Globus

Globus

Proč chcete Globus? Dává to nejlepší.

Prodává jen prověřenou kvalitu - ovšem za nejnižší možnou cenu. Velkou chloubou je neuvěřitelná šíře sortimentu. Každý den si můžete vybírat z 15 000 druhů potravinářského a 45 000 druhů nepotravinářského zboží. V prodejnách Baumarkt na vás čeká 50 000 výrobků pro kutily, zahrádkáře a domácnost.

Čerstvost je pro Globus nade vše! Má své řeznictví, uzenářskou výrobu i pekárnu. Zelenina a ovoce vypadají jako právě utržené. A v restauracích Globus vaří každý den ta nejlepší jídla české i světové kuchyně.

Každý hypermarket provozuje vlastní čerpací stanici s výhodnými cenami pohonných hmot.Máte záruku rychlého zaplacení, možnost vrátit zboží, nejnižší ceny, čerstvosti a nevyčerpatelné nabídky. Možná o nich ani nevíte, protože je nepotřebujete. Pokud byste je však náhodou potřebovali, nepochybně je oceníte.

Rozumí vašim přáním. Všichni pracovníci - manažeři, prodavači i veškerý další personál jsou vysoce profesionální, protože se jejich zaškolování věnují po celý rok. Veškeré vedoucí pozice v obchodních domech obsazuje společnost českými spolupracovníky. Ti jsou intenzivně připravováni na nové úkoly. Po dobu několika měsíců až jednoho roku probíhá jejich školení v provozech hypermarketů a Baumarktů, stejně jako v centrále GLOBUSU v Praze. Hlavním cílem je pochopení firemní filosofie, zásad a týmové práce. V současné době pracuje pro firmu přibližně 5.000 lidí.

Díky vaší přízni prosperují a o úspěch se dělí s těmi, kdo to potřebují nejvíce. Zájem, který projevujete o dárcovské nákupní tašky již umožnil zaslat na Konto Bariéry částku přibližně 6,4 miliónu korun. Je to především váš příspěvek.

Co se píše o Globusu?

Štuhecová má malý glóbus za kombinaci, obě Češky maximum - České noviny

České noviny Štuhecová má malý glóbus za kombinaci, obě Češky maximum České noviny Úřadující mistryně světa ve sjezdu Štuhecová získala premiérový malý křišťálový glóbus v kariéře. Po dopoledním super-G byla druhá a po solidním slalomu se mohla radovat. V konečném hodnocení kombinace porazila o 20 bodů dnes stříbrnou Italku ...Štuhecová je po kombinačním super-G druhá a má na dosah ...Aktuálně.cz"Obřák" v Crans Montaně ovlivnily pády, závod ovládla ŠtuhecováTýden.czvšech 14 zpravodajských článků »

Jansrud triumfoval v Kvitfjellu, o křišťálový glóbus se ještě porve - Týden.cz

Týden.cz Jansrud triumfoval v Kvitfjellu, o křišťálový glóbus se ještě porve Týden.cz Ve finále SP v Aspenu se tak za necelé tři týdny bude o majiteli malého křišťálového glóbu za sjezd rozhodovat už jen mezi Jansrudem a Fillem. Průběžně třetí Ital Dominik Paris v sobotu skončil až devátý a v celkovém hodnocení disciplíny ztrácí už 136 ... a další »

Příšla o křišťálový glóbus, je po operaci a tvrdí: Je to celé nová výzva - Sport.cz

Sport.cz Příšla o křišťálový glóbus , je po operaci a tvrdí: Je to celé nová výzva Sport.cz Švýcarská lyžařka Lara Gutová má za sebou operaci kolena, které si vážně zranila před dvěma týdny na mistrovství světa ve Svatém Mořici. Pětadvacetiletá závodnice, jež musela ukončit sezonu a přišla o šanci obhajovat křišťálový glóbus ve Světovém ...a další »

Lidl končí s igelitovými taškami. Upře je lidem i Kaufland, Globus či ... - Blesk.cz

Blesk.cz Lidl končí s igelitovými taškami. Upře je lidem i Kaufland, Globus či ... Blesk.cz Všech 233 prodejen Lidl přestane od začátku března nabízet jednorázové igelitové tašky. Doposud se za ně platilo, ale nově už bude řetězec nabízet jen papírovou a opakovaně použitelnou, tedy recyklovatelnou tašku. Další řetězce zatím konec igelitových ...a další »

Globus podpoří nabídku alternativních produktů - MediaGuru

MediaGuru Globus podpoří nabídku alternativních produktů MediaGuru Globus podpoří kampaní svou nabídku alternativních produktů. Ve všech svých 15 hypermarketech nabízí několik stovek bio, bezlepkových výrobků, potravin se sníženým obsahem laktózy nebo cukru, raw stravy, ale také produktů pro vegetariány či vegany.

Globus představuje širokou nabídku alternativních potravin - Marketingové noviny

Marketingové noviny Globus představuje širokou nabídku alternativních potravin Marketingové noviny Globus ve všech svých patnácti hypermarketech nabízí několik stovek alternativních produktů. Jedná se o bio, bezlepkové výrobky, potraviny se sníženým obsahem laktózy nebo cukru, raw stravu, ale také produkty pro vegetariány či vegany. Ve dvou ...

Co Vás zajímá?

globus leták

globus.cz

globus brno

akční leták globus

Podobný sortiment jako v Globus nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Hypernova, Interspar, Kaufland, Makro, Tesco.

letákové akce