Penny Market

Penny Market

Společnost PENNY Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997. Firma zaměstnává přes 3 000 pracovníků.

Společnost PENNY Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností.

Společnost REWE získala díky koupi maloobchodního řetězce PLUS rozhodující pozici na českém diskontním trhu. Převzetím maloobchodního řetězce PLUS zdvojnásobí PENNY svou síť prodejen na více než 300 prodejen v celé České republice.

PENNY Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy, bližší informace o PENNY Marketech v ostatních zemích naleznete na www.penny.eu.

V prodejnách Penny Market najdete přibližně okolo 1 500 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Zákazníkům nabízí především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snaží vycházet vstříc přáním zákazníků a podle daného regionu zařazují regionální speciality. Nabídku Penny rozšiřuje každý týden o nové akční potravinářské i spotřebního zboží.

PENNY, jako první diskontní řetězec na českém trhu, nabízí již od roku 2004 zákazníkům možnost platby kartou ve všech svých prodejnách. PENNY Market je navíc partnerem AXA Clubu, věrnostního programu AXA penzijního fondu. Při platbě AXA kartou v prodejnách PENNY tak mohou členové AXA Clubu získat speciální bonus ve výši 4% na svůj účet penzijního připojištění.

Ve všech prodejnách Penny je otevírací doba vždy od 7:00 do 20:00 hodin a to 7 dní v týdnu.

Co se píše o Penny?

Pošta v centru i na Svazích je stále ve hře - Zlínský deník

Zlínský deník Pošta v centru i na Svazích je stále ve hře Zlínský deník Zlínsko - Namísto lidí s dopisy, pohledy či balíky už necelý rok pouze ti s nákupními košíky probírající se potravinami či drogerií. V budově bývalé hlavní pošty na zlínském náměstí Míru zatím sice funguje od 24. března loňského roku nová pobočka ...

Rozšíření Zahradního centra? Jedině s podchodem, zní ze Slavkova - Vyškovský deník

Vyškovský deník Rozšíření Zahradního centra? Jedině s podchodem, zní ze Slavkova Vyškovský deník Někteří Slavkované poukazují na to, že jediný velký obchod ve městě, Penny Market , je na okraji města směrem k Brnu. "A kdybychom měli chodit nakupovat k zahradnímu centru směrem na Křenovice, bylo by to ještě dál," posteskla si důchodkyně Milada ...

Bramborový chléb je chleba s bramborovou kaší - Vitalia.cz - Vitalia.cz

Vitalia.cz Bramborový chléb je chleba s bramborovou kaší - Vitalia.cz Vitalia.cz Recepty na bramborový chléb jsou žádané, ale hotový bramborový chleba od pekaře se v obchodech hledá těžko. To by se mohlo změnit. Jaké jsou jeho...a další »

Penny Market dál láká na matoucí slevy. Je to nekalé jednání, říká ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Penny Market dál láká na matoucí slevy. Je to nekalé jednání, říká ... Aktuálně.cz Praha - Obchodní řetězec Penny Market opakovaně mate zákazníky při značení akčních cen. Výrobky, které ve skutečnosti prodává za standardní cenu, dává do "akční zóny", čímž vytváří dojem, že jsou ve slevě. Online deník Aktuálně.cz objevil chybné ...

Penny svým rádiem osloví týdně přes 3 mil. zákazníků - MediaGuru

Penny svým rádiem osloví týdně přes 3 mil. zákazníků MediaGuru Téměř před rokem spustil maloobchodní řetězec Penny Market své vlastní in-store moderované rádio. Každý den v něm odehraje pro své zaměstnance a zákazníky přes 500 písniček, které doplňují promoční akce, tipy na vaření a pečení, ankety, rozhovory s ...

Lidl razantně zvyšuje mzdy, prodavači si přilepší o čtvrtinu. Nabídne ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Lidl razantně zvyšuje mzdy, prodavači si přilepší o čtvrtinu. Nabídne ... Hospodářské noviny Z tohoto důvodu se nebudeme k danému tématu za naši společnost vyjadřovat," odpovídá například řetězec Penny Market na otázku, jaký je průměrný plat na pozici prodavač či pokladník. Další firmy se sice chlubí, o kolik lidem přidaly, nezveřejňují ale ...a další »

Co Vás zajímá?

penny market akční leták

penny market leták

penny market kariera

penny market otevírací doba

Podobný sortiment jako v Penny Market nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce