Kika nábytek

Kika nábytek

Kika patří k vedoucím obchodníkům s nábytkem v Evropě. Společnost kika je ve 100% vlastnictví rodiny Koch. Expanduje do středoevropských a východoevropských zemí, vystupuje jako poskytovatel franšízy.


Rudolf Leiner starší koupil v roce 1910 závod Leiner Stammhaus a tím položil základy úspěšné historie. V roce 1973 otevřel Dr. Herbert Koch, zeť Rudolfa Leinera ml. a současný hlavní společník, první obchodní dům kika. Nová koncepce slibovala úspěch, jelikož sledovala tehdejší trend, kdy si zákazníci mohli svůj nábytek sami odvézt a složit. Na odvoz velkého nábytku bylo možné si výhodně pronajmout vozidlo a tím ušetřit náklady na přepravu. Tato koncepce „Cash and Carry" byla v Rakousku přelomová a setkala se s maximálním úspěchem. Díky tomu pak obchodní domy kika začaly fungovat na principu "vše pod jednou střechou" a tak zde zákazníci naleznou vše od levného zboží až po velmi kvalitní značkové zboží a mohou využít doplňkových servisních služeb.

Od založení firmy bylo na rakouském trhu otevřeno již 32 obchodních domů. Od roku 2000 kika pokračuje mezinárodní expanzí, jejíž těžiště nyní leží ve středoevropských a východoevropských trzích. V současné době má kika 6 obchodních domů v Maďarsku, 5 v České republice, 2 na Slovensku, 2 v Chorvatsku a 1 v Rumunsku. Nové obchodní domy jsou plánovány také v dalších zemích, např. v Srbsku. Kika má před sebou slibnou budoucnost! Díky hospodářskému a politickému vývoji ve střední a východní Evropě a rozšíření Evropské unie zaznamenává skupina kika neustálý růst. kika vyvinula koncepci, která se upravuje dle požadavků spotřebitelů v cílových zemích: „Krásné bydlení a individuální design - nábytek a bytové doplňky pro každého." Nabídka je přizpůsobována, vytvářejí se nová pracovní místa a místní výrobci se stávají dodavateli kika. Při výběru místa pro nové obchodní domy jsou upřednostňovány velké nákupní zóny. Stavební práce jsou prováděny ve spolupráci s místními firmami.

Mezinárodní přítomnost podniku je stále znatelnější. Úspěšná koncepce společnosti kika se prosazuje celosvětově s pomocí franšízy. Logistický řetězec přitom zaručuje stálé zásobování zbrusu novým nábytkem a bytovými doplňky z celého světa.

První obchodní dům s nábytkem v Rusku byl otevřen 23. dubna 2009 pomocí franšízy v Moskvě, druhý 19. listopadu 2009 v městě Samara. Velký krok pro kika a její dodavatele!

V roce 2010 je v plánu otevření 3 dalších poboček v Rusku (Krasnodar, Rostov a Voroněž) a v roce 2011 bude následovat otevření prvního obchodního domu kika v Izraeli ve městě Netanya severně od Tel Avivu.

Bydlení pro každého
Ve více než 60 obchodních domech kika/Leiner zákazníci naleznou sortiment čítající více než 50.000 druhů zboží od praktických doplňků až po komplexní řešení bydlení ve stylu hightech. Motto „vše po ruce" znamená kompletní servis, který mimo jiné zahrnuje plánování, vyměřování, dodávku, montáž a odběr starého nábytku.

Faktor úspěchu - zaměstnanci
Spokojenost zákazníků v neposlední řadě zajišťuje přibližně 8.200 zaměstnanců. Jejich všestranný vývoj a šance pro kariérní růst umožňují mnohá školení a další vzdělávání. Vedle nákupu, prodeje, marketingu a logistiky poskytují naši zaměstnanci profesionální poradenství, aby byla nabídka upravena vždy dle přání zákazníka. Maximální servis činí ze společnosti kika spolehlivého partnera pro všechny zákazníky.

Firma, která udává aktuální trendy
Produkt manažeři společnosti kika se účastní všech významných veletrhů a sledují nejnovější trendy bydlení a designu, aby je mohli nabídnout zákazníkům v našich obchodních domech.

Logistické středisko St. Pölten
Na skladovací ploše o výměře téměř 100.000 m² a s 30.000 regálovými místy se realizují sny našich zákazníků za pomoci nejmodernějšího metod a technologií. Měsíčně se vyexpeduje zboží o průměrném objemu 41.000 m³.

Co se píše o prodejně Kika nábytek?

Nova má platit 800 tisíc za skrytou reklamu, Barrandov má odkrýt karty - Novinky.cz

Novinky.cz Nova má platit 800 tisíc za skrytou reklamu, Barrandov má odkrýt karty Novinky.cz "Třebaže v rozhovorech (se zaměstnanci Kika ) bylo hovořeno i o aktuálních trendech týkajících se oblasti nábytku a dekorací, tedy o informacích zdánlivě nekomerčních, tyto trendy byly prezentovány na jednotlivých produktech obchodního domu Kika nábytek ...a další »

Pokuty Nově za reklamu v Ordinaci a ve Snídani - Médiář

Pokuty Nově za reklamu v Ordinaci a ve Snídani Médiář Regulátor opět trestá příliš okatou reklamu přímo v pořadech televize Nova. Za product placement, umístění produktu do děje, energetické společnosti Innogy v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 má Nova zaplatit pokutu 500.000 Kč, za nábytek Kika ve ...

Zelení: O nešetrně kácené dřevo není zájem. Lesy přesto odmítají ... - ParlamentníListy.cz

Týden.cz Zelení: O nešetrně kácené dřevo není zájem. Lesy přesto odmítají ... ParlamentníListy.cz S certifikací FSC aktivně pracují nebo ji vyžadují obchodní řetězce Hornbach, Kika , Kingfisher, Marks&Spencer, H&M nebo Home Depot. Surovinu s FSC certifikátem potřebuje i papírenský průmysl. Papírna Mondi Štětí musí dovážet FSC dřevo z Polska a ...Hnutí DUHA: Marian Jurečka má obrovskou šanci razantně zlepšit ...Ekolist.czvšech 5 zpravodajských článků »

Kohouti zdolali na úvod přípravy Jihlavu - OLOMOUC.CZ (tisková zpráva)

OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Kohouti zdolali na úvod přípravy Jihlavu OLOMOUC.CZ (tisková zpráva) Hokejisté HC Olomouc odehráli v úterý první přípravný duel. Na domácím ledě změřili síly s nováčkem extraligy HC Duklou Jihlava. Představila se i posila Hanáků, zkušený obránce Lukáš Galvas, který se předvedl gólem. Zápas byl po dvou třetinách ...a další »

Umělkyně vytvořila dokonalou optickou iluzi. Udělala si vosí pas - Novinky.cz

Novinky.cz Umělkyně vytvořila dokonalou optickou iluzi. Udělala si vosí pas Novinky.cz Známý a nepopulární pojem "utahování opasku" zná asi každý. Srbská umělkyně Mirjana Kika Miloševičová věnující se bodypaintingu (malování na tělo), se rozhodla názorně předvést, jak může takové utáhnutí opasku dopadnout. Výsledkem je úchvatná ...

Nova má platit 800 tisíc za skrytou reklamu, Barrandov má odkrýt karty - Novinky.cz

Novinky.cz Nova má platit 800 tisíc za skrytou reklamu, Barrandov má odkrýt karty Novinky.cz "Třebaže v rozhovorech (se zaměstnanci Kika ) bylo hovořeno i o aktuálních trendech týkajících se oblasti nábytku a dekorací, tedy o informacích zdánlivě nekomerčních, tyto trendy byly prezentovány na jednotlivých produktech obchodního domu Kika nábytek ...RRTV ocenila product placement společnosti Innogy na půl milionu ...DigiZone.czvšech 8 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

kika nábytek katalog

kika leták

kika kuchyně

sedací soupravy kika

Podobný sortiment jako v Kika nábytek nakoupíte také v těchto prodejnách: Asko nábytek, Europa Mobel, IDEA nábytek, Ikea, Jamall nábytek, Jena nábytek, Jysk, Lumco, Mobelix, Nábytkáři Čech a Moravy, Nejči nábytek, Sconto nábytek, Spectrum nábytek, XXXLutz.

letákové akce