Globus

Globus

Proč chcete Globus? Dává to nejlepší.

Prodává jen prověřenou kvalitu - ovšem za nejnižší možnou cenu. Velkou chloubou je neuvěřitelná šíře sortimentu. Každý den si můžete vybírat z 15 000 druhů potravinářského a 45 000 druhů nepotravinářského zboží. V prodejnách Baumarkt na vás čeká 50 000 výrobků pro kutily, zahrádkáře a domácnost.

Čerstvost je pro Globus nade vše! Má své řeznictví, uzenářskou výrobu i pekárnu. Zelenina a ovoce vypadají jako právě utržené. A v restauracích Globus vaří každý den ta nejlepší jídla české i světové kuchyně.

Každý hypermarket provozuje vlastní čerpací stanici s výhodnými cenami pohonných hmot.Máte záruku rychlého zaplacení, možnost vrátit zboží, nejnižší ceny, čerstvosti a nevyčerpatelné nabídky. Možná o nich ani nevíte, protože je nepotřebujete. Pokud byste je však náhodou potřebovali, nepochybně je oceníte.

Rozumí vašim přáním. Všichni pracovníci - manažeři, prodavači i veškerý další personál jsou vysoce profesionální, protože se jejich zaškolování věnují po celý rok. Veškeré vedoucí pozice v obchodních domech obsazuje společnost českými spolupracovníky. Ti jsou intenzivně připravováni na nové úkoly. Po dobu několika měsíců až jednoho roku probíhá jejich školení v provozech hypermarketů a Baumarktů, stejně jako v centrále GLOBUSU v Praze. Hlavním cílem je pochopení firemní filosofie, zásad a týmové práce. V současné době pracuje pro firmu přibližně 5.000 lidí.

Díky vaší přízni prosperují a o úspěch se dělí s těmi, kdo to potřebují nejvíce. Zájem, který projevujete o dárcovské nákupní tašky již umožnil zaslat na Konto Bariéry částku přibližně 6,4 miliónu korun. Je to především váš příspěvek.

Co se píše o Globusu?

Křišťálový glóbus získal Křižáček Václava Kadrnky - České noviny

České noviny Křišťálový glóbus získal Křižáček Václava Kadrnky České noviny foto Křišťálový glóbus získal 8. července na mezinárodním festivalu v Karlových Varech režisér Václav Kadrnka (vlevo) za film Křižáček. Zprava jsou prezident festivalu Jiří Bartoška a americký herec a hudebník Jeremy Renner, který převzal Cenu ... Vary: Křišťálový glóbus získal film Křižáček. Cenu převzali i Vorlíček ...Lidovky.czKřišťálový glóbus získal český film Křižáček Václava KadrnkyEcho24.czKarlovarský filmový glóbus pro nejodvážnějšíhoHospodářské novinyfilmserver.cz -Koule.czvšech 42 zpravodajských článků »

Dostane Křišťálový glóbus za celoživotní vytrvalost? Máma Štiková ... - Super.cz

Super.cz Dostane Křišťálový glóbus za celoživotní vytrvalost? Máma Štiková ... Super.cz Po Umě Thurman a Karolíně Kurkové dorazila na filmový festival i Monika Štiková. I když ji do Karlových Varů Jiří Bartoška určitě osobně nepozval, neodolala pokušení přiblížit se skutečným celebritám. Korpulentní nepřírodní blondýnka má za sebou ...

Křišťálový globus získal český snímek Křižáček - Radio Praha

Radio Praha Křišťálový globus získal český snímek Křižáček Radio Praha 'Křižáček', foto: Film Servis Festival Karlovy Vary Sám Jeremy Renner pak udělil hlavní cenu karlovarského festivalu Křišťálový globus . Po patnácti letech ji získal zástupce české kinematografie. Jeho jméno oznámil moderátor večera Marek Eben:.

Tipy na akce a výlety. Vyberete si? - Kolínský deník

Kolínský deník Tipy na akce a výlety. Vyberete si? Kolínský deník Film je inspirován básní Jaroslava Vrchlického Svojanovský křižáček. Snímek získal na letošním 52. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary Křišťálový glóbus , hlavní cenu pro nejlepší film. Film můžete zhlédnout také zítra, 4. srpna, od ...

Jindřich Beránek: Dneska o Křižáčkovi - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Jindřich Beránek: Dneska o Křižáčkovi ParlamentníListy.cz I když tento český film získal Křišťálový globus karlovarského filmového festivalu před necelým měsícem, jeho oficiální premiéru naplánovala distribuční firma CinemArt na první srpnový týden. Na cestu za normálními diváky - jak ji symbolizuje hvězda ... RECENZE: Křižáček vyhrál Karlovy Vary, hrou na umění však jen ...Eurodenikvšech 2 zpravodajských článků »

RECENZE: Křižáček vyhrál Karlovy Vary, hrou na umění však jen ... - Eurodenik

RECENZE: Křižáček vyhrál Karlovy Vary, hrou na umění však jen ... Eurodenik Snad žádný jiný český film v letošním roce nevzbudí tolik rozporuplných reakcí jako Křižáček režiséra a scenáristy Václava Kadrnky. Ten letos na festivalu v Karlových Varech převzal Křišťálový glóbus a odměnu ve výši více než půl milionu českých korun ...

Co Vás zajímá?

globus leták

globus.cz

globus brno

akční leták globus

Podobný sortiment jako v Globus nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Hypernova, Interspar, Kaufland, Makro, Tesco.

letákové akce