Penny Market

Penny Market

Společnost PENNY Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997. Firma zaměstnává přes 3 000 pracovníků.

Společnost PENNY Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností.

Společnost REWE získala díky koupi maloobchodního řetězce PLUS rozhodující pozici na českém diskontním trhu. Převzetím maloobchodního řetězce PLUS zdvojnásobí PENNY svou síť prodejen na více než 300 prodejen v celé České republice.

PENNY Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy, bližší informace o PENNY Marketech v ostatních zemích naleznete na www.penny.eu.

V prodejnách Penny Market najdete přibližně okolo 1 500 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Zákazníkům nabízí především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snaží vycházet vstříc přáním zákazníků a podle daného regionu zařazují regionální speciality. Nabídku Penny rozšiřuje každý týden o nové akční potravinářské i spotřebního zboží.

PENNY, jako první diskontní řetězec na českém trhu, nabízí již od roku 2004 zákazníkům možnost platby kartou ve všech svých prodejnách. PENNY Market je navíc partnerem AXA Clubu, věrnostního programu AXA penzijního fondu. Při platbě AXA kartou v prodejnách PENNY tak mohou členové AXA Clubu získat speciální bonus ve výši 4% na svůj účet penzijního připojištění.

Ve všech prodejnách Penny je otevírací doba vždy od 7:00 do 20:00 hodin a to 7 dní v týdnu.

Co se píše o Penny?

Penny Market vybral digitálku - E15.cz

E15.cz Penny Market vybral digitálku E15.cz Agentura Inspiro Solutions ze skupiny Kindred Group zvítězila v tendru na digitální agenturu společnosti Penny Market . Pro řetězec diskontních prodejen, který je dceřinou společností mezinárodní skupiny Rewe, bude od srpna zajišťovat digitální ...a další »

Penny Market neproplácel přesčasy, zaměstnanci vysoudili přes ... - iDNES.cz

iDNES.cz Penny Market neproplácel přesčasy, zaměstnanci vysoudili přes ... iDNES.cz Tři vedoucí pracovníci mají podle zjištění serveru iDNES.cz dostat od diskontního řetězce Penny Market úhrnem přes milion korun. U soudu se domáhali vyplácení přesčasů, které jim však firma odmítala uznat. Rozhodnutí je nepravomocné, Penny Market se ...

Penny Market jako první v ČR nabídne nestandardní ovoce a ... - Týden.cz

Týden.cz Penny Market jako první v ČR nabídne nestandardní ovoce a ... Týden.cz Od pondělí 15. srpna Penny Market začíná s prodejem ovoce a zeleniny nestandardních tvarů a velikostí. Hlavním cílem řetězce je snížení plýtvání potravinami .Penny Market začíná prodávat i "neestetické" ovoce a zeleninu ...Aktuálně.czPenny nabízí i křivou zeleninu, Tesco supermaliny - MédiářMédiářvšech 4 zpravodajských článků »

Šikana a neplacené přesčasy jsou v Penny Marketu běžné, říká ... - iDNES.cz

iDNES.cz Šikana a neplacené přesčasy jsou v Penny Marketu běžné, říká ... iDNES.cz Minulý týden dal soud nepravomocně za pravdu třem manažerům diskontního řetězce Penny Market. Ten jim má proplatit více než milion korun za neuznané ...Penny pomáhá farmářům, prodává takzvanou "ošklivou" zeleninuJablonecký deníkPenny prodává "nehezkou" zeleninu. Nevyhodí se a zákazník ušetříVitalia.czKřivá okurka už nevadí. Do obchodů se dostává zelenina ...Aktuálně.czMěšec.czvšech 11 zpravodajských článků »

Penny Market zvyšuje základní mzdy pokladním o 2300 korun ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Penny Market zvyšuje základní mzdy pokladním o 2300 korun ... Aktuálně.cz K podobným krokům přistoupily i další obchodní řetězce jako Albert, Billa, Tesco či Lidl. V poslední době se totiž potýkají s nezájmem lidí o práci v obchodech.Penny Market zvyšuje mzdy, polepší si všichni zaměstnanci - Faktor STýden.czSupermarkety zvyšují platy: Nejsou zaměstnanci, lidem se za ...Blesk.czvšech 5 zpravodajských článků »

Penny Market prodával játra se žlučí. Mohla přivodit zdravotní obtíže ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Penny Market prodával játra se žlučí. Mohla přivodit zdravotní obtíže ... Lidovky.cz Hluboce zmrazená kuřecí játra z obchodů řetězce Penny Market obsahovala žluč. Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) nařídila jejich stažení z ...Kuřecí "chuťovka" v Penny Marketu. Játra plná žluči mohla způsobit ...Blesk.czKuřecí játra z Penny Marketu byla kontaminována žlučídenik.czInspekce odhalila nebezpečná játra v Penny Marketu a klobásy z ...Vitalia.cziDNES.cz -iQSL.czvšech 10 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

penny market akční leták

penny market leták

penny market kariera

penny market otevírací doba

Podobný sortiment jako v Penny Market nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce