Alpine Pro

Alpine Pro

Česká společnost ALPINE PRO, a.s. je výrobce a distributor sportovního a outdoorového oblečení, vybavení a obuvi. Patří mezi rozhodující společnosti na českém trhu. V současné době je Alpine Pro značkou s největší sítí autorizovaných prodejen a franchize prodejců v oblasti outdoorových aktivit. Dodává zboží do největších obchodních řetězců např. Sportisimo nebo Globus.

Nosný program společnosti Alpine Pro je založen především na outdoorovém oblečení, zimních lyžařských bundách, kalhotách, street oblečení, funkčním spodním prádle, batozích, taškách, spacích pytlech a na ucelené kolekci outdoorové obuvi. Společnost působí na Slovenském, Polském a Maďarském trhu. Také je zastoupena v několika zemích obchodními zástupci, např. v Austrálii, Belgii, Francii, Portugalsku, Řecku, Itálii, Anglii, Chorvatsku, Srbsku, Rusku a dalších zemích.

Co se píše o prodejnách Alpine Pro?

Dominik Hašek: Moje jméno otevírá dveře, ale ani to nezaručuje, že ... - MaM.cz

MaM.cz Dominik Hašek: Moje jméno otevírá dveře, ale ani to nezaručuje, že ... MaM.cz Přibližně ve stejnou dobu vznikla i značka Alpine Pro . Dost možná ji znáte. Dělají dnes kolekce pro naše olympioniky a jsou tedy zavedenou značkou na našem trhu. Dvě firmy na stejném trhu a ve stejném oboru. Jedna na to šla správně a druhá spatně.

Sportovní mikiny Alpine Pro zahřejí za každého počasí - Pressweb (tisková zpráva)

Sportovní mikiny Alpine Pro zahřejí za každého počasí Pressweb (tisková zpráva) Hledáte sportovní značku, která je zároveň moderní a kvalitní? Vybíráte právě ze široké nabídky mikinu, která Vám udělá službu déle jak jednu sezónu a stále Vám nepadá nic do oka? Pak bychom Vám rádi představili mikiny Alpine Pro . Nabídka je velice ...

Renault Alpine A110 s motorem 1.8 Turbo a výkonem 252 koní - AutaNet.cz

AutaNet.cz Renault Alpine A110 s motorem 1.8 Turbo a výkonem 252 koní AutaNet.cz Konstruktéři Alpine spolu s divizí Renault Sport upravili motor speciálně pro značku Alpine , jde především o specifické sání vzduchu, přeplňování, výfukový systém i naladění motoru. Motor dosahuje maximálního výkonu 185kW/252k a maximálního točivého ...a další »

Alpine A110 má motor 1.8 TCe a 252 koní. Bude i v Česku, má to ale ... - Auto.cz

Auto.cz Alpine A110 má motor 1.8 TCe a 252 koní. Bude i v Česku, má to ale ... Auto.cz Vysoký výkon a nízká hmotnost (zhruba 4,3 kilogramu na koně výkonu) se podílejí na skvělé dynamice. Vůz zrychlí z 0-100 km/h za 4,5 sekundy a dosáhne maximální rychlosti 250 km/h, přičemž o bezpečné zastavení se starají pro Alpine vyvinuté brzdy ...Novodobá alpinka je venku, samozřejmě v modré barvěiDNES.czAlpine A110 je zpátky! A rovnou si brousí zuby na Porsche nebo Alfu ...F1news.czvšech 8 zpravodajských článků »

Jak na Apple CarPlay do každého auta - CeskyMac.cz

CeskyMac.cz Jak na Apple CarPlay do každého auta CeskyMac.cz Pioneer má ve srovnání s modelem od Alpine lepší funkce i podporu výrobce. DA120 umí přehrávat přes USB hudbu i video, má rovněž podporu pro Android Auto, má integrovaný Bluetooth, disponuje rozumnou podporou výrobce a poslední aktualizace byla ...

Alpine Pro se chce přiblížit mladším zákazníkům - MaM.cz

MaM.cz Alpine Pro se chce přiblížit mladším zákazníkům MaM.cz Sportovní značka Alpine Pro chce posílit svou image u zákazníků a plánuje více využívat digitální marketing. I nadále bude pokračovat ve spolupráci s judisty, biatlonisty a kanoisty, nově přibude svaz bobistů. Firma zároveň začala podepisovat kontrakty ... Marketing Alpine Pro povede coby ředitel DošlýMédiářvšech 2 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

alpine pro výprodej

alpine pro bundy

alpinepro.cz

alpine pro dámské bundy

Podobný sortiment jako v Alpine Pro nakoupíte také v těchto prodejnách: A3 Sport, Adidas, Envy, Gigasport, Hervis, Hudy sport, HzH Sport, Intersport, Loap, Nike, Puma, Quiksilver, Roxy, Sportisimo.

letákové akce