Globus

Globus

Proč chcete Globus? Dává to nejlepší.

Prodává jen prověřenou kvalitu - ovšem za nejnižší možnou cenu. Velkou chloubou je neuvěřitelná šíře sortimentu. Každý den si můžete vybírat z 15 000 druhů potravinářského a 45 000 druhů nepotravinářského zboží. V prodejnách Baumarkt na vás čeká 50 000 výrobků pro kutily, zahrádkáře a domácnost.

Čerstvost je pro Globus nade vše! Má své řeznictví, uzenářskou výrobu i pekárnu. Zelenina a ovoce vypadají jako právě utržené. A v restauracích Globus vaří každý den ta nejlepší jídla české i světové kuchyně.

Každý hypermarket provozuje vlastní čerpací stanici s výhodnými cenami pohonných hmot.Máte záruku rychlého zaplacení, možnost vrátit zboží, nejnižší ceny, čerstvosti a nevyčerpatelné nabídky. Možná o nich ani nevíte, protože je nepotřebujete. Pokud byste je však náhodou potřebovali, nepochybně je oceníte.

Rozumí vašim přáním. Všichni pracovníci - manažeři, prodavači i veškerý další personál jsou vysoce profesionální, protože se jejich zaškolování věnují po celý rok. Veškeré vedoucí pozice v obchodních domech obsazuje společnost českými spolupracovníky. Ti jsou intenzivně připravováni na nové úkoly. Po dobu několika měsíců až jednoho roku probíhá jejich školení v provozech hypermarketů a Baumarktů, stejně jako v centrále GLOBUSU v Praze. Hlavním cílem je pochopení firemní filosofie, zásad a týmové práce. V současné době pracuje pro firmu přibližně 5.000 lidí.

Díky vaší přízni prosperují a o úspěch se dělí s těmi, kdo to potřebují nejvíce. Zájem, který projevujete o dárcovské nákupní tašky již umožnil zaslat na Konto Bariéry částku přibližně 6,4 miliónu korun. Je to především váš příspěvek.

Co se píše o Globusu?

Glóbus i nezdařené MS. Samková je nadšená a chce dohnat školu ... - Týden.cz

Týden.cz Glóbus i nezdařené MS. Samková je nadšená a chce dohnat školu ... Týden.cz Dva závody vyhrála, třikrát byla druhá. Sedmidílný seriál závodů Světového poháru proto zcela zaslouženě ovládla a může se radovat z prvního křišťálového gló ...a další »

Křišťálový glóbus je doma! Samková dojela druhá a vládne SP - Týden.cz

Týden.cz Křišťálový glóbus je doma! Samková dojela druhá a vládne SP Týden.cz Olympijská vítězka Eva Samková poprvé v kariéře triumfovala v celkovém pořadí Světového poháru ve snowboardcrossu. Zisk křišťálového glóbu stvrdila druhým místem ve finálovém závodě sezony na svahu ve švýcarském středisku Veysonnaz.Suverénní Samková! Křišťálový glóbus má na dosahSport.czSamková slaví: Po Veysonnaz získala první křišťálový glóbus !tn.czBude to maso, trať je nebezpečná. Samková bude útočit na ...Český rozhlasiSport.cz -Aktuálně.czvšech 23 zpravodajských článků »

Rakušan Kraft slaví první křišťálový glóbus, Koudelka skončil dvacátý - iSport.cz

iSport.cz Rakušan Kraft slaví první křišťálový glóbus , Koudelka skončil dvacátý iSport.cz Po dvou titulech mistra světa na nedávném šampionátu v Lahti získal Kraft i velký glóbus a také malý pro nejlepšího letce. V dnešním závodu porazil o 8,1 bodu druhého Němce Andrease Wellingera, třetí byl Japonec Noriaki Kasai. Stoch skončil pátý.Kraft vyhrál závod v Planici a křišťálový glóbus má na dosah! Český ...Sport.czvšech 15 zpravodajských článků »

Samková má křišťálový glóbus. Ve finále SP navýšila náskok - Český rozhlas

Samková má křišťálový glóbus . Ve finále SP navýšila náskok Český rozhlas Pokud chtěla získat křišťálový glóbus , musela uhájit náskok 480 bodů na Italku Moioliovou, při bodování snowboardcrossového SP znamenala jistotu třetí pozice. Samkové se ve finále opět povedl start. Po prvních zatáčkách byla s bezpečným náskokem první ...a další »

Křišťálová tečka za Světovým pohárem. Koukalová má i druhý malý ... - Sport.cz

Sport.cz Křišťálová tečka za Světovým pohárem. Koukalová má i druhý malý ... Sport.cz Křišťálová tečka pro český biatlon. Malý glóbus za hromadný závod patří Gabriele Koukalové, která ve finále Světového poháru na norském Holmenkollenu dojela druhá za vítěznou domácí Tiril Eckhoffovou. Při až devátém místě Němky Laura Dahlmeierové ...Koukalová má další glóbus , poslední závod sezony vyhrála ...iDNES.czBiatlonistka Koukalová má opět glóbus za sprint, Dahlmeierová ...České novinyKoukalová v posledním závodě vyfoukla Dahlmeierové další malý ...Aktuálně.cziSport.cz -Týden.cz -Lidovky.czvšech 72 zpravodajských článků »

Ještě je tu šance pro Koukalovou. Glóbus ve hře! Laura může mít ... - Sport.cz

Sport.cz Ještě je tu šance pro Koukalovou. Glóbus ve hře! Laura může mít ... Sport.cz Stále je o co bojovat, i když hlavní trofeje za absolutní prvenství v biatlonovém Světovém poháru už mají majitele jisté. Nikdo na slavném Holmenkollenu už nemůže připravit o velké glóby Martina Fourcada z Francie a Němku Lauru Dahlmeierovou. Ale jedna ...

Co Vás zajímá?

globus leták

globus.cz

globus brno

akční leták globus

Podobný sortiment jako v Globus nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Hypernova, Interspar, Kaufland, Makro, Tesco.

letákové akce