Penny Market

Penny Market

Společnost PENNY Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997. Firma zaměstnává přes 3 000 pracovníků.

Společnost PENNY Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností.

Společnost REWE získala díky koupi maloobchodního řetězce PLUS rozhodující pozici na českém diskontním trhu. Převzetím maloobchodního řetězce PLUS zdvojnásobí PENNY svou síť prodejen na více než 300 prodejen v celé České republice.

PENNY Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy, bližší informace o PENNY Marketech v ostatních zemích naleznete na www.penny.eu.

V prodejnách Penny Market najdete přibližně okolo 1 500 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Zákazníkům nabízí především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snaží vycházet vstříc přáním zákazníků a podle daného regionu zařazují regionální speciality. Nabídku Penny rozšiřuje každý týden o nové akční potravinářské i spotřebního zboží.

PENNY, jako první diskontní řetězec na českém trhu, nabízí již od roku 2004 zákazníkům možnost platby kartou ve všech svých prodejnách. PENNY Market je navíc partnerem AXA Clubu, věrnostního programu AXA penzijního fondu. Při platbě AXA kartou v prodejnách PENNY tak mohou členové AXA Clubu získat speciální bonus ve výši 4% na svůj účet penzijního připojištění.

Ve všech prodejnách Penny je otevírací doba vždy od 7:00 do 20:00 hodin a to 7 dní v týdnu.

Co se píše o Penny?

Penny Market se chce zalíbit mladým a prošel faceliftem - Týden.cz

Týden.cz Penny Market se chce zalíbit mladým a prošel faceliftem Týden.cz Řetězec Penny Market začátkem roku obměnil kreativní agenturu a v nové komunikační strategii se chce víc zalíbit mladým. Ve spotech "ze života" hraje celá jedna skutečná rodina. Agentura Hullabaloo vyhrála v tendru začátkem letošního roku a získala ...

Řetězec Penny uvedl další věrnostní kampaň - MediaGuru

MediaGuru Řetězec Penny uvedl další věrnostní kampaň MediaGuru Obchodní řetězec Penny Market spouští novou věrnostní kampaň, v níž za nasbírané známky a doplatek nabídne zákazníkům sklenice od italské společnosti Bormioli. "Nabízíme s doplatkem jedné koruny hned čtyři varianty sklenic nejen k zavařování, ale i ...a další »

Krysáci: spor autorů o práva s televizí možná skončí u soudu - Břeclavský deník

Břeclavský deník Krysáci: spor autorů o práva s televizí možná skončí u soudu Břeclavský deník Knihy nabízí v současnosti například společnost Penny Market . "Knihy prodáváme na základě smlouvy s Českou televizí, která nám zajistila i jejich dodávku," vzkázala mluvčí společnosti Monika Lebedová. Česká televize se na dotaz Deníku Rovnost vyjádřila ...

Soutěž: Hledáme Křiváka roku. Fotky nejpodivnějších kousků ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Soutěž: Hledáme Křiváka roku. Fotky nejpodivnějších kousků ... Aktuálně.cz Praha - Příliš krátká, dlouhá, velká, zkřivená či srostlá s jinou. Tak vypadá "ošklivá zelenina", která dříve kvůli nestandardnímu vzhledu neměla šanci dostat se do prodeje. Jako první z velkých řetězců ji loni zkusil prodávat řetězec Penny Market ...

Tesco dosáhlo vyšších tržeb. Obchodů mu loni v Česku ubylo, méně ... - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24 Tesco dosáhlo vyšších tržeb. Obchodů mu loni v Česku ubylo, méně ... ceskatelevize.cz/ct24 Tržby českých prodejen Tesco ve finančním roce 2016/2017, který skončil v únoru, mírně vzrostly o jedno procento na 43 miliard korun. Z prodeje obchodních center v Praze-Letňanech a v Liberci společnost vykázala zisk před zdaněním 2,8 miliardy korun ...a další »

Penny Market dál láká na matoucí slevy. Je to nekalé jednání, říká ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Penny Market dál láká na matoucí slevy. Je to nekalé jednání, říká ... Aktuálně.cz Praha - Obchodní řetězec Penny Market opakovaně mate zákazníky při značení akčních cen. Výrobky, které ve skutečnosti prodává za standardní cenu, dává do "akční zóny", čímž vytváří dojem, že jsou ve slevě. Online deník Aktuálně.cz objevil chybné ...

Co Vás zajímá?

penny market akční leták

penny market leták

penny market kariera

penny market otevírací doba

Podobný sortiment jako v Penny Market nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce