné jsou to pak především široké uličky, nová ...

Lidl a Penny musí stáhnout z prodeje instantní kakao. Obsahovalo ... - Český rozhlas

Lidl a Penny musí stáhnout z prodeje instantní kakao. Obsahovalo ... Český rozhlas V instantním kakau Penny Cho Quick z Penny Marketu a v nápoji Johny Cacao Instant Drink z Lidlu bylo výrazně více mléka jako alergenu, než připouštějí normy, uvedla Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI). Výrobci ale alergen na obalu ...a další »

Jak vypadá kladenský Lidl? Šlo by to, ale co ty fronty! - ČtiDoma.cz (tisková zpráva) (Registrace)

Jak vypadá kladenský Lidl ? Šlo by to, ale co ty fronty! ČtiDoma.cz (tisková zpráva) (Registrace) Lidl v Kladně patří mezi nové obchody. Před nedávnem společnost některé budovy zbourala, aby je nahradily nové, údajně ekologické. Norma v Kobylisích: Tenhle obchod hrůzy musíte vidět. Pro návštěvníka to znamená nový obchod, ve kterém všechno ...

Co Vás zajímá?

lidl leták

lidl.cz

lidl akční leták

lidl aktuální leták

Podobný sortiment jako v Lidl nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce