Globus

Globus

Proč chcete Globus? Dává to nejlepší.

Prodává jen prověřenou kvalitu - ovšem za nejnižší možnou cenu. Velkou chloubou je neuvěřitelná šíře sortimentu. Každý den si můžete vybírat z 15 000 druhů potravinářského a 45 000 druhů nepotravinářského zboží. V prodejnách Baumarkt na vás čeká 50 000 výrobků pro kutily, zahrádkáře a domácnost.

Čerstvost je pro Globus nade vše! Má své řeznictví, uzenářskou výrobu i pekárnu. Zelenina a ovoce vypadají jako právě utržené. A v restauracích Globus vaří každý den ta nejlepší jídla české i světové kuchyně.

Každý hypermarket provozuje vlastní čerpací stanici s výhodnými cenami pohonných hmot.Máte záruku rychlého zaplacení, možnost vrátit zboží, nejnižší ceny, čerstvosti a nevyčerpatelné nabídky. Možná o nich ani nevíte, protože je nepotřebujete. Pokud byste je však náhodou potřebovali, nepochybně je oceníte.

Rozumí vašim přáním. Všichni pracovníci - manažeři, prodavači i veškerý další personál jsou vysoce profesionální, protože se jejich zaškolování věnují po celý rok. Veškeré vedoucí pozice v obchodních domech obsazuje společnost českými spolupracovníky. Ti jsou intenzivně připravováni na nové úkoly. Po dobu několika měsíců až jednoho roku probíhá jejich školení v provozech hypermarketů a Baumarktů, stejně jako v centrále GLOBUSU v Praze. Hlavním cílem je pochopení firemní filosofie, zásad a týmové práce. V současné době pracuje pro firmu přibližně 5.000 lidí.

Díky vaší přízni prosperují a o úspěch se dělí s těmi, kdo to potřebují nejvíce. Zájem, který projevujete o dárcovské nákupní tašky již umožnil zaslat na Konto Bariéry částku přibližně 6,4 miliónu korun. Je to především váš příspěvek.

Co se píše o Globusu?

Scan&Go Globus - Médiář

Médiář Scan&Go Globus Médiář Hypermarketový řetězec Globus nasazuje po pěti letech televizní reklamu, kterou propaguje svou novou službu Scan&Go. Kampaň, která kromě televize zahrnuje také online a rádia, odstartovala v pondělí 24. října. "Scan&Go jsme pro zákazníky v praxi ...

Nepřemýšlej, jenom jeď! Gutová poslechla a vykročila za velkým ... - iDNES.cz

iDNES.cz Nepřemýšlej, jenom jeď! Gutová poslechla a vykročila za velkým ... iDNES.cz Vždyť právě zde se už v sedmnácti letech poprvé postavila na pódium Světového poháru, oslavila první vítězství a později si převzala i svůj první velký křišťálový glóbus . "Svatý Mořic je velmi speciální místo. A zažít mistrovství světa v rodné zemi se ... a další »

Globus rozjede technologii Scan&Go - samoobslužné skenování - FinExpert.cz

Globus rozjede technologii Scan&Go - samoobslužné skenování FinExpert.cz Globus přichází s novinkou, jakou je samoobslužné skenování zboží při nákupech v obchodech. Takovýto typ nakupování chystá i Tesco. U ostatních řetězců se budeme zatím muset spokojit se samoobslužnými pokladnami. Informovaly o tom České noviny.a další »

Globus nabízí službu Scan&Go v celé síti hypermarketů - MaM.cz

MaM.cz Globus nabízí službu Scan&Go v celé síti hypermarketů MaM.cz Hypermarkety Globus budou od konce října jako první a jediní nabízet bezplatnou službu Scan&Go ve všech svých pobočkách. Technologie prošla tříletým testováním, které ukázalo, že zákazníci přijali moderní styl nakupování a nalézají v něm hodně výhod.

Skenujte si čárové kódy sami. Nový způsob nakupování zavádí i ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Skenujte si čárové kódy sami. Nový způsob nakupování zavádí i ... Aktuálně.cz Službu s názvem Scan&Go začal v Česku testovat řetězec Globus v roce 2013, letos ji výrazně rozšiřuje a ke konci října bude dostupná ve všech 15 prodejnách. V příštím týdnu představí samoobslužné skenování během nákupu i Tesco. Konkurenční ...Globus rozšíří službu Scan&Go do všech hypermarketůMěšec.czvšech 5 zpravodajských článků »

V Praze bude mít premiéru vítězný film karlovarského festivalu - denik.cz

denik.cz V Praze bude mít premiéru vítězný film karlovarského festivalu denik.cz Praha - Kino Lucerna v Praze dnes uvidí premiéru maďarského filmu Rodinné štěstí, vítěze 51. ročníku festivalu v Karlových Varech. Jeho režisér Szabolcs Hajdu si vedle hlavní ceny Křišťálový glóbus za nejlepší film odvezl také cenu za nejlepší herecký ...a další »

Co Vás zajímá?

globus leták

globus.cz

globus brno

akční leták globus

Podobný sortiment jako v Globus nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Hypernova, Interspar, Kaufland, Makro, Tesco.

letákové akce