Albert Hypermarket

Albert Hypermarket

AHOLD Czech Republic, a. s., je českou dceřinou společností nadnárodní společnosti Ahold se sídlem v Amsterdamu. Společnost byla založena v roce 1990, původně pod názvem Euronova, a. s., a na český trh vstoupila mezi prvními maloobchodníky. Svůj první supermarket s názvem Mana otevřela v roce 1991 v Jihlavě.

V současnosti společnost AHOLD Czech Republic, a. s., provozuje více než 280 prodejen Albert supermarket a Albert hypermarket. V roce 2008 společnost obsloužila téměř 200 milionů zákazníků a zaměstnávala více než 14 500 lidí.

Její síť moderních prodejen Albert spolehlivě pokrývá celou Českou republiku. Supermarkety i hypermarkety Albert pro zákazníky pravidelně připravují akční nabídky nejžádanějšího sezónního zboží za zvýhodněné ceny, na které upozorňují rozesílanými informačními letáky.

Albert pravidelně podporuje nespočet dobročinných projektů. Nejznámějším projektem je „S Bertíkem za dětským úsměvem", v rámci kterého zákazníci získávají žluté žetony, které jsou následně proměněny ve skutečné peníze. Ty pak Albert věnuje na podporu vzdělávání a osobního rozvoje dětí z konkrétních dětských domovů a dalších sociálních institucí. V minulém roce Bertíci získali více než 8 milionů korun. Během posledních devíti let takto zákazníci věnovali s pomocí Albertu už více než 53 milionů korun.

Co se píše o Hypermarketu Albert?

Jak platí řetězce své lidi? Nejlépe dopadlo Tesco, nejhůře Albert - iDNES.cz

iDNES.cz Jak platí řetězce své lidi? Nejlépe dopadlo Tesco, nejhůře Albert iDNES.cz V Praze má Lidl přes 20 prodejen na rozdíl třeba od Albertů , kterých je zhruba sedmdesát. Tesco má v Praze třicítku obchodů, ale včetně dvou hypermarketů a jednoho obchodního domu zaměstnávajících řádově více lidí. Lidl letos prolomil ledy mezi ...

Muž střílel v garážích českolipského Albertu - Českolipský deník

Českolipský deník Muž střílel v garážích českolipského Albertu Českolipský deník Několik policejních jednotek zasahovalo v pondělí v podvečer v garážích českolipském hypermarketu Albert na sídlišti Lada, kde podle svědků střílel třiačtyřicetiletý muž, který zde parkuje svůj motocykl. Podle policie vyhrožoval sebevraždou. Lidé na ...a další »

Falešní hluchoněmí vybírali příspěvky... Do svých kapes - denik.cz

denik.cz Falešní hluchoněmí vybírali příspěvky... Do svých kapes denik.cz Lidl, Kik a Globus v Ostravě Porubě, Kaufland v Zábřehu či Albert na Dubině, to jsou místa, kde lidé v poslední době zaznamenali muže jižního typu loudící pomocí posunků peníze. Údajně na podporu handicapovaných. 19.7.2017 2. SDÍLEJ: Ilustrační foto ...

O hypermarkety je rekordní zájem. Polovina Čechů utratí nejvíce ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny O hypermarkety je rekordní zájem. Polovina Čechů utratí nejvíce ... Hospodářské noviny Mezi tyto největší prodejny nyní patří Albert Hypermarket , Globus, Kaufland a Tesco Hypermarket, v minulosti k nim patřily i Interspar nebo Carrefour. Nad čtyřiceti procenty se jejich preference drží od roku 2009, za poslední rok stouply o jeden ... Hypermarkety čím dál více vládnou českým nákupům. Malé ...Lidovky.czvšech 5 zpravodajských článků »

Albert a Ahold - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Albert a Ahold Aktuálně.cz Maloobchodní síť supermarketů a hypermarketů Albert v České republice provozuje společnost Ahold Czech Republic, která je nyní součástí nadnárodní korporace Ahold Delhaize se sídlem v nizozemském Zaandamu. Ahold Delhaize působí v 11 zemích na ...Albert oslaví 25. výročí věrnostní kampaní a soutěží pro zákazníkyMaM.czAlbert oslaví 25. výročí novou věrnostní kampaní a velkou soutěží ...Marketingové novinyAlbert k 25. výročí spouští věrnostní kampaň a soutěžMediaGuruvšech 4 zpravodajských článků »

Odboráři se dohodli s Albertem. Řetězec zvýší mzdy o 8,5 procenta - iDNES.cz

iDNES.cz Odboráři se dohodli s Albertem. Řetězec zvýší mzdy o 8,5 procenta iDNES.cz Dosažení dohody s vedením řetězce Albert oznámil Odborový svaz pracovníků obchodu (OSPO). Každý z provozních pracovníků na prodejnách Albert by si tak v příštím roce měl polepšit minimálně o pět procent. Další navýšení bude závislé na výsledku ...a další »

Co Vás zajímá?

albert hypermarket leták

albert hypermarket hradec králové

aktuální leták albert hypermarket

akce albert hypermarket

albert hypermarkety v praze

Podobný sortiment jako v Albert Hypermarket nakoupíte také v těchto prodejnách: Globus, Hypernova, Interspar, Kaufland, Makro, Tesco.

letákové akce