Tescoma leták

Strana:   1

Tescoma leták, strana 1

Strana:   1

Máte zobrazen Tescoma leták na téma "Tescoma- cenový hit leden".

Hledáte starší letáky a katalogy Tescoma? Tescoma leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Tescoma nakoupíte také v těchto prodejnách: Bauhaus, Baumax, Breno koberce, Dedra, Frital, Hornbach, Koberce Trend, Koupelny Jika, Koupelny Ptáček, Koupelny Ravak, Koupelny Siko, Kuchyně Hanák, Kuchyně Koryna, Kuchyně Oresi, Kuchyně Sykora, Mountfield, Obi, Orion, Prior, Proma, Styltex, Tupperware, Uni Hobby.

Co se píše o prodejnách Tescoma?

Tescoma jde poprvé s kampaní do televize - MaM.cz

MaM.cz Tescoma jde poprvé s kampaní do televize MaM.cz Zlínský výrobce kuchyňských potřeb Tescoma si připomíná 25 let od založení firmy. Výročí připomíná v upoutávce na Týden s Tescomou, který probíhá od 21. dubna do 1. května 2017. Ve stejné době nasadí svou vůbec první televizní reklamu. "Primárním ...Tescoma Týden s TescomouMédiářTescoma nasazuje do TV první image spotMediaGuruvšech 3 zpravodajských článků »

Tescoma komunikuje přes videokonference - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Tescoma komunikuje přes videokonference Aktuálně.cz A platí to i v případě kreativní designové společnosti Tescoma , která využívá videokonferenční řešení od Dimension Data. Názor na tento moderní způsob komunikace jsme získali od Jana Podhorného, šéfa marketingu, komunikace a grafického designu.

letákové akce