Penny Market

Penny Market

Společnost PENNY Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997. Firma zaměstnává přes 3 000 pracovníků.

Společnost PENNY Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností.

Společnost REWE získala díky koupi maloobchodního řetězce PLUS rozhodující pozici na českém diskontním trhu. Převzetím maloobchodního řetězce PLUS zdvojnásobí PENNY svou síť prodejen na více než 300 prodejen v celé České republice.

PENNY Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy, bližší informace o PENNY Marketech v ostatních zemích naleznete na www.penny.eu.

V prodejnách Penny Market najdete přibližně okolo 1 500 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Zákazníkům nabízí především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snaží vycházet vstříc přáním zákazníků a podle daného regionu zařazují regionální speciality. Nabídku Penny rozšiřuje každý týden o nové akční potravinářské i spotřebního zboží.

PENNY, jako první diskontní řetězec na českém trhu, nabízí již od roku 2004 zákazníkům možnost platby kartou ve všech svých prodejnách. PENNY Market je navíc partnerem AXA Clubu, věrnostního programu AXA penzijního fondu. Při platbě AXA kartou v prodejnách PENNY tak mohou členové AXA Clubu získat speciální bonus ve výši 4% na svůj účet penzijního připojištění.

Ve všech prodejnách Penny je otevírací doba vždy od 7:00 do 20:00 hodin a to 7 dní v týdnu.

Co se píše o Penny?

Kontrola slev: Dvě pětiny prodejen porušily zákon, nejvyšší pokutu ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Kontrola slev: Dvě pětiny prodejen porušily zákon, nejvyšší pokutu ... Aktuálně.cz Kontrola slev: Dvě pětiny prodejen porušily zákon, nejvyšší pokutu dostal Penny Market . 10. 6. 2016. Ilustrační foto | Foto: Ludvík Hradilek. Téměř 2000 kontrol uskutečnila Česká obchodní inspekce během akce zaměřené na výprodeje a slevy během prvního ...a další »

Petice nepomohla, kontroverzní obchod bude stát v Hradci ještě letos - iDNES.cz

iDNES.cz Petice nepomohla, kontroverzní obchod bude stát v Hradci ještě letos iDNES.cz Penny Market si již před pěti lety v Hradci Králové vyhlédl pozemky naproti centru Futurum, avšak proti prodeji se postavili obyvatelé Moravského Předměstí a nelíbil se ani zastupitelským klubům. Ani na Slezském Předměstí však investor neměl dveře ...a další »

FN Plzeň: Pomáháme společnými silami - ZDN.cz

ZDN.cz FN Plzeň: Pomáháme společnými silami ZDN.cz Nadační fond Kapka naděje, společně s firmou Penny Market s. r. o., společností Laufen a paní Martinou Čaplovou předali Fakultní nemocnici Plzeň dary v hodnotě necelých 800.000 Kč. Prezidentka a zakladatelka Kapky naděje Vendula Pizingerová a ...a další »

Obchody šidí jako o život: Téměř polovina slevových akcí není úplně ... - Blesk.cz

Blesk.cz Obchody šidí jako o život: Téměř polovina slevových akcí není úplně ... Blesk.cz Obchody lákají na slevy, často ale podvádí. Během letošních novoročních výprodejů provedla Česká obchodní inspekce (ČOI) 2 tisíce kontrol a na nedostatky narazila ve 40 procentech případů. Až 2 z 5 slev či akcí tak porušují zákonem daná pravidla.a další »

Průzkum Shell potvrdil, že Češi vlastní průměrně 4 věrnostní karty ... - Autoweb.cz

Autoweb.cz Průzkum Shell potvrdil, že Češi vlastní průměrně 4 věrnostní karty ... Autoweb.cz ... společnosti Shell realizovaného ve spolupráci s agenturou STEM/MARK vyplývá, že nejčastěji se Češi účastní programů velkých obchodních řetězců a obchodů s potravinami (jako například Tesco, Teta drogerie, Penny Market , BILLA a dm drogerie markt), ...

Penny Market na náměstí Míru otevře zřejmě již v příštím týdnu - Zlínský deník

Zlínský deník Penny Market na náměstí Míru otevře zřejmě již v příštím týdnu Zlínský deník Penny Market na náměstí Míru otevře zřejmě již v příštím týdnu. Zlín - Zřejmě už v polovině příštího týdne začne být opět v budově bývalé pošty na náměstí Míru ve Zlíně živo. Dělníky tam konečně částečně vystřídají zákazníci: chystá se totiž otevření ...

Co Vás zajímá?

penny market akční leták

penny market leták

penny market kariera

penny market otevírací doba

Podobný sortiment jako v Penny Market nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce