Alpine Pro

Alpine Pro

Česká společnost ALPINE PRO, a.s. je výrobce a distributor sportovního a outdoorového oblečení, vybavení a obuvi. Patří mezi rozhodující společnosti na českém trhu. V současné době je Alpine Pro značkou s největší sítí autorizovaných prodejen a franchize prodejců v oblasti outdoorových aktivit. Dodává zboží do největších obchodních řetězců např. Sportisimo nebo Globus.

Nosný program společnosti Alpine Pro je založen především na outdoorovém oblečení, zimních lyžařských bundách, kalhotách, street oblečení, funkčním spodním prádle, batozích, taškách, spacích pytlech a na ucelené kolekci outdoorové obuvi. Společnost působí na Slovenském, Polském a Maďarském trhu. Také je zastoupena v několika zemích obchodními zástupci, např. v Austrálii, Belgii, Francii, Portugalsku, Řecku, Itálii, Anglii, Chorvatsku, Srbsku, Rusku a dalších zemích.

Co se píše o prodejnách Alpine Pro?

Klidně budu vyrábět pod cizí značkou, říká spoluzakladatel ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Klidně budu vyrábět pod cizí značkou, říká spoluzakladatel ... Hospodářské noviny "Máme v Číně kancelář 12 let, zázemí, lidi, obrovské know-how, zaběhnutý fungující systém, vzorkovou dílnu. Ale potřebujeme to vytížit," říká v rozhovoru pro týdeník Ekonom jeden ze zakladatelů firmy Václav Hrbek. Firmu, která ještě nedávno byla ...

Dieselové Alpiny D6S a D7S jsou ve hře, výkonem překonají i ... - Autoforum.cz

Autoforum.cz Dieselové Alpiny D6S a D7S jsou ve hře, výkonem překonají i ... Autoforum.cz Jelikož však obě společnosti váže velmi úzký vztah, je samozřejmě možné, že Alpina dostala danou techniku k dispozici již v předstihu. Díky vcelku nízkému nárůstu výkonu a točivému momentu nového továrního turbodieselu oproti předchůdci má přitom ...a další »

Skupinu Phoenix vede v Česku Petr Doležal (48) - ManagerWeb.cz

ManagerWeb.cz Skupinu Phoenix vede v Česku Petr Doležal (48) ManagerWeb.cz Před svým nástupem do firmy šéfoval financím v české pobočce prodejce outdoorového oblečení Alpine Pro . V minulosti pracoval také jako finanční ředitel poskytovatele systémů pro profesionální správu a tisk dokumentů Océ v České a Slovenské republice.

Do marketingu Restu nastoupil Billy z Alpine Pro - Médiář

Médiář Do marketingu Restu nastoupil Billy z Alpine Pro Médiář Vytvoření nové jednotné marketingové strategie pro tři všechny zmíněné trhy dostal na starost Petr Billy, který posledních pět let působil jako marketingový ředitel oděvní firmy Alpine Pro . Ta pod jeho vedením získala od České marketingové společnosti ... Petr Billy se bude podílet na marketingu RestuMediaGuruvšech 3 zpravodajských článků »

Linus Torvalds vydal Linux 4.6 - Deep in IT

Linus Torvalds vydal Linux 4.6 Deep in IT MX6QP, ST Microelectronics stm32f469, Annapurna Labs Alpine v2, Marvell Armada 3700, Marvell Armada 7000/8000, Amlogic S905, Qualcomm Snapdragon 820, Socionext UniPhier, ARM Juno Development Platform, Allwinner A64 a Broadcom Vulcan.

Lidé: Pavel Sedláček vede finance a Ivan Chovanec marketing v DNS - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz Lidé: Pavel Sedláček vede finance a Ivan Chovanec marketing v DNS ChannelWorld.cz Před nástupem do DNS působil také jako finanční ředitel ve společnosti Alpine Pro . Pavel Sedláček vystudoval finanční matematiku na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Je ženatý a má tři děti, má rád turistiku, plavání a ekonomii.

Co Vás zajímá?

alpine pro výprodej

alpine pro bundy

alpinepro.cz

alpine pro dámské bundy

Podobný sortiment jako v Alpine Pro nakoupíte také v těchto prodejnách: A3 Sport, Adidas, Envy, Gigasport, Hervis, Hudy sport, HzH Sport, Intersport, Loap, Nike, Puma, Quiksilver, Roxy, Sportisimo.

letákové akce