Oriflame

Oriflame

Co se píše o Oriflamu?

Oriflame trápí klesající tržby. Nejsme atraktivní pro mladé, přiznává ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji Oriflame trápí klesající tržby. Nejsme atraktivní pro mladé, přiznává ... MS v Hokeji Švédské společnosti Oriflame se v posledních letech v Česku nedařilo lákat nové kosmetické poradkyně a tržby z prodeje přípravků pro péči o pleť či make-upů klesaly. Podle naposledy zveřejněných výsledků za rok 2015 firma utržila 618 milionů korun, což ...

Karasová, Krenková a Šumanský jdou do Bubble - Médiář

Médiář Karasová, Krenková a Šumanský jdou do Bubble Médiář Karasová přichází do Bubble na pozici account manažerky, bude se starat o klienty Oriflame , Tchibo, Mumm a Chivas. V Triadu se specializovala na sociální média pro klienty OMV, Adidas, Jihlavanka a Axa, poslední rok strávila studiem v americké Nebrasce ...Do Bubble přišli Krenková, Karasová a ŠumanskýMediaGuruvšech 2 zpravodajských článků »

Nákup kosmetiky od kamarádky "v obýváku" je mezi Čechy stále ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji Nákup kosmetiky od kamarádky "v obýváku" je mezi Čechy stále ... MS v Hokeji Vyplývá to z čerstvě zveřejněných čísel Světové federace přímého prodeje. To znamená, že za kosmetiku či třeba vitaminy od kamarádky, která zastupuje některou z velkých firem, jako je například Oriflame , čeští zákazníci utratí ročně 6,8 miliardy korun.

Nydrle propaguje zmrzliny, MarketUp dělá pro Oriflame - MaM.cz

MaM.cz Nydrle propaguje zmrzliny, MarketUp dělá pro Oriflame MaM.cz Agentura Nydrle ze skupiny Kindred Group spravuje od března Facebook a Instagram zmrzlin Carte D'Or. Rozšiřuje tak stávající spolupráci se společností Unilever, pro kterou již zajišťuje komunikaci značek Dove, Dove Men+Care, Rexona, Signal a Zendium.a další »

MarketUp dál s A3 Sport i Oriflame. Má akademii - Médiář

Médiář MarketUp dál s A3 Sport i Oriflame . Má akademii Médiář Výhru si agentura MarketUp připsala v tendrech na digitální kampaně pro kosmetickou značku Oriflame a prodejce sportovního vybavení A3 Sport. Navazuje tak na úspěšnou spolupráci s oběma značkami z minulých let a bude se podílet na jejich propagaci a ...a další »

Novou tváří značky Oriflame je Veronika Kašáková - MediaGuru

MediaGuru Novou tváří značky Oriflame je Veronika Kašáková MediaGuru Modelka a patronka nadačního fondu Veronika Kašáková se od února stala tváří značky Oriflame , která dříve spolupracovala s topmodelkou Terezou Maxovou. Nadační fond Veroniky Kašákové pomáhá a podporuje děti v dětských domovech. Jeho hlavní ...a další »

Co Vás zajímá?

oriflame.cz

oriflame aktuální katalog

oriflame katalog

oriflame katalog 3 2012

Podobný sortiment jako v Oriflame nakoupíte také v těchto prodejnách: Avon, Clinique, dm drogerie, Douglas, Droxi drogerie, Estée Lauder, Fann parfumérie, Jasmín drogerie, Klenoty Aurum, Marionnaud, Martina drogerie, Rossmann, Schlecker, Sephora, Teta drogerie, Yves Rocher.

letákové akce