Globus

Globus

Proč chcete Globus? Dává to nejlepší.

Prodává jen prověřenou kvalitu - ovšem za nejnižší možnou cenu. Velkou chloubou je neuvěřitelná šíře sortimentu. Každý den si můžete vybírat z 15 000 druhů potravinářského a 45 000 druhů nepotravinářského zboží. V prodejnách Baumarkt na vás čeká 50 000 výrobků pro kutily, zahrádkáře a domácnost.

Čerstvost je pro Globus nade vše! Má své řeznictví, uzenářskou výrobu i pekárnu. Zelenina a ovoce vypadají jako právě utržené. A v restauracích Globus vaří každý den ta nejlepší jídla české i světové kuchyně.

Každý hypermarket provozuje vlastní čerpací stanici s výhodnými cenami pohonných hmot.Máte záruku rychlého zaplacení, možnost vrátit zboží, nejnižší ceny, čerstvosti a nevyčerpatelné nabídky. Možná o nich ani nevíte, protože je nepotřebujete. Pokud byste je však náhodou potřebovali, nepochybně je oceníte.

Rozumí vašim přáním. Všichni pracovníci - manažeři, prodavači i veškerý další personál jsou vysoce profesionální, protože se jejich zaškolování věnují po celý rok. Veškeré vedoucí pozice v obchodních domech obsazuje společnost českými spolupracovníky. Ti jsou intenzivně připravováni na nové úkoly. Po dobu několika měsíců až jednoho roku probíhá jejich školení v provozech hypermarketů a Baumarktů, stejně jako v centrále GLOBUSU v Praze. Hlavním cílem je pochopení firemní filosofie, zásad a týmové práce. V současné době pracuje pro firmu přibližně 5.000 lidí.

Díky vaší přízni prosperují a o úspěch se dělí s těmi, kdo to potřebují nejvíce. Zájem, který projevujete o dárcovské nákupní tašky již umožnil zaslat na Konto Bariéry částku přibližně 6,4 miliónu korun. Je to především váš příspěvek.

Co se píše o Globusu?

PODÍVEJTE SE: Na parkovišti u Globusu kdosi rozházel všech tisíc ... - Plzeňský deník

Plzeňský deník PODÍVEJTE SE: Na parkovišti u Globusu kdosi rozházel všech tisíc ... Plzeňský deník Mluvčí Globusu Pavla Hobíková uvedla, že nákupní centrum v Plzni má k dispozici přibližně tisíc kusů vozíků, všechny byly roztroušené po prostorách parkoviště. Vozíky totiž nejsou nijak zajištěné, návštěvníci pro jejich vyzvednutí nemusí použít mince.

Globus rozdá miliony korun. Odstartoval program Za lepší svět (první ... - Pražský deník

Pražský deník Globus rozdá miliony korun. Odstartoval program Za lepší svět (první ... Pražský deník Praha - V hlavním městě a ve Středočeském kraji čtenáři volí z devíti veřejně prospěšných projektů ten, který získá nejvyšší příspěvek. Na realizaci projektu s největším počtem hlasů přispěje Globus částkou 130 000 korun, druhé místo získá 80 000 korun ... Částku 3,9 milionu rozdělí zákazníci hypermarketů Globus mezi ...i-Vysočina.czGlobus rozdá miliony. Startuje program Lepší světPardubický deníkvšech 6 zpravodajských článků »

Google představil nový 3D glóbus Earth. Běží v Chromu a na Androidu - Blesk.cz

Google představil nový 3D glóbus Earth. Běží v Chromu a na Androidu Blesk.cz Google nedávno slíbil, že představí nový 3D glóbus Earth. Dnes se tak stalo, pokud jste ale čekali klasickou desktopovou aplikaci, byla to chyba. Google vyvinul nový Earth pro Chrome, Android a v přípravě je i nová verze pro iOS. Klasický desktopový ... a další »

Olomoucký Globus podpoří tři neziskové projekty - Metropole Olomouc (tisková zpráva)

Metropole Olomouc (tisková zpráva) Olomoucký Globus podpoří tři neziskové projekty Metropole Olomouc (tisková zpráva) Hypermarkety Globus budou nově pomáhat veřejně prospěšným organizacím ve svém okolí. Každý z nich letos rozdělí mezi tři zajímavé projekty celkovou částku 260 tisíc korun. kdo dostane více a kdo méně, určí samotní zákazníci. Hlasování proběhne na ...

Na festival do Karlových Varů přijede Casey Affleck, letos získal ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji Na festival do Karlových Varů přijede Casey Affleck, letos získal ... MS v Hokeji V roce 2008 Casey Affleck získal první nominace na Oscara a Zlatý glóbus za výkon v krimidramatu Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem. Často spolupracuje s podobně naladěnými mladými tvůrci, kteří hereckou profesi kontinuálně rozšiřují o ...Casey Affleck bude hostem karlovarského festivaluČeské novinyvšech 16 zpravodajských článků »

Klokánek chce počítače pro děti. Přihlásil se do projektu Lepší svět ... - Olomoucký deník

Olomoucký deník Klokánek chce počítače pro děti. Přihlásil se do projektu Lepší svět ... Olomoucký deník Globus spouští nový charitativní projekt Lepší svět. Přihlásil se do něj i olomoucký Klokánek. Chce nové počítače pro děti.a další »

Co Vás zajímá?

globus leták

globus.cz

globus brno

akční leták globus

Podobný sortiment jako v Globus nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Hypernova, Interspar, Kaufland, Makro, Tesco.

letákové akce