Penny Market

Penny Market

Společnost PENNY Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997. Firma zaměstnává přes 3 000 pracovníků.

Společnost PENNY Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností.

Společnost REWE získala díky koupi maloobchodního řetězce PLUS rozhodující pozici na českém diskontním trhu. Převzetím maloobchodního řetězce PLUS zdvojnásobí PENNY svou síť prodejen na více než 300 prodejen v celé České republice.

PENNY Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy, bližší informace o PENNY Marketech v ostatních zemích naleznete na www.penny.eu.

V prodejnách Penny Market najdete přibližně okolo 1 500 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Zákazníkům nabízí především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snaží vycházet vstříc přáním zákazníků a podle daného regionu zařazují regionální speciality. Nabídku Penny rozšiřuje každý týden o nové akční potravinářské i spotřebního zboží.

PENNY, jako první diskontní řetězec na českém trhu, nabízí již od roku 2004 zákazníkům možnost platby kartou ve všech svých prodejnách. PENNY Market je navíc partnerem AXA Clubu, věrnostního programu AXA penzijního fondu. Při platbě AXA kartou v prodejnách PENNY tak mohou členové AXA Clubu získat speciální bonus ve výši 4% na svůj účet penzijního připojištění.

Ve všech prodejnách Penny je otevírací doba vždy od 7:00 do 20:00 hodin a to 7 dní v týdnu.

Co se píše o Penny?

V Dolním Benešově má stát nový Penny Market - Zpravodajství denik

Zpravodajství denik V Dolním Benešově má stát nový Penny Market Zpravodajství denik Pozemky, kde by měl nový supermarket vyrůst, má již společnost Penny Market smluvně zajištěny. Zároveň však řeší také to, jaké by mělo otevření prodejny dopad na situaci ve městě. "Plánujeme rozsáhlé investice do veřejné dopravní infrastruktury ...

Křivá zelenina a ovoce se vracejí, neobyčejné kousky budou se slevou - denik.cz

denik.cz Křivá zelenina a ovoce se vracejí, neobyčejné kousky budou se slevou denik.cz Zákazníci prodejen Penny Market si budou moci od 10. července koupit opět ovoce a zeleninu netradičních tvarů od českých farmářů. Řetězec je bude nabízet pod názvem "Neobyčejné kousky" a k dostání budou se slevou minimálně deset procent.a další »

Břeclav čeká výstavba supermarketu, dopady na dopravu jsou ... - Břeclavský deník

Břeclavský deník Břeclav čeká výstavba supermarketu, dopady na dopravu jsou ... Břeclavský deník Břeclav - Nový supermarket vznikne v Břeclavi. Podle informací týdeníku Nový život vyroste na pomezí městských částí Poštorná a Charvátská Nová Ves. Zájem o jeho vybudování má řetězec Penny Market . Břeclavští zastupitelé nedávno schválili záměr ...

Na prodej byt 3+1 s lodžií v osobním vlastnictví v Třebíči-Borovina ... - iDNES.cz

Na prodej byt 3+1 s lodžií v osobním vlastnictví v Třebíči-Borovina ... iDNES.cz Lokalita Borovina nabízí kompletní občanskou vybavenost - školka, ZŠ, dětský lékař, lékař pro dospělé, zubař, cukrárna, restaurace, dětská hřiště, dopravní hřiště, Penny market , prodejna Coop, zastávka autobusu 1min. chůze, vlaková zastávka 10 min. cesty.

Čeští obchodníci vystupují ze Svazu obchodu - Blesk.cz

Čeští obchodníci vystupují ze Svazu obchodu Blesk.cz ... velkoobchodě, gastronomických, ubytovacích a dalších službách. Zastupuje přes 6000 podnikatelů vytvářejících až 500.000 pracovních míst. Mezi jeho členy patří z obchodníků mj. Ahold, AAA Auto, Billa, Globus, Makro, Penny market , Rossmann či Tesco.a další »

Výš a výš. Kaufland zvýší mzdy v obchodech v průměru o 14 procent - iDNES.cz

iDNES.cz Výš a výš. Kaufland zvýší mzdy v obchodech v průměru o 14 procent iDNES.cz Obchodní řetězec Kaufland navýší od 1. srpna mzdy zaměstnanců na provozních pozicích, v logistice a v masozávodu v průměru o 14 procent. V absolutních částkách jde o zvýšení o 1 000 až 3 000 Kč hrubého měsíčně. Firma to uvedla na dotaz v pondělí.a další »

Co Vás zajímá?

penny market akční leták

penny market leták

penny market kariera

penny market otevírací doba

Podobný sortiment jako v Penny Market nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce