Alpine Pro

Alpine Pro

Česká společnost ALPINE PRO, a.s. je výrobce a distributor sportovního a outdoorového oblečení, vybavení a obuvi. Patří mezi rozhodující společnosti na českém trhu. V současné době je Alpine Pro značkou s největší sítí autorizovaných prodejen a franchize prodejců v oblasti outdoorových aktivit. Dodává zboží do největších obchodních řetězců např. Sportisimo nebo Globus.

Nosný program společnosti Alpine Pro je založen především na outdoorovém oblečení, zimních lyžařských bundách, kalhotách, street oblečení, funkčním spodním prádle, batozích, taškách, spacích pytlech a na ucelené kolekci outdoorové obuvi. Společnost působí na Slovenském, Polském a Maďarském trhu. Také je zastoupena v několika zemích obchodními zástupci, např. v Austrálii, Belgii, Francii, Portugalsku, Řecku, Itálii, Anglii, Chorvatsku, Srbsku, Rusku a dalších zemích.

Co se píše o prodejnách Alpine Pro?

Víme, co letos oblékne biatlonová reprezentace na závody ... - Blesk.cz

Blesk.cz Víme, co letos oblékne biatlonová reprezentace na závody ... Blesk.cz Na výběru oblečení spolupracuje s Alpine Pro i šéftrenér českých biatlonistů Ondřej Rybář. Každý rok spolu s produktovými manažery Alpine Pro pečlivě vybírá jednotlivé kusy oblečení pro český tým a stává se tak "stylistou" českých biatlonistů. Posuďte ... a další »

Dálkové ovládání pro fotoaparáty Alpine Labs jde na trh - E15.cz

E15.cz Dálkové ovládání pro fotoaparáty Alpine Labs jde na trh E15.cz V roce 2015 společnost Alpine Labs spustila crowdfundingovou kampaň na Kickstarteru, která byla velmi úspěšná. Nyní se dostává do prodeje finální výrobek v podobě dálkového ovládání pro digitální fotoaparáty.

Opravy D1 u V. Bíteše pro letošek končí, omezení bude do neděle - Noviny Žďárska

Noviny Žďárska Opravy D1 u V. Bíteše pro letošek končí, omezení bude do neděle Noviny Žďárska Velká Bíteš - Opravy dálnice D1 mezi exity 162 Velká Bíteš a 168 Devět křížů pro letošek končí. Směrem na Brno už auta tímto úsekem ... Stavbu provádí sdružení firem Alpine Bau Cz, OHL ŽS a Eurovia CS. Dálnice D1 by měla být kompletně opravena do ...

Šantovka připravila Černý pátek, můžete levně nakoupit - Metropole Olomouc (tisková zpráva)

Šantovka připravila Černý pátek, můžete levně nakoupit Metropole Olomouc (tisková zpráva) Návštěvníkům Šantovky se představí značky Napapijri, Benetton, Tommy Hilfiger, GAS, MET, DIESEL, Timeout, Retro jeans, Ecco, TaLeTi, Promod, Primigi, Diamonds Fashion, Reno, Hannah, Intersport, Alpine Pro , 2117 of Sweden, Nordblanc a Loap.

Jezdecké kategorie: Pro zasvěcené věc známá, pro nezasvěcené... - F1news.cz

F1news.cz Jezdecké kategorie: Pro zasvěcené věc známá, pro nezasvěcené... F1news.cz Podobně je na tom i 22 letý stříbrný mladíček Gustavo Menezes z mistrovského týmu Signatech Alpine , který si za volantem prototypu LMP2 počínal stejně protřele, jako jeho velezkušený týmový kolega Nicolas Lapierre a díky tomu se v rámci Rookie testu po ...

Čeští sportovci budou reprezentovat v dresech od společnosti ... - Marketingové noviny

Marketingové noviny Čeští sportovci budou reprezentovat v dresech od společnosti ... Marketingové noviny Již počtvrté, po úspěšných olympijských kolekcích z Vancouveru, Londýna a Soči, připravili olympijskou kolekci čeští návrháři Alpine Pro . Na kolekci pracoval tým deseti návrhářů Alpine Pro v čele s Lucií Kuříkovou a Patrikem Nábělkem po dobu dvou let ...

Co Vás zajímá?

alpine pro výprodej

alpine pro bundy

alpinepro.cz

alpine pro dámské bundy

Podobný sortiment jako v Alpine Pro nakoupíte také v těchto prodejnách: A3 Sport, Adidas, Envy, Gigasport, Hervis, Hudy sport, HzH Sport, Intersport, Loap, Nike, Puma, Quiksilver, Roxy, Sportisimo.

letákové akce