Baumatic

Baumatic

Vzhled a elegance - podstata designu Baumatic. Ergonomické, funkční a energeticky účinnější, to jsou produkty Baumatic, které jako vždy, určují trend trhu.

Baumatic - zažijete změnu

Spojením talentu špičkových inženýrů a designérů, včetně architekta Alberta Solariho, připravila společnost Baumatic opravdu vyjímečnou řadu kuchyňských spotřebičů. Všechny produkty jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, s vytříbeným smyslem pro detail a za použití nejkvalitnějších materiálů.

Baumatic, jedna z mála rodinných firem v oblasti výroby domácích spotřebičů, se rychle rozrostla a stala známou doslova po celém světě. Baumatic výrobky je možné zakoupit ve více než 40 zemích světa a to v Evropě, Austrálii, Novém Zélandu, Africe, Asii a na Blízkém východě. Společnost si nadále získává mezinárodní uznání konečných spotřebitelů i developerů z celého světa.

Krása

Oční kontakt je vždy prvotní a to je důvod proč budou Baumatic produkty vždy vyčnívat z řady. Jejich neobyčejný a překvapující design se ihned stane hvězdou kuchyně. Není snad pravda, že v této místnosti trávíme tolik času? Vaříme, jíme, nebo si třeba jen sedneme a popovídáme si. Naši designéři vždy vybírají materiály, barvy a tvary pro uspokojení všech přání a potřeb. Láska na první pohled!

Technologie Baumatic

Pod perfektním designem se skrývá svět technologií, který zaručuje, že spotřebiče budou dělat právě to, co mají. A dělají to opravdu skvěle. Snadné používání, jednoduché nastavení, spolehlivost, důvěra. Při každém dalším použití výrobku Baumatic se o tom přesvědčíte.

Bezpečnost a ochrana životního prostředí

Ale jen perfektní vzhled a skvělý výkon nestačí. Použité technologie nesmí poškozovat životní prostředí a musí být bezpečné při používání. Ve společnosti Baumatic nepodpoří žádný projekt, dokud nesplní velmi přísná kritéria bezpečnosti pro uživatele a jejich rodiny a ochrany životního prostředí. To je důvod proč používá pouze certifikované neznečišťující látky, technologie šetřící energii a vodu a recyklovatelné obalové materiály.

Co se píše o Baumaticu?

Byt 2+1 se zasklenou lodžií, Havířov -město - iDNES.cz

iDNES.cz Byt 2+1 se zasklenou lodžií, Havířov -město iDNES.cz Kuchyňská linka je vybavena kvalitními spotřebiči - elektrická trouba, plynový sporák a digestoř vše zn. Baumatic , myčka zn. Fagor, pod linkou bodové osvětlení v několika místech. V kuchyni zůstává lednice zn. Samsung. Nedávno provedena úprava plynové ...

Chladicí variace Baumatic: vyberte si tu správnou ledničku či vinotéku - iDNES.cz

iDNES.cz Chladicí variace Baumatic : vyberte si tu správnou ledničku či vinotéku iDNES.cz Z novinek, které Baumatic během posledních měsíců zařadil do své nabídky, vyčnívá nejvíce právě pětice barevných chladniček. Nerezové provedení výrazně doplňuje skleněný reflexní povrch dvířek, který má sytě červenou (LUST.RD), fialovou (SEDUTION.

OBRAZEM: Exklusivní lednice do každé moderní kuchyně - Novinky

Novinky OBRAZEM: Exklusivní lednice do každé moderní kuchyně Novinky Kombinovaná lednice Baumatic MG6 DANCE PARTNERS s objemem 270 litrů a energetickou třídou A. Ve stříbrné barvě s oranžovým sklem dveří. Foto: Baumatic .: Vestavěná jednodveřová chladnička Whirpool ARG 736/A/4 , energické třídy A+, s celkovým ...

Prodej bytu 3+1 96 m~ Mlýnská, Jablonec nad Nisou - iDNES.cz

iDNES.cz Prodej bytu 3+1 96 m~ Mlýnská, Jablonec nad Nisou iDNES.cz V bytě je nová, vestavěná kuchyňská linka vyrobená na míru a vybavená kvalitními spotřebiči (elektrická trouba Baumatic , mikrovlnná trouba Baumatic , kombinovaný sporák Gorenje, americká dvoukřídlá lednice Daewoo, myčka Whirpool). V případě zájmu, je ...

Hledala byt na zkoušku, zařízená garsonka v novostavbě byla tím ... - Novinky.cz

Novinky.cz Hledala byt na zkoušku, zařízená garsonka v novostavbě byla tím ... Novinky.cz Slečnu Helenu k odchodu z domova nic naléhavě nenutilo, má pohodovou rodinu a dobré zázemí. A také velice rozumné rodiče, kteří dávají přednost tomu, aby se dítě včas osamostatnilo, zejména když o tom samo začne snít. Ideální volbou se stala ...

Byt 2+1 se zasklenou lodžií, Havířov -město - iDNES.cz

iDNES.cz Byt 2+1 se zasklenou lodžií, Havířov -město iDNES.cz Kuchyňská linka je vybavena kvalitními spotřebiči - elektrická trouba, plynový sporák a digestoř vše zn. Baumatic , myčka zn. Fagor, pod linkou bodové osvětlení v několika místech. V kuchyni zůstává lednice zn. Samsung. Nedávno provedena úprava plynové ...

Co Vás zajímá?

baumatic vestavné spotřebiče

digestoř baumatic

baumatic.cz

myčka baumatic

Podobný sortiment jako v Baumatic nakoupíte také v těchto prodejnách: Alza.cz, Ardo, Comfor, Datart, Electroworld, Elektro Spáčil, Elektrocentrum, Emos, ETA, Euronics, Fotolab, Mall.cz, Okay, Planeo Elektro, Proton, TS Bohemia.

letákové akce