Penny Market

Penny Market

Společnost PENNY Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997. Firma zaměstnává přes 3 000 pracovníků.

Společnost PENNY Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností.

Společnost REWE získala díky koupi maloobchodního řetězce PLUS rozhodující pozici na českém diskontním trhu. Převzetím maloobchodního řetězce PLUS zdvojnásobí PENNY svou síť prodejen na více než 300 prodejen v celé České republice.

PENNY Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy, bližší informace o PENNY Marketech v ostatních zemích naleznete na www.penny.eu.

V prodejnách Penny Market najdete přibližně okolo 1 500 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Zákazníkům nabízí především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snaží vycházet vstříc přáním zákazníků a podle daného regionu zařazují regionální speciality. Nabídku Penny rozšiřuje každý týden o nové akční potravinářské i spotřebního zboží.

PENNY, jako první diskontní řetězec na českém trhu, nabízí již od roku 2004 zákazníkům možnost platby kartou ve všech svých prodejnách. PENNY Market je navíc partnerem AXA Clubu, věrnostního programu AXA penzijního fondu. Při platbě AXA kartou v prodejnách PENNY tak mohou členové AXA Clubu získat speciální bonus ve výši 4% na svůj účet penzijního připojištění.

Ve všech prodejnách Penny je otevírací doba vždy od 7:00 do 20:00 hodin a to 7 dní v týdnu.

Co se píše o Penny?

Penny Market spouští vánoční věrnostní kampaň - MediaGuru

MediaGuru Penny Market spouští vánoční věrnostní kampaň MediaGuru Penny Market spustil svou vánoční věrnostní kampaň "Recept na nejkrásnější Vánoce pro malé a velké". Až do 18. prosince je možné za každých 300 korun nákupu získat balíček s kuchyňskou pomůckou a dvěma recepty, jeden pro dospělého, druhý pro děti ...

Jezme naše sýry, nebudeme potřebovat Čínu, říká Jurečka. A chválí ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Jezme naše sýry, nebudeme potřebovat Čínu, říká Jurečka. A chválí ... Lidovky.cz Penny Market je první velký řetězec, který se zapojil do označení Česká potravina - to znamená, že vyžadují od dodavatelů u jednodruhových potravin sto procent českého původu, u vícesložkových pětasedmdesát. Díky tomu roztáčejí kola zvýšené poptávky, ...

Analýza letáků: obchodníci vědí, na co nalákat do prodejen - Vitalia.cz - Vitalia.cz

Vitalia.cz Analýza letáků: obchodníci vědí, na co nalákat do prodejen - Vitalia.cz Vitalia.cz Titulní strany letáků říkají, kdo jsme a jaké máme chutě. A na co nás obchodní řetězce dostanou na základě svých letákových slevových akcí. Jaké...a další »

Platy prodavaček v Česku: Kde si vydělají nejvíce? - Našepeníze.cz - NašePeníze.cz

NašePeníze.cz Platy prodavaček v Česku: Kde si vydělají nejvíce? - Našepeníze.cz NašePeníze.cz Zatímco platy některých prodavaček v Británii nově vzrostou až na ~9.75 (309 Kč) za hodinu a vysoce tak přesáhnou minimální mzdu, v České republice se ...a další »

Na pohárový duel vydal klub dárek - Klatovský deník

Klatovský deník Na pohárový duel vydal klub dárek Klatovský deník ... kam bude znemožněn veřejnosti vjezd v den utkání již od 15 hodin. "Návštěvníkům zápasu doporučujeme parkoviště u střední zdravotnické školy, u domova mládeže ve Voříškově ulici, za prodejnou Billa, u prodejny Penny Market nebo u prodejny Lidl.

Obchodníci před svátky lákají zákazníky na levné pivo a kuřecí řízky - E15.cz

E15.cz Obchodníci před svátky lákají zákazníky na levné pivo a kuřecí řízky E15.cz Vyplývá to z analýzy, kterou připravila společnost Česká distribuční na základě letákových slevových akcí obchodních řetězců (Lidl, hypermarket Albert, Globus, hypermarket Tesco, Kaufland, Billa, Penny Market ). "Titulní strany slevových letáků hrají z ...

Co Vás zajímá?

penny market akční leták

penny market leták

penny market kariera

penny market otevírací doba

Podobný sortiment jako v Penny Market nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce