Alpine Pro

Alpine Pro

Česká společnost ALPINE PRO, a.s. je výrobce a distributor sportovního a outdoorového oblečení, vybavení a obuvi. Patří mezi rozhodující společnosti na českém trhu. V současné době je Alpine Pro značkou s největší sítí autorizovaných prodejen a franchize prodejců v oblasti outdoorových aktivit. Dodává zboží do největších obchodních řetězců např. Sportisimo nebo Globus.

Nosný program společnosti Alpine Pro je založen především na outdoorovém oblečení, zimních lyžařských bundách, kalhotách, street oblečení, funkčním spodním prádle, batozích, taškách, spacích pytlech a na ucelené kolekci outdoorové obuvi. Společnost působí na Slovenském, Polském a Maďarském trhu. Také je zastoupena v několika zemích obchodními zástupci, např. v Austrálii, Belgii, Francii, Portugalsku, Řecku, Itálii, Anglii, Chorvatsku, Srbsku, Rusku a dalších zemích.

Co se píše o prodejnách Alpine Pro?

Alpine Pro "holé zadky" Agrofertu nevadí - Médiář

Médiář Alpine Pro "holé zadky" Agrofertu nevadí Médiář Někteří si přitom všímají, že "holé zadky" sportovců v kampani Agrofertu kolidují se snažením jiného sponzora olympijského týmu, totiž Alpine Pro , dlouhodobého dodavatele oblečení pro účastníky her. V internetových spotech Agrofertu se totiž objevují ...a další »

Klidně budu vyrábět pod cizí značkou, říká spoluzakladatel ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Klidně budu vyrábět pod cizí značkou, říká spoluzakladatel ... Hospodářské noviny Ale potřebujeme to vytížit," říká v rozhovoru pro týdeník Ekonom jeden ze zakladatelů firmy Václav Hrbek. Firmu, která ještě nedávno byla trojkou na trhu se sportovním oblečením, přeskočil Lidl. V posledních letech Alpine Pro zaskočily i změny klimatu ...

Do Ria pojede nejméně 105 českých sportovců, nominace schválena - FiftyFifty.cz

FiftyFifty.cz Do Ria pojede nejméně 105 českých sportovců, nominace schválena FiftyFifty.cz Tak vypadá nástupová kolekce Českého olympijského týmu pro slavnostní zahájení olympijských her v Riu. Nástupový set vyrobila společnost Alpine Pro ve spolupráci se studiem E.Daniely, které modely pro slavnostní zahájení navrhlo - stejně jako pro ...

Čeští sportovci budou reprezentovat v dresech od společnosti ... - Marketingové noviny

Marketingové noviny Čeští sportovci budou reprezentovat v dresech od společnosti ... Marketingové noviny Již počtvrté, po úspěšných olympijských kolekcích z Vancouveru, Londýna a Soči, připravili olympijskou kolekci čeští návrháři Alpine Pro . Na kolekci pracoval tým deseti návrhářů Alpine Pro v čele s Lucií Kuříkovou a Patrikem Nábělkem po dobu dvou let, ...

Čeští sportovci nastoupí v Riu v retro-svetro saku. Líbí se vám? - Sport.cz

Sport.cz Čeští sportovci nastoupí v Riu v retro-svetro saku. Líbí se vám? Sport.cz Nástupový set vyrobila společnost Alpine Pro ve spolupráci se studiem E. Daniely, které modely pro slavnostní zahájení navrhlo - stejně jako pro olympijské hry v Londýně, kde nejvíce zaujaly sportovní svět holínky. Co bude českým hitem v roce 2016?FOTO: Při olympijském nástupu v pruhovaném s kloboučkyTýden.czvšech 2 zpravodajských článků »

Nominace do Ria čítá 105 sportovců. Nástup bude v sakách a ... - iDNES.cz

iDNES.cz Nominace do Ria čítá 105 sportovců. Nástup bude v sakách a ... iDNES.cz Stejně jako v Londýně připravila nástupovou kolekci společnost Alpine Pro ve spolupráci s E.daniely. Každý člen olympijského týmu má navíc na vnitřní části saka přišitou nášivku se svým jménem a s motivem Emila Zátopka, který zdobí také barevné ...a další »

Co Vás zajímá?

alpine pro výprodej

alpine pro bundy

alpinepro.cz

alpine pro dámské bundy

Podobný sortiment jako v Alpine Pro nakoupíte také v těchto prodejnách: A3 Sport, Adidas, Envy, Gigasport, Hervis, Hudy sport, HzH Sport, Intersport, Loap, Nike, Puma, Quiksilver, Roxy, Sportisimo.

letákové akce