Globus

Globus

Proč chcete Globus? Dává to nejlepší.

Prodává jen prověřenou kvalitu - ovšem za nejnižší možnou cenu. Velkou chloubou je neuvěřitelná šíře sortimentu. Každý den si můžete vybírat z 15 000 druhů potravinářského a 45 000 druhů nepotravinářského zboží. V prodejnách Baumarkt na vás čeká 50 000 výrobků pro kutily, zahrádkáře a domácnost.

Čerstvost je pro Globus nade vše! Má své řeznictví, uzenářskou výrobu i pekárnu. Zelenina a ovoce vypadají jako právě utržené. A v restauracích Globus vaří každý den ta nejlepší jídla české i světové kuchyně.

Každý hypermarket provozuje vlastní čerpací stanici s výhodnými cenami pohonných hmot.Máte záruku rychlého zaplacení, možnost vrátit zboží, nejnižší ceny, čerstvosti a nevyčerpatelné nabídky. Možná o nich ani nevíte, protože je nepotřebujete. Pokud byste je však náhodou potřebovali, nepochybně je oceníte.

Rozumí vašim přáním. Všichni pracovníci - manažeři, prodavači i veškerý další personál jsou vysoce profesionální, protože se jejich zaškolování věnují po celý rok. Veškeré vedoucí pozice v obchodních domech obsazuje společnost českými spolupracovníky. Ti jsou intenzivně připravováni na nové úkoly. Po dobu několika měsíců až jednoho roku probíhá jejich školení v provozech hypermarketů a Baumarktů, stejně jako v centrále GLOBUSU v Praze. Hlavním cílem je pochopení firemní filosofie, zásad a týmové práce. V současné době pracuje pro firmu přibližně 5.000 lidí.

Díky vaší přízni prosperují a o úspěch se dělí s těmi, kdo to potřebují nejvíce. Zájem, který projevujete o dárcovské nákupní tašky již umožnil zaslat na Konto Bariéry částku přibližně 6,4 miliónu korun. Je to především váš příspěvek.

Co se píše o Globusu?

Karlovy Vary se halí do svátečního, v pátek začíná filmový festival - iDNES.cz

iDNES.cz Karlovy Vary se halí do svátečního, v pátek začíná filmový festival iDNES.cz "Na slavnostním zahájení převezme Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii," uvedli pořadatelé. Howard bude v pátek od 22:45 na slavnostním koncertě před Thermalem osobně řídit ve světové premiéře provedení části své ...a další »

Globus následuje příkladu svých konkurentů, prodavačky dostanou ... - Info.cz

Info.cz Globus následuje příkladu svých konkurentů, prodavačky dostanou ... Info.cz Hypermarkety Globus zvýší svým zaměstnancům v obchodech od 1. července plat v průměru o 1000 korun měsíčně. Zvýšení se dotkne i zaměstnaneckých ...a další »

V Hradci chtějí Globus, firma si však vybrala nevhodnou lokalitu - iDNES.cz

iDNES.cz V Hradci chtějí Globus , firma si však vybrala nevhodnou lokalitu iDNES.cz "Takový obchodní dům, jako je Globus , by v Hradci Králové být měl, avšak na jiných pozemcích. Jimi vybrané místo není dobré z hlediska dopravního napojení, tuto lokalitu už není možné dál dopravně zatěžovat," myslí si náměstek primátora Jindřich ... Bude v Hradci Globus ? Firma si vybrala nevhodnou lokalituHRADEC KRÁLOVÉ - město na dlaniGlobus si oťukává Hradec. Vyroste?Hradecký deníkvšech 3 zpravodajských článků »

Globus pomáhá vytvářet lepší svět, rozdal 3,9 milionu korun - Chomutovský deník

Chomutovský deník Globus pomáhá vytvářet lepší svět, rozdal 3,9 milionu korun Chomutovský deník Patnáct hypermarketů Globus odstartovalo nový dlouhodobý charitativní program Lepší svět. Každý z obchodních domů podpořil částkou 260 tisíc korun tři veřejně prospěšné projekty v daném regionu podle doporučení svých zákazníků. Ti mohli rozhodnout o ...a další »

Desítky rukou nesmí udělat chybu. Podívejte se, jak vzniká křišťálový ... - Reflex.cz

Reflex.cz Desítky rukou nesmí udělat chybu. Podívejte se, jak vzniká křišťálový ... Reflex.cz Glóbus , který jí vkládáme do rukou, musí perfektně pasovat, musíme jej vytvarovat dané sošce zcela na míru," říká sklářský mistr Jan Chalupka, který je letos za výrobu filmových ocenění zodpovědný. Pan Chalupka pochází ze slavné rytecké rodiny. Jeho ...

TOP 11: Odvážný detektiv i obyčejný prosťáček Tom Hanks. Jaká je ... - tn.cz

tn.cz TOP 11: Odvážný detektiv i obyčejný prosťáček Tom Hanks. Jaká je ... tn.cz Za tuto roli byl také poprvé nominován na Oscara a získal za ni Zlatý glóbus . Velký. (Foto: csfd.cz). 2. Samotář v Seattlu (Sleepless in Seattle, 1993) - Velmi dojemný a srdceryvný příběh osamělého muže, který svou životní lásku najde díky vysílání rádia.

Co Vás zajímá?

globus leták

globus.cz

globus brno

akční leták globus

Podobný sortiment jako v Globus nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Hypernova, Interspar, Kaufland, Makro, Tesco.

letákové akce