Penny Market

Penny Market

Společnost PENNY Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997. Firma zaměstnává přes 3 000 pracovníků.

Společnost PENNY Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností.

Společnost REWE získala díky koupi maloobchodního řetězce PLUS rozhodující pozici na českém diskontním trhu. Převzetím maloobchodního řetězce PLUS zdvojnásobí PENNY svou síť prodejen na více než 300 prodejen v celé České republice.

PENNY Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy, bližší informace o PENNY Marketech v ostatních zemích naleznete na www.penny.eu.

V prodejnách Penny Market najdete přibližně okolo 1 500 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Zákazníkům nabízí především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snaží vycházet vstříc přáním zákazníků a podle daného regionu zařazují regionální speciality. Nabídku Penny rozšiřuje každý týden o nové akční potravinářské i spotřebního zboží.

PENNY, jako první diskontní řetězec na českém trhu, nabízí již od roku 2004 zákazníkům možnost platby kartou ve všech svých prodejnách. PENNY Market je navíc partnerem AXA Clubu, věrnostního programu AXA penzijního fondu. Při platbě AXA kartou v prodejnách PENNY tak mohou členové AXA Clubu získat speciální bonus ve výši 4% na svůj účet penzijního připojištění.

Ve všech prodejnách Penny je otevírací doba vždy od 7:00 do 20:00 hodin a to 7 dní v týdnu.

Co se píše o Penny?

Šumperkem kolují fámy o bourání Penny marketu - Šumperský a jesenický deník

Šumperský a jesenický deník Šumperkem kolují fámy o bourání Penny marketu Šumperský a jesenický deník ... oznámení společnosti Penny market je nově zveřejněné na webových stránkách města Šumperku. "Lidé se na nás často obraceli s dotazy, zda se prodejna u autobusového nádraží bude bourat či zavírat. Společnost Penny jsme proto požádali o vyjádření, ...

Nákupy v akcích dominujeme Evropě - Haló Noviny

Haló Noviny Nákupy v akcích dominujeme Evropě Haló Noviny Mezi nejznámější obchody s potravinami v ČR patří hypermarkety Albert Hypermarket, Globus, Kaufland a Tesco Hypermarket, supermarkety Albert, Billa a Tesco supermarket, diskonty Lidl a Penny Market a družstevní prodejny COOP. Kvůli konkurenci ...a další »

Salmonela v Penny Marketu: Masokombinát uklidňuje, že nebezpečí ... - Plzeňský deník

Plzeňský deník Salmonela v Penny Marketu: Masokombinát uklidňuje, že nebezpečí ... Plzeňský deník Maso je původem z České republiky. Výrobek dodala do prodejny společnost Masokombinát Plzeň s. r. o.. "Tento problém jsme velmi intenzivně řešili spolu s Krajskou veterinární správou a společností Penny Market ihned po odhalení, na začátku února.

Lidl v hodnotě inzerce od začátku roku silně převyšuje konkurenci ... - Marketing Journal

Marketing Journal Lidl v hodnotě inzerce od začátku roku silně převyšuje konkurenci ... Marketing Journal V období leden-únor 2017 vystavil nejvíce inzerce v segmentu širokosortimentálních řetězců s převahou potravin Lidl, který využil prostor v celkové ceníkové ...a další »

O hypermarkety je rekordní zájem. Polovina Čechů utratí nejvíce ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny O hypermarkety je rekordní zájem. Polovina Čechů utratí nejvíce ... Hospodářské noviny 49 procent domácností uvádí hypermarket jako místo, kde utratí většinu svých výdajů za potraviny. Zákazníci je vyhledávají především pro širokou nabídku zboží, ...Hypermarkety čím dál více vládnou českým nákupům. Malé ...Lidovky.czvšech 5 zpravodajských článků »

Penny Market dál láká na matoucí slevy. Je to nekalé jednání, říká ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Penny Market dál láká na matoucí slevy. Je to nekalé jednání, říká ... Aktuálně.cz Praha - Obchodní řetězec Penny Market opakovaně mate zákazníky při značení akčních cen. Výrobky, které ve skutečnosti prodává za standardní cenu, dává do "akční zóny", čímž vytváří dojem, že jsou ve slevě. Online deník Aktuálně.cz objevil chybné ...

Co Vás zajímá?

penny market akční leták

penny market leták

penny market kariera

penny market otevírací doba

Podobný sortiment jako v Penny Market nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce