Globus

Globus

Proč chcete Globus? Dává to nejlepší.

Prodává jen prověřenou kvalitu - ovšem za nejnižší možnou cenu. Velkou chloubou je neuvěřitelná šíře sortimentu. Každý den si můžete vybírat z 15 000 druhů potravinářského a 45 000 druhů nepotravinářského zboží. V prodejnách Baumarkt na vás čeká 50 000 výrobků pro kutily, zahrádkáře a domácnost.

Čerstvost je pro Globus nade vše! Má své řeznictví, uzenářskou výrobu i pekárnu. Zelenina a ovoce vypadají jako právě utržené. A v restauracích Globus vaří každý den ta nejlepší jídla české i světové kuchyně.

Každý hypermarket provozuje vlastní čerpací stanici s výhodnými cenami pohonných hmot.Máte záruku rychlého zaplacení, možnost vrátit zboží, nejnižší ceny, čerstvosti a nevyčerpatelné nabídky. Možná o nich ani nevíte, protože je nepotřebujete. Pokud byste je však náhodou potřebovali, nepochybně je oceníte.

Rozumí vašim přáním. Všichni pracovníci - manažeři, prodavači i veškerý další personál jsou vysoce profesionální, protože se jejich zaškolování věnují po celý rok. Veškeré vedoucí pozice v obchodních domech obsazuje společnost českými spolupracovníky. Ti jsou intenzivně připravováni na nové úkoly. Po dobu několika měsíců až jednoho roku probíhá jejich školení v provozech hypermarketů a Baumarktů, stejně jako v centrále GLOBUSU v Praze. Hlavním cílem je pochopení firemní filosofie, zásad a týmové práce. V současné době pracuje pro firmu přibližně 5.000 lidí.

Díky vaší přízni prosperují a o úspěch se dělí s těmi, kdo to potřebují nejvíce. Zájem, který projevujete o dárcovské nákupní tašky již umožnil zaslat na Konto Bariéry částku přibližně 6,4 miliónu korun. Je to především váš příspěvek.

Co se píše o Globusu?

Královna Koukalová jde hájit trůn. Globus je zakázané slovo - iSport.cz

iSport.cz Královna Koukalová jde hájit trůn. Globus je zakázané slovo iSport.cz Nemá ráda rozruch. Nepotřebuje ho. Obhajoba velkého křišťálového glóbu a tří malých se v rámci udržení její rovnováhy staly zakázaným slovem. Jako Lord Voldemort. "Neřešíme to. V téhle fázi by to bylo i drzé," říká šéftrenér biatlonové reprezentace ... Östersund ve mně probudil touhu se prát, říká Koukalová. Podle ...Český rozhlasvšech 33 zpravodajských článků »

Google spustil unikátní glóbus. Ukazuje, jak vypadala Země od roku ... - Cnews.cz

Cnews.cz Google spustil unikátní glóbus . Ukazuje, jak vypadala Země od roku ... Cnews.cz Googlu se podařil neskutečný kousek. Posbíral obrazové záznamy pěti snímkovacích satelitů, které monitorovaly Zemi od roku 1984 až po 2016, a vytvořil z nich obří "timelapse glóbus ". Každé místo na planetě je zachyceno na 33 snímcích mapujících ...a další »

Obhájkyně velkého glóbu. Už ať to začne, těší se Koukalová - iDNES.cz

iDNES.cz Obhájkyně velkého glóbu . Už ať to začne, těší se Koukalová iDNES.cz Plácne si s rozzářeným šéfem svazu Hamzou. Jak smyslů zbavená skočí do náruče trenéra Vítka. Zaplétá se do vlastních slov. "Jsem jako by mě někdo praštil do hlavy," říká a rozpřáhne ruce: "Má radost je nevyčíslitelná. Mazec. Mám velký glóbus . Není nic ...

Cena 1 500 Kč za m 2 /rok - iDNES.cz

iDNES.cz Cena 1 500 Kč za m 2 /rok iDNES.cz Pronájem obchodních prostor v budově Globus v centru Jihlavy. Frekventované místo. Parkování zajištěno u objektu. Výtah, WC, internet, úklid zajištěn. Nová obchodní galerie v budově Globus v centru Jihlavy. Nabízíme pronájem nově zrekonstruovaných ...

Strachová cílí na malý glóbus: Stále cítím, že o něj můžu bojovat - denik.cz

denik.cz Strachová cílí na malý glóbus : Stále cítím, že o něj můžu bojovat denik.cz Uniká jí malý křišťálový glóbus udělovaný za vítězství v disciplíně. "Stále cítím, že o něj mohu zabojovat," věří Strachová před prvním závodem. Jedenatřicetiletá lyžařka vstoupí v sobotu ve finském Levi do své patnácté sezony ve Světovém poháru. "Je ... Malý Křišťálový globus a úspěch na MS. Strachová má vysoké cíleTýden.czvšech 12 zpravodajských článků »

Zlaté glóby koupili Číňani, chtějí i největší hollywoodská studia ... - Novinky.cz

Novinky.cz Zlaté glóby koupili Číňani, chtějí i největší hollywoodská studia ... Novinky.cz Zlaté glóby, po Oscarech nejznámější filmové ceny, budou čínské. Firma Dalian Wanda zakoupila za miliardu dolarů Dick Clark Productions, pořadatele Zlatých ...Nejbohatší Číňan kupuje za miliardu dolarů amerického producenta ...Hospodářské novinyvšech 4 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

globus leták

globus.cz

globus brno

akční leták globus

Podobný sortiment jako v Globus nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Hypernova, Interspar, Kaufland, Makro, Tesco.

letákové akce