Lidl

Lidl

Co se píše o Lidlu?

Kaufland bez Becherovky, Lidl bez Bohemia Sektu. Slevová spirála ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Kaufland bez Becherovky, Lidl bez Bohemia Sektu. Slevová spirála ... Aktuálně.cz Výrobcům začínají čím dál víc vadit slevové akce obchodních řetězců. Pokud je zboží zlevněno příliš často a výrazně, lidé ho už ani nekupují za běžnou cenu, a výrobce tak přichází o tržby. Společnost Bohemia Sekt proto opustila síť Lidl , Becherovka ... a další »

Lidl úspěšně rozjel stravenkový byznys. Řetězec sází na nízkou provizi - iDNES.cz

iDNES.cz Lidl úspěšně rozjel stravenkový byznys. Řetězec sází na nízkou provizi iDNES.cz Lidl udělal nečekaný krok. Rozhodl se zamíchat s výnosným stravenkovým trhem. Po sedmnácti letech tak dostávají stávající tři "stravenkáři" na trhu silnou konkurenci. Řetězec vsadil na nízkou provizi, kterou si za zpětný odkup poukázek od restauratérů ...

Lidl se spojil s modelkou Heidi Klum, uvede její kolekci - Dotyk.cz

Dotyk.cz Lidl se spojil s modelkou Heidi Klum, uvede její kolekci Dotyk.cz Kolekce od Heidi Klum slibuje pestrost a módní trendy. K jejímu uvedení v Lidlu by mělo dojít ještě letos, konkrétně ve druhé polovině roku. "Doufám, že se bude má kolekce lidem líbit. Její příprava mě opravdu bavila. Lidl klade stejně jako já velký ... Lidl se zaměří i na movitější zákazníky, nabídne oblečení od ...Info.czLidl bude prodávat oděvy od Heidi KlumovéČeské novinyLidl začne prodávat exkluzivní kolekci oblečení od Heidi Klumové ...MS v HokejiDáma.cz -Blesk pro ženyvšech 8 zpravodajských článků »

Lidl chce otřást Amerikou. Budeme levnější až o polovinu, láká ... - iDNES.cz

iDNES.cz Lidl chce otřást Amerikou. Budeme levnější až o polovinu, láká ... iDNES.cz Američané se učí vyslovovat Lidl . Německá síť s pověstí diskontního dravce otevírá ve čtvrtek své první obchody v zámoří. Vybudovat jich chce stovky. Konkurence je ve střehu, v Británii totiž vedou německé diskonty cenovou válku s tradičními řetězci a ... Souboj supermarketů. Na trh v USA útočí německé Aldi a Lidl Novinky.czvšech 5 zpravodajských článků »

Platy prodavaček rostou! Nejvíc láká Lidl, více peněz nabízí i Albert - tn.cz

tn.cz Platy prodavaček rostou! Nejvíc láká Lidl , více peněz nabízí i Albert tn.cz Obchodní řetězec Albert navýší od července mzdy zaměstnancům pracujícím v provozu (tedy i pokladním) o pět procent. Jedná se už o druhé navýšení mezd v letošním roce. Více peněz letos pokladní dostaly i v Penny Marketu nebo třeba Lidlu , který platy ...a další »

Lidl plánuje otřást trhem v USA - Kurzy.cz

Lidl plánuje otřást trhem v USA Kurzy.cz Lidl očekává, že vytvoří konkurenční tlak v americkém odvětví maloobchodního potravinářství a zapojí se tak do cenové války, která byla zahájena prudkým poklesem cen potravin. Wal-Mart Inc., který generuje více než polovinu svých tržeb právě z prodeje ...

Co Vás zajímá?

lidl leták

lidl.cz

lidl akční leták

lidl aktuální leták

Podobný sortiment jako v Lidl nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce