Penny Market

Penny Market

Společnost PENNY Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997. Firma zaměstnává přes 3 000 pracovníků.

Společnost PENNY Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností.

Společnost REWE získala díky koupi maloobchodního řetězce PLUS rozhodující pozici na českém diskontním trhu. Převzetím maloobchodního řetězce PLUS zdvojnásobí PENNY svou síť prodejen na více než 300 prodejen v celé České republice.

PENNY Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy, bližší informace o PENNY Marketech v ostatních zemích naleznete na www.penny.eu.

V prodejnách Penny Market najdete přibližně okolo 1 500 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Zákazníkům nabízí především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snaží vycházet vstříc přáním zákazníků a podle daného regionu zařazují regionální speciality. Nabídku Penny rozšiřuje každý týden o nové akční potravinářské i spotřebního zboží.

PENNY, jako první diskontní řetězec na českém trhu, nabízí již od roku 2004 zákazníkům možnost platby kartou ve všech svých prodejnách. PENNY Market je navíc partnerem AXA Clubu, věrnostního programu AXA penzijního fondu. Při platbě AXA kartou v prodejnách PENNY tak mohou členové AXA Clubu získat speciální bonus ve výši 4% na svůj účet penzijního připojištění.

Ve všech prodejnách Penny je otevírací doba vždy od 7:00 do 20:00 hodin a to 7 dní v týdnu.

Co se píše o Penny?

Penny Market musí stáhnout z prodeje nebezpečné rozinky. Kvůli ... - Český rozhlas

Vitalia.cz Penny Market musí stáhnout z prodeje nebezpečné rozinky. Kvůli ... Český rozhlas Rozinky z Penny marketu obsahují nebezpečný toxin, varuje zákazníky zemědělská a potravinářská inspekce. V rozinkách byl víc než třikrát překročený limit ochratoxinu, který produkují plísně. Inspekce nařídila prodejci výrobek stáhnout z prodeje ... Inspekce zakázala Penny Marketu prodávat rozinky. Obsahují ...Novinky.czPenny musí stáhnout kontaminované hrozinkyVitalia.czPotravinářská inspekce zjistila toxinem kontaminované hrozinky z ...ParlamentníListy.cziDNES.cz -iQSL.cz -Enviwebvšech 11 zpravodajských článků »

Mák s pesticidy na pultech prodejen Penny Market - Pribram

Pribram Mák s pesticidy na pultech prodejen Penny Market Pribram Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zjistila v distribuční síti společnosti Penny Market s.r.o. nevyhovující šarži máku "Dr. Rashid MÁK MLETÝ 100%", který obsahoval rezidua pesticidu picoxystrobin. Laboratorní analýza prokázala přítomnost ...Mák v Penny Marketu se nedá jíst, zjistila kontrolaŠumperský a jesenický deníkMák z Penny Marketu není vhodný ke konzumaci - Vitalia.czVitalia.czMák obsahoval nadlimitní množstvím pesticidů - IQSL.cziQSL.czEnviwebvšech 21 zpravodajských článků »

Otevření nového Penny v Šumperku se odsouvá, chybí dopravní ... - Šumperský a jesenický deník

Šumperský a jesenický deník Otevření nového Penny v Šumperku se odsouvá, chybí dopravní ... Šumperský a jesenický deník Penny market vyrostl na místě bývalé zchátralé kotelny. Ruina v lokalitě strašila dlouhé roky, stávala se útočištěm narkomanů i bezdomovců. Areál byl sice oplocený, ale bez problémů se do něj dostávaly i děti ze sídliště, kterým v polorozpadlém objektu ...

Nejvyšší soud potvrdil pokutu 24 milionů pro provozovatele obchodů ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Nejvyšší soud potvrdil pokutu 24 milionů pro provozovatele obchodů ... Hospodářské noviny Za nedodržení podmínek při fúzi se společností Plus Discount dostala německá společnost REWE Zentralfinanz pokutu 23,89 milionu korun. REWE provozuje prodejny maloobchodních řetězců Billa a Penny Market , který převzal Plus. Antimonopolní úřad ...a další »

Vitkova CPI posiluje pozici na českém trhu. Koupila devět ... - Byznys - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Vitkova CPI posiluje pozici na českém trhu. Koupila devět ... - Byznys Hospodářské noviny Společnost CPI posílila pozici předního majitele maloobchodních nemovitostí na českém trhu. Realitní skupina Radovana Vítka koupila devět českých ...a další »

Tesco se loni v ČR vymanilo ze ztrát a vydělalo 3,3 mld. Kč - České noviny

České noviny Tesco se loni v ČR vymanilo ze ztrát a vydělalo 3,3 mld. Kč České noviny Spolu s ním patří mezi největší obchodníky v ČR řetězce Kaufland, Albert, Lidl či Penny Market . Tržby Kauflandu v ČR ve finančním roce 2014/2015 stouply na 55,2 miliardy a zisk činil 2,1 miliardy korun. Společnost Ahold, která v ČR provozuje obchody ... Velké ztráty jsou pryč. Tesco vykázalo rekordní zisk - ČT24 ...ceskatelevize.cz/ct24Tesco se v Česku vymanilo ze ztrát do rekordního ziskuNovinky.czvšech 8 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

penny market akční leták

penny market leták

penny market kariera

penny market otevírací doba

Podobný sortiment jako v Penny Market nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce