ENAPO

ENAPO

Název společnosti ENAPO je odvozen od počátečních písmen zaměření - Ekonomické kupy POtravin od dodavatelů pro spotřebitele a obchodníky. Jedná se o smluvní společenství sítě nezávislých obchodníků, podnikajících v oboru maloobchodního a velkoobchodního prodeje potravin a smíšeného zboží na Moravě a v Čechách ve svazu obchodní franchise.

Základem součinnosti členů sítě je efektivní provázanost obchodní spolupráce se třemi vlastními plnosortimentními členskými velkoobchody a skupinou významných smluvních dodavatelů tzv. denního zboží s celostátní, případně regionální působností.

Enapo letáky 

V rámci podpory prodeje probíhá pravidelné pořádání letákových akcí pro spotřebitele, nabídka trvale nebo dlouhodobě výhodných cen v řade komodit s mediální propagací. Profilování obchodního místa ENAPO vůči zákazníkum a dodavatelům je realizováno označením prodejny registrovaným logotypem ENAPO, jednotnými zvýrazňovacími cenovkami akčního zboží, cenovými plakáty, firemními PE-taškami, pracovními plášti a navštívenkami pro členy síte.

Co se píše o prodejnách Enapo?

Tato prodejna je skutečně česká. Startuje nová značka, která ocení ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Tato prodejna je skutečně česká. Startuje nová značka, která ocení ... Aktuálně.cz Nový certifikát od Asociace českého tradičního obchodu mohou získat kvalitní české prodejny s převahou tuzemského zboží. Usilují o něj například obchody ze sítí COOP, ENAPO či Brněnka. Kritéria jsou odlišná od projektu Diamantová liga kvality, který ... a další »

Kurovice: Po zavedení EET musí obchod provozovat obec - Echo24.cz

Echo24.cz Kurovice: Po zavedení EET musí obchod provozovat obec Echo24.cz Potíže nemá ani kroměřížská společnost ENAPO Obchodní, která má v ČR asi 250 vlastních prodejen a dalších zhruba 150 provozují obchodníci na sebe pod značkou firmy. Ve Zlínském kraji je těchto prodejen asi 80. "Nějaké drobné výpadky sítě se objevily, ...

V Měšťanském pivovaru Kutná Hora pokřtili nově uvařené pivo - denik.cz

denik.cz V Měšťanském pivovaru Kutná Hora pokřtili nově uvařené pivo denik.cz Lahvová verze je v prodeji ve vybraných obchodech ENAPO , PRAMEN a u dalších prodejců, zejména na území okresu Kutná Hora a jeho okolí. Protože pivovar bez lidí je velmi smutné místo, v sobotu 20. května budou mít všichni fanoušci kutnohorského piva ...a další »

Největší obchodní řetězce v ČR ovládají majitelé hlavně z Německa - České noviny

České noviny Největší obchodní řetězce v ČR ovládají majitelé hlavně z Německa České noviny JIP východočeská, JAS ČR, Maloobchodní síť Hruška, Peal, Solvent ČR (drogerie Teta), Rosa market (Potraviny ENAPO ), COOP družstvo H.Brod, Jednota s.d. České Budějovice, Flosman či družstva CBA. Svaz českých a moravských spotřebních družstev ...a další »

Brány do minulosti i moderní obchody. České samoobsluhy trpí kvůli ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Brány do minulosti i moderní obchody. České samoobsluhy trpí kvůli ... Hospodářské noviny ... jedinou cestou, jak mohou sdružení obchodníci přežít současný tlak," vysvětluje Zdeněk Juračka, předseda Asociace českého tradičního obchodu a zároveň člen představenstva COOP Havlíčkův Brod. jarvis_57ab5876498e764911e46709.jpeg. Šéf Enapo .

ZLÍN FILM FESTIVAL: Hlavním lákadlem festivalové neděle bude ... - Zlin.cz

Zlin.cz ZLÍN FILM FESTIVAL: Hlavním lákadlem festivalové neděle bude ... Zlin.cz Na náměstí Míru nabídne od 10.00 do 19.00 hodin program plný zábavy, her i hudby Enapo den. V rámci doprovodných festivalových akcí se také na Stadionu mládeže uskuteční od 17.00 hodin charitativní fotbalový zápas Dukátová skála. Zúčastní se ho ...a další »

Co Vás zajímá?

enapo letak

prodejny enapo

potraviny enapo

enapo.volna.mista

Podobný sortiment jako v ENAPO nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, Lidl, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce