Lidl

Lidl

Co se píše o Lidlu?

"V banánech byl jedovatý pavouk," tvrdí zákazník. Lidl to popírá - tn.cz

tn.cz "V banánech byl jedovatý pavouk," tvrdí zákazník. Lidl to popírá tn.cz Banány z pultů Lidlu možná skrývaly smrtelnou hrozbu! Zákazníci z Rosic mají podezření, že zakoupili banány s hnízdem nejjedovatějšího pavouka světa - palovčíka brazilského. Lidl s tímto tvrzením nesouhlasí a tvrdí, že nikdo ohrožen nebyl. Facebookem ...a další »

Starý Lidl zmizí, nahradí ho moderní - Karlovarský deník

Karlovarský deník Starý Lidl zmizí, nahradí ho moderní Karlovarský deník Starý Lidl zmizí, nahradí ho moderní. Karlovy Vary - Současná prodejna Lidl v ulici Dolní Kamenná zůstane od pondělí 30. května uzavřena. V říjnu ji nahradí úplně nový typ prodejny, založený na ekologických principech. Stávající budovu čeká demolice.

Lidl a Kaufland dostanou od majitele injekci 6,5 miliardy eur - Euro.cz

Euro.cz Lidl a Kaufland dostanou od majitele injekci 6,5 miliardy eur Euro.cz "Samotný Lidl investuje do svých 3200 prodejen v Německu během příštích pěti let více než tři miliardy eur", uvedl německému tisku podle agentury Reuters šéf diskontního řetězce Sven Seidel. Lidl a jeho německý konkurent Aldi lákají zákazníky na ... a další »

Lidl prodával vepřové maso se salmonelou, varuje zákazníky inspekce - iDNES.cz

iDNES.cz Lidl prodával vepřové maso se salmonelou, varuje zákazníky inspekce iDNES.cz Státní zemědělská a potravinářská inspekce varovala spotřebitele před salmonelou ve vepřovém mase. Na nebezpečné bakterie narazila při analýze čerstvého vepřového masa, zakoupeného letos v Lidlu . Šarže se v obchodních řetězcích už nenachází, lidé ...SZPI: Lidl prodával vepřové mleté maso kontaminované salmonelouČeské novinyLidl prodával vepřové mleté maso se salmonelou. Bylo z PolskaLidovky.czLidl prodával vepřové mleté maso z Polska kontaminované ... Český rozhlasvšech 16 zpravodajských článků »

Lidl má smůlu. Česká zabijačka nemůže být z dovozu, potvrdil soud - E15.cz

E15.cz Lidl má smůlu. Česká zabijačka nemůže být z dovozu, potvrdil soud E15.cz Za marketingovou nabídkou pravé české zabijačky se nemá skrývat zboží z dovozu. Nejvyšší správní soud (NSS) potvrdil pokutu 300 tisíc korun, kterou za klamání zákazníků uložila Státní zemědělská a potravinářská inspekce řetězci Lidl . Opačný náhled by ...Název marketingové akce "Pravá česká zabijačka" klamal zákazníkyParlamentníListy.czvšech 8 zpravodajských článků »

Globus a Lidl jdou do e-shopů. Co konkrétně nabídnou? - Podnikatel.cz

Globus a Lidl jdou do e-shopů. Co konkrétně nabídnou? Podnikatel.cz Do české e-commerce proto vstoupí již brzy dva velcí hráči. Globus a Lidl . Oba řetězce si chtějí ukrojit z nakupování na internetu velký díl. Globus startuje opatrně s prodejem vín, za to Lidl se už připravuje na výstavbu obřího logistického centra v ... Globus a Lidl chystají prodej zboží přes e-shopMěšec.czvšech 2 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

lidl leták

lidl.cz

lidl akční leták

lidl aktuální leták

Podobný sortiment jako v Lidl nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce