Puntanela

Puntanela
Počátečním impulsem pro otevření první velkoprostorové prodejny Puntanela byla chybějící ucelená nabídka dětského zboží na českém trhu. Od samého počátku je snahou společnosti Puntanela nabízet kvalitní sortiment hraček, dětského textilu, kočárků a doplňků na jednom místě.

Maloobchodní síť prodejen Puntanela je koncipována tak, aby nakupování bylo příjemným zážitkem nejen pro děti, ale i dospělé.

S otevřením každé nové prodejny dochází ke zkvalitnění služeb a nabídky v souladu s narůstajícími nároky malých i velkých zákazníků a snahou přizpůsobit design nejnovějším trendům.  Sami se o tom můžete přesvědčit v nově zrenovované prodejně Puntanela - Žirafa, která se nachází v Europarku Štěrboholy. Prodejna je koncipována paprskovitě, což znamená, že zákazník stojící uprostřed prodejny a má celkový přehled o naší nabídce. Pro své zákazníky se snaží vybírat výrobky té nejvyšší kvality nejen z tuzemského, ale i zahraničního trhu tak, aby odpovídaly nárokům Vašim i Vašich dětí.

Puntanela Fashion

Síť prodejen s dětským značkovým zbožím PUNTANELA FASHION provozuje a vlastní společnost Modulshop CZ, která je již od roku 2001 známá svým klientům především sítí velkoplošných prodejen s dětským sortimentem - prodejen Puntanela.

Klíčovým faktorem při tvorbě konceptů společnosti Modulshop byla a je vždy spokojenost zákazníka. Kvalita, široký sortiment zboží, proškolený a ochotný personál, který vždy při nákupu pomůže. To vše je v každé prodejně společnosti samozřejmostí. Přidáte-li trendy a současný design, obchodní místa projektovaná podle zásad feng-šuej, promyšlený orientační systém, akce a soutěže pro zákazníky, dětské koutky, ve kterých se děti nenudí, získáte představu o přístupu společnosti Modulshop CZ vůči svým zákazníkům.

Co se píše o prodejnách Puntanela?

Hračkářství Bambule převzalo obchody zkrachovalé sítě Puntanela - E15.cz

E15.cz Hračkářství Bambule převzalo obchody zkrachovalé sítě Puntanela E15.cz Kolik Puntanela celkově dluží, insolvenční správce ještě zjišťuje. Tržby Puntanely se v půlce loňského roku propadly zhruba o třetinu na 254 milionů korun, provozní ztrátu firma prohloubila na 21 milionů. A v tuto chvíli začal kolem zraněné oběti ... a další »

Těžko uvěřitelný úkaz: Tahle žena stárne do batolete! Jak je něco ... - tn.cz

tn.cz Těžko uvěřitelný úkaz: Tahle žena stárne do batolete! Jak je něco ... tn.cz Indie není Puntanela , aby zde starci běžně vypadali jako děti a děti naopak jako starci. Žena poslední roky přežívá v žalostném zdravotním stavu. Postupně jí ochabují svaly a je plně odkázána na pomoc své rodiny. Vlivem pokroucení končetin zůstaly její ...

Síť hračkářství Sparkys mění majitele, Pawlowski ji prodal - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Síť hračkářství Sparkys mění majitele, Pawlowski ji prodal Aktuálně.cz Praha - Realitní magnát Sebastian Pawlowski prodal tuzemskou hračkářskou síť Sparkys. Novým majitelem se stal podnikatel Petr Homolka prostřednictvím firmy Wormelen Group. S odkazem na informace v obchodním rejstříku to napsal deník E15.a další »

Autíčko pro všechny malé řidiče! - Babyweb.cz

Babyweb.cz Autíčko pro všechny malé řidiče! Babyweb.cz Přijďte na festival Puntanela v Ostravě · Hračky · V samotném srdci Ostravy vznikl jedinečný projekt Puntanela , který nabízí rodičům a dětem velkou prodejnu hraček a kojeneckého sortimentu,... Reklama. b633322870395754796-352x198.jpg · Než koupíte ...

Hračkářský mogul Homolka ke Sparkysu přikoupil Bambuli - E15.cz

E15.cz Hračkářský mogul Homolka ke Sparkysu přikoupil Bambuli E15.cz Na českém trhu s hračkami už dlouho nebylo tak živo jako v posledních dnech. Postaral se o to podnikatel Petr Homolka. Po převzetí sítě hračkářství Sparkys nyní vyplula na povrch také aktuálně uzavíraná akvizice velkých prodejen Bambule, respektive ... a další »

Zkrachoval velký obchod se zbožím pro malé děti Babypark - iDNES.cz

iDNES.cz Zkrachoval velký obchod se zbožím pro malé děti Babypark iDNES.cz ... prezentace společnosti bez zmínky o hrozící insolvenci. Po letech babyboomu přicházejí těžší časy: počet narozených již klesá, navíc značná část dětí dědí věci po starších sourozencích. Loni zkrachoval už například řetězec s dětským zbožím Puntanela .

Co Vás zajímá?

puntanela hračky

puntanela praha

puntanela brno

puntanela.cz

Podobný sortiment jako v Puntanela nakoupíte také v těchto prodejnách: Albi, Bambule, Dráčik, HM Studio Hračky, Pompo, Sparkys.

letákové akce