Penny Market

Penny Market

Společnost PENNY Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997. Firma zaměstnává přes 3 000 pracovníků.

Společnost PENNY Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností.

Společnost REWE získala díky koupi maloobchodního řetězce PLUS rozhodující pozici na českém diskontním trhu. Převzetím maloobchodního řetězce PLUS zdvojnásobí PENNY svou síť prodejen na více než 300 prodejen v celé České republice.

PENNY Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy, bližší informace o PENNY Marketech v ostatních zemích naleznete na www.penny.eu.

V prodejnách Penny Market najdete přibližně okolo 1 500 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Zákazníkům nabízí především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snaží vycházet vstříc přáním zákazníků a podle daného regionu zařazují regionální speciality. Nabídku Penny rozšiřuje každý týden o nové akční potravinářské i spotřebního zboží.

PENNY, jako první diskontní řetězec na českém trhu, nabízí již od roku 2004 zákazníkům možnost platby kartou ve všech svých prodejnách. PENNY Market je navíc partnerem AXA Clubu, věrnostního programu AXA penzijního fondu. Při platbě AXA kartou v prodejnách PENNY tak mohou členové AXA Clubu získat speciální bonus ve výši 4% na svůj účet penzijního připojištění.

Ve všech prodejnách Penny je otevírací doba vždy od 7:00 do 20:00 hodin a to 7 dní v týdnu.

Co se píše o Penny?

Brněnský developer postaví v Rumunsku nákupní centrum - Euro.cz

Euro.cz Brněnský developer postaví v Rumunsku nákupní centrum Euro.cz "Rozhodli jsme se otevřít první maloobchodní park pod konceptem Nest v Dorohoi, protože jsme již vyvinuli úspěšný projekt Penny Market . Vycházíme z této koncepce maloobchodního parku a hodláme ho rozšířit do více měst v Rumunsku," řekl Andrei Rati, ...

Supermarkety Penny se chystají prodávat léky - E15.cz

E15.cz Supermarkety Penny se chystají prodávat léky E15.cz Někteří zaměstnanci Penny už podle informací z jeho firmy procházejí školením, které je pro prodejce vyhrazených léků povinné. Medipoint měl na začátku letošního roku 800 prodejních míst a Penny Market je pro něj se svými 360 prodejnami v Česku ...a další »

Konflikt přilil olej do ohně - Svitavský deník

Svitavský deník Konflikt přilil olej do ohně Svitavský deník Případnou spoluzodpovědnost si Penny Market nepřipouští. A vedení řetězce se neobává ani odlivu zákazníků. Jaká opatření, pokud vůbec, přijmou, aby se situace neopakovala, si nechávají pro sebe. "Pravidelně vyhodnocujeme bezpečnostní situaci, ale ...

Penny rozšiřuje nabídku tuzemských vín - MediaGuru

MediaGuru Penny rozšiřuje nabídku tuzemských vín MediaGuru Penny Market nadále rozvíjí svou strategii podpory tuzemských produktů. K regionálním pekařstvím, pivovarům a dodavatelům ovoce a zeleniny nyní přidává rozšířenou nabídku vín od moravských vinařů. "Zásadně jsme obměnili náš sortiment vín.

V obchodech chybí stovky prodavačů. Nahrazují je brigádníci a ... - iDNES.cz

iDNES.cz V obchodech chybí stovky prodavačů. Nahrazují je brigádníci a ... iDNES.cz Podobně postupovala i společnost Ahold, která letos navyšovala mzdu již podruhé (více čtěte zde), Penny Market (více čtěte zde) či Tesco. "Chceme být atraktivní zaměstnavatel a mít ve svých týmech ty nejlepší zaměstnance v oboru. Proto jsme mzdy ...

Albert letos podruhé zvyšuje mzdy, bitva řetězců o pokladní pokračuje - iDNES.cz

iDNES.cz Albert letos podruhé zvyšuje mzdy, bitva řetězců o pokladní pokračuje iDNES.cz Od července si pokladní řetězce Albert už podruhé v tomto roce platově polepší. Mateřská společnost Ahold se na tom dohodla s odbory. Právě ty loni upozornily na žalostně nízké platy zaměstnanců, kvůli kterým se do věci vložil i premiér Bohuslav Sobotka.Pokladní v Albertu dostanou přidáno, letos už podruhé. Ostatní ...Info.czvšech 8 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

penny market akční leták

penny market leták

penny market kariera

penny market otevírací doba

Podobný sortiment jako v Penny Market nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce