Penny Market

Penny Market

Společnost PENNY Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997. Firma zaměstnává přes 3 000 pracovníků.

Společnost PENNY Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností.

Společnost REWE získala díky koupi maloobchodního řetězce PLUS rozhodující pozici na českém diskontním trhu. Převzetím maloobchodního řetězce PLUS zdvojnásobí PENNY svou síť prodejen na více než 300 prodejen v celé České republice.

PENNY Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy, bližší informace o PENNY Marketech v ostatních zemích naleznete na www.penny.eu.

V prodejnách Penny Market najdete přibližně okolo 1 500 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Zákazníkům nabízí především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snaží vycházet vstříc přáním zákazníků a podle daného regionu zařazují regionální speciality. Nabídku Penny rozšiřuje každý týden o nové akční potravinářské i spotřebního zboží.

PENNY, jako první diskontní řetězec na českém trhu, nabízí již od roku 2004 zákazníkům možnost platby kartou ve všech svých prodejnách. PENNY Market je navíc partnerem AXA Clubu, věrnostního programu AXA penzijního fondu. Při platbě AXA kartou v prodejnách PENNY tak mohou členové AXA Clubu získat speciální bonus ve výši 4% na svůj účet penzijního připojištění.

Ve všech prodejnách Penny je otevírací doba vždy od 7:00 do 20:00 hodin a to 7 dní v týdnu.

Co se píše o Penny?

Penny Market podporuje české potraviny - Vitalia.cz

Vitalia.cz Penny Market podporuje české potraviny Vitalia.cz Společnost Penny Market , která na českém trhu působí od roku 1997, se dlouhodobě zaměřuje na prodej českých potravinářských výrobků a chce v tom pokračovat. "I nadále budeme podporovat dodávky od českých dodavatelů a zvyšovat tak zastoupení ...Penny Market expanduje a prosazuje české potravinyTýden.czČeská kvalita z Polska už neprojde. Do řetězců míří nová značka ...Aktuálně.czvšech 3 zpravodajských článků »

Přes 40 tisíc lidí může najít práci v zemědělství, tvrdí ministr - Týden.cz

Týden.cz Přes 40 tisíc lidí může najít práci v zemědělství, tvrdí ministr Týden.cz V České republice by mohlo být o 42 tisíc pracovních míst v zemědělství a v navazujících oborech více, kdyby byla soběstačná v produktech, které je možné v tuzemsku vyrábět. Na pondělní tiskové konferenci společnosti Penny Market na podporu používání ...Jurečka: Jezte české potraviny, zvýšíte počet zemědělcůAVmania.czvšech 5 zpravodajských článků »

Diskontům Penny Market loni v ČR klesl zisk o pětinu - Blesk.cz - Blesk.cz

Diskontům Penny Market loni v ČR klesl zisk o pětinu - Blesk.cz Blesk.cz Diskontním prodejnám Penny Market loni v Česku klesl zisk o 21 procent na 415 milionů korun. Tržby řetězce stouply o dvě procenta na 32,1 miliardy korun.a další »

Hranické supermarkety zůstanou na svátek zavřené. Vadí vám to ... - Hranický deník

Hranický deník Hranické supermarkety zůstanou na svátek zavřené. Vadí vám to ... Hranický deník Hranice - Také v Hranicích supermarkety 28. října neotevřou. Nový zákon budou respektovat prodejny Albert, Kaufland, Billa, Lidl i Penny Market.Tento pátek na Českolipsku nakoupíte pouze drobnosti ...Českolipský deníkvšech 3 zpravodajských článků »

Penny na prodejnách podporuje české potraviny | - MediaGuru - MediaGuru

Penny na prodejnách podporuje české potraviny | - MediaGuru MediaGuru Obchodní řetězec Penny Market sází ve své strategii na české potraviny. V předstihu účinnosti novely zákona o potravinách a tabákových výrobcích zavádí do ...a další »

Obchody zítra povinně zavírají - Domažlický deník

Domažlický deník Obchody zítra povinně zavírají Domažlický deník Zavřeno tedy bude mít domažlický Albert, Tesco ve Kdyni, Lidl i Penny Market v Holýšově, stejně jako Penny Markety v Domažlicích a Horšovském Týně. "Na základě nové regulace zůstane více než 300 našich prodejen po celé republice poprvé v novodobé ...

Co Vás zajímá?

penny market akční leták

penny market leták

penny market kariera

penny market otevírací doba

Podobný sortiment jako v Penny Market nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce