Lidl

Lidl

Co se píše o Lidlu?

LIDL na Újezdě zavírá a PŮJDE K ZEMI - Prostějovský večerník

Prostějovský večerník LIDL na Újezdě zavírá a PŮJDE K ZEMI Prostějovský večerník Prodejna supermarketu Lidl v prostějovské ulici Újezd bude od úterý 24. ledna uzavřena. Jak již Večerník informoval, důvodem je vyklizení a zbourání objektu. Na stávajícím místě vyroste nová moderní budova, která mimo jiné nabídne i toalety pro zákazníky.a další »

Vaněk (ODS): Lidl a černoch aneb Jak jsem se stal rasistou - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Vaněk (ODS): Lidl a černoch aneb Jak jsem se stal rasistou ParlamentníListy.cz Když před časem nedaleko mého bydliště otevřeli prodejnu Lidl , stal jsem se jejím častým návštěvníkem. Už tenkrát mne zaujalo, jak jsou letáky skvělě "multikulturní", bez ohledu na většinového zákazníka. Já sám mám proti takovým věcem vypěstovanou ...a další »

Lidl chystá vlastní stravenky. Mají platit i v Kauflandu - iDNES.cz

iDNES.cz Lidl chystá vlastní stravenky. Mají platit i v Kauflandu iDNES.cz Obchodní řetězec Lidl chystá spustit vlastní systém stravenek. Poukázky nazvané Naše stravenka, budou v první fázi využívat jen zaměstnanci. Platit jimi bude možné v prodejnách Lidl i Kaufland, které mají stejného majitele, německou skupinu Schwarz, a ...

Lidl už není levný. Mění strategii a chce být kvalitní - Echo24.cz

Echo24.cz Lidl už není levný. Mění strategii a chce být kvalitní Echo24.cz Aféra s černošským modelem v reklamním letáku upozornila na obchodní řetězec Lidl , který měl dlouho pověst obchodu, ve kterém se prodává pouze omezený sortiment zboží, často přímo z palet. Nejen svými mezinárodně laděnými letáky, ale také novou ...a další »

Model z kauzy Lidl: Taková reakce mě v roce 2017 šokovala - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24 Model z kauzy Lidl : Taková reakce mě v roce 2017 šokovala ceskatelevize.cz/ct24 Nenávistné a rasistické komentáře na adresu černošského modela v letáku obchodního řetězce Lidl vyvolaly pozornost mimo jiné na Slovensku, v Maďarsku či v Německu. Donesla se i ke zmíněnému manekýnovi, který žije v Hamburku. "Taková reakce v ...Jsem šokovaný a mám strach, prohlásil model tmavé pleti z letáku Lidl Lidovky.czČernošský model z letáku Lidlu : Reakce diskutérů mi nahání strachiDNES.czČernoch z letáku Lidlu : Reakce Čechů mě šokovala. Teď mi ale píší ...Aktuálně.czNovinky.cz -EuroZpravy.CZvšech 22 zpravodajských článků »

Lidl čelí kritice rasistů kvůli černochovi v letáku. Ustupovat nehodlá - iDNES.cz

ParlamentníListy.cz Lidl čelí kritice rasistů kvůli černochovi v letáku. Ustupovat nehodlá iDNES.cz Obchodní řetězec Lidl čelí nenávistným verbálním útokům poté, co do svého akčního letáku použil černošského modela. Jako jeden z prvních se do řetězce pustil šéf pražské SPD. Lidl výpady označil za nebývalé, ustupovat jim ale nehodlá. "Jsme v Evropě v ..."Manipulativní, zlá, genociderní náno!" Pochválila Lidl v kauze ...ParlamentníListy.czLidl lákal zákazníky na černocha v mikině. Kolem letáku je teď popraskBlesk.czLidl se ohradil proti kritice za modela černé pletiMediaGuruePortál -Seznam Zprávy -Lidovky.czvšech 40 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

lidl leták

lidl.cz

lidl akční leták

lidl aktuální leták

Podobný sortiment jako v Lidl nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce