Penny Market

Penny Market

Společnost PENNY Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997. Firma zaměstnává přes 3 000 pracovníků.

Společnost PENNY Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností.

Společnost REWE získala díky koupi maloobchodního řetězce PLUS rozhodující pozici na českém diskontním trhu. Převzetím maloobchodního řetězce PLUS zdvojnásobí PENNY svou síť prodejen na více než 300 prodejen v celé České republice.

PENNY Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy, bližší informace o PENNY Marketech v ostatních zemích naleznete na www.penny.eu.

V prodejnách Penny Market najdete přibližně okolo 1 500 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Zákazníkům nabízí především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snaží vycházet vstříc přáním zákazníků a podle daného regionu zařazují regionální speciality. Nabídku Penny rozšiřuje každý týden o nové akční potravinářské i spotřebního zboží.

PENNY, jako první diskontní řetězec na českém trhu, nabízí již od roku 2004 zákazníkům možnost platby kartou ve všech svých prodejnách. PENNY Market je navíc partnerem AXA Clubu, věrnostního programu AXA penzijního fondu. Při platbě AXA kartou v prodejnách PENNY tak mohou členové AXA Clubu získat speciální bonus ve výši 4% na svůj účet penzijního připojištění.

Ve všech prodejnách Penny je otevírací doba vždy od 7:00 do 20:00 hodin a to 7 dní v týdnu.

Co se píše o Penny?

Penny Market, Albert a Tesco. Známe nejvyšší pokuty kvůli slevám ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Penny Market , Albert a Tesco. Známe nejvyšší pokuty kvůli slevám ... Aktuálně.cz Pokuta 800 tisíc korun pro Penny Market se týká několika kontrol z října až prosince loňského roku v různých prodejnách v Plzeňském a Karlovarském kraji. V celkovém součtu ošidil obchodník spotřebitele o 480 korun, když u pokladen nesprávně účtoval ...

Penny Market - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Penny Market Aktuálně.cz Diskontní řetězec Penny Market působí na českém trhu od roku 1997 a zaměstnává přes 5500 lidí. V současné době provozuje 360 prodejen. Je dceřinou společností německého řetězce REWE, který v Česku provozuje také supermarkety Billa. Šéf Penny ...Penny Market za 2,7 miliardy zmodernizuje všechny své prodejny ...Hospodářské novinyTržiště i dětský koutek. Penny Markety investují 2,7 miliardy do úpraviDNES.czPenny Market se zaměřuje na podporu českých výrobkůMarketingové novinySeveročeskýDeník.cz -E15.czvšech 8 zpravodajských článků »

Penny Market uvádí nový koncept prodejen - MediaGuru

MediaGuru Penny Market uvádí nový koncept prodejen MediaGuru Společnost Penny Market představila koncem srpna první prodejnu v novém konceptu, který má připomínat tržiště. Hlavním cílem je přiblížit se k místním zákazníkům a vytvořit příjemnější a přátelskou atmosféru. Důraz je přitom kladen především na české ...a další »

Ošklivá zelenina s 10% slevou? Není to málo? - Vitalia.cz

Vitalia.cz Ošklivá zelenina s 10% slevou? Není to málo? Vitalia.cz Ten, kdo aktuálně křivou zeleninu k prodeji nabízí, je Penny Market a online prodejce potravin Rohlik.cz. Zatímco online křivou zeleninu koupíte za polovic, Penny Market si sice zaplatil monstrózní akci, ale slevil takové zboží jen o minimálně deset ...

Kvůli supermarketu a betonárce spojí ve dvou obcích volby s ... - iDNES.cz

iDNES.cz Kvůli supermarketu a betonárce spojí ve dvou obcích volby s ... iDNES.cz ... blízký kontakt s obyvateli města a i díky nim město žije," napsal například na facebookovou stránku staroplzeneckého referenda Miroslav Hlaváč. "Penny Market nabídne lidem moderní prodejnu potravin s možností parkování. Vytvoří konkurenční ...

Ve Mšeně znásilnil ženu, pak ji chtěl zabít - Deník.cz - denik.cz

denik.cz Ve Mšeně znásilnil ženu, pak ji chtěl zabít - Deník.cz denik.cz Jablonec n. N. - Devětatřicetiletá žena přijela do Jablonce, kde popíjela se starším mužem. Pak ji znásilnil a chtěl jí zabít.Recidivista znásilnil a chtěl zabít ženu u supermarketu v JablonciiDNES.czRecidivista podle policie znásilnil v Jablonci ženu, pak ji chtěl zabít ...Novinky.czPolicie v Jablonci dopadla násilníka. Hrozí mu osmnáct let | Týden.czTýden.cztn.czvšech 7 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

penny market akční leták

penny market leták

penny market kariera

penny market otevírací doba

Podobný sortiment jako v Penny Market nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce