Globus

Globus

Proč chcete Globus? Dává to nejlepší.

Prodává jen prověřenou kvalitu - ovšem za nejnižší možnou cenu. Velkou chloubou je neuvěřitelná šíře sortimentu. Každý den si můžete vybírat z 15 000 druhů potravinářského a 45 000 druhů nepotravinářského zboží. V prodejnách Baumarkt na vás čeká 50 000 výrobků pro kutily, zahrádkáře a domácnost.

Čerstvost je pro Globus nade vše! Má své řeznictví, uzenářskou výrobu i pekárnu. Zelenina a ovoce vypadají jako právě utržené. A v restauracích Globus vaří každý den ta nejlepší jídla české i světové kuchyně.

Každý hypermarket provozuje vlastní čerpací stanici s výhodnými cenami pohonných hmot.Máte záruku rychlého zaplacení, možnost vrátit zboží, nejnižší ceny, čerstvosti a nevyčerpatelné nabídky. Možná o nich ani nevíte, protože je nepotřebujete. Pokud byste je však náhodou potřebovali, nepochybně je oceníte.

Rozumí vašim přáním. Všichni pracovníci - manažeři, prodavači i veškerý další personál jsou vysoce profesionální, protože se jejich zaškolování věnují po celý rok. Veškeré vedoucí pozice v obchodních domech obsazuje společnost českými spolupracovníky. Ti jsou intenzivně připravováni na nové úkoly. Po dobu několika měsíců až jednoho roku probíhá jejich školení v provozech hypermarketů a Baumarktů, stejně jako v centrále GLOBUSU v Praze. Hlavním cílem je pochopení firemní filosofie, zásad a týmové práce. V současné době pracuje pro firmu přibližně 5.000 lidí.

Díky vaší přízni prosperují a o úspěch se dělí s těmi, kdo to potřebují nejvíce. Zájem, který projevujete o dárcovské nákupní tašky již umožnil zaslat na Konto Bariéry částku přibližně 6,4 miliónu korun. Je to především váš příspěvek.

Co se píše o Globusu?

Udílení filmových cen Zlatý glóbus ovládl muzikál La La Land - České noviny

EuroZpravy.CZ Udílení filmových cen Zlatý glóbus ovládl muzikál La La Land České noviny Los Angeles - Letošní udílení prestižních filmových a televizních cen Zlatý glóbus ovládl romantický muzikálový snímek La La Land. Proměnil všech svých sedm nominací. Stal se nejen nejlepším filmem v kategorii komedie nebo muzikál, ale ceny za práci na ...Filmové ceny Zlatý glóbus ovládl La La Land, Streepová zpucovala ...EuroZpravy.CZZlaté glóby 2017: La La Land dotančil pro rekord, filmové drama ...Informuji.czMuzikál La La Land rekordně ovládl Globy , filmem roku je i drama ...iDNES.czInfo.czvšech 22 zpravodajských článků »

Zničená Koukalová vydala poslední síly na cestu do sprchy. Glóbus ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Zničená Koukalová vydala poslední síly na cestu do sprchy. Glóbus ... Aktuálně.cz Gabrielu Koukalovou vyčerpal náročný sobotní stíhací závod v německém Oberhofu. Češka dojela druhá a dostala se poprvé v letošním ročníku do čela Světového poháru. Oberhof/Praha - Náročná trať v německém Oberhofu umí biatlonistu pořádně vyždímat ...a další »

Rozjíždí se bitva o glóbus. Dahlmeierová je dominantní, Koukalové ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Rozjíždí se bitva o glóbus . Dahlmeierová je dominantní, Koukalové ... Aktuálně.cz Lednový nahuštěný program se třemi zastávkami Světového poháru může výrazně zamíchat kartami v boji o křišťálové glóby . Největší biatlonové bitvy přicházejí. Praha - Sama obhajobu velkého křišťálového glóbu neřeší. Stejně tak reprezentační trenéři.

Zlaté Glóby 2017: Dojemné setkání, chlapská líbačka, malá prsa a ... - Ahaonline.cz

Ahaonline.cz Zlaté Glóby 2017: Dojemné setkání, chlapská líbačka, malá prsa a ... Ahaonline.cz Proč se políbili, to neprozradili. Možná chtěli přebít frustraci - scénka se totiž odehrála ve chvíli, kdy si na pódium pro glóbus za hlavní roli v muzikálu La La Land šel Ryan Gosling (36) a Reynoldsův labilní superhrdina Deadpool tím pádem ostrouhal.

Herecká senzace roku: Tato kráska (32) získala Zlatý glóbus za ... - Super.cz

Super.cz Herecká senzace roku: Tato kráska (32) získala Zlatý glóbus za ... Super.cz Claire Foy na udílení Zlatých glóbů uspěla jako nejlepší herečka v dramatickém seriálu. Na ceremoniálu se však kromě ní radovali všichni tvůrci televizní biografie. Ambiciózní britský projekt totiž zvítězil i mezi dramatickými seriály, kde porazil ...

Zlaté glóby: Meryl Streepová zase "ukradla" show, rozcupovala ... - Seznam Zprávy

Seznam Zprávy Zlaté glóby : Meryl Streepová zase "ukradla" show, rozcupovala ... Seznam Zprávy Zlaté glóby , americké filmové ceny, znají své vítěze. Triumfoval muzikál La La Land, který získal sedm sošek. Vítězkou večera se ale stala herečka Meryl Streepová, oceněná za celoživotní přínos kinematografii. Diváky v sále i mnoho lidí doslova po ... a další »

Co Vás zajímá?

globus leták

globus.cz

globus brno

akční leták globus

Podobný sortiment jako v Globus nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Hypernova, Interspar, Kaufland, Makro, Tesco.

letákové akce