Alpine Pro

Alpine Pro

Česká společnost ALPINE PRO, a.s. je výrobce a distributor sportovního a outdoorového oblečení, vybavení a obuvi. Patří mezi rozhodující společnosti na českém trhu. V současné době je Alpine Pro značkou s největší sítí autorizovaných prodejen a franchize prodejců v oblasti outdoorových aktivit. Dodává zboží do největších obchodních řetězců např. Sportisimo nebo Globus.

Nosný program společnosti Alpine Pro je založen především na outdoorovém oblečení, zimních lyžařských bundách, kalhotách, street oblečení, funkčním spodním prádle, batozích, taškách, spacích pytlech a na ucelené kolekci outdoorové obuvi. Společnost působí na Slovenském, Polském a Maďarském trhu. Také je zastoupena v několika zemích obchodními zástupci, např. v Austrálii, Belgii, Francii, Portugalsku, Řecku, Itálii, Anglii, Chorvatsku, Srbsku, Rusku a dalších zemích.

Co se píše o prodejnách Alpine Pro?

Renault Trucks T High Edition - Team Alpine není pouze pro ... - Auto.cz

Auto.cz Renault Trucks T High Edition - Team Alpine není pouze pro ... Auto.cz Inspirací pro Renault Trucks T High Edition - Team Alpine jsou závodní speciály třídy LMP2 spřízněné značky a všechna vozidla z limitované edice disponují komfortně zařízenou kabinou High Sleeper Cab s vnitřním výškou 2,05 m a lůžky pro odpočinek ...a další »

Biatlonisté Moravec s Krčmářem vyměnili běžky za skialpy - iSport.cz

iSport.cz Biatlonisté Moravec s Krčmářem vyměnili běžky za skialpy iSport.cz Celou zimu dřeli biatlonisté Ondřej Moravec a Michal Krčmář na horách, vybojovali medaile na Světových pohárech i mistrovství světa a ani po náročné sezóně úplně nevypnuli a spojili odpočinek s prací. Pro relax zvolili úspěšní biatlonisté rakouské ... a další »

Outdoorová obuv Alpine Pro pro každý Váš krok! - Pressweb (tisková zpráva)

Outdoorová obuv Alpine Pro pro každý Váš krok! Pressweb (tisková zpráva) Pro ženy má outletová nabídka velmi široký sortiment. Naleznete zde jak celoroční obuv Alpine Pro , která se vyznačuje pevnou podrážkou, která tlumí dopady a tím ulehčuje Vašim nohám. Dále jsou velmi prodyšné, proto jsou vhodné i pro náročné expedice, ...

Medailí z paralympiád ubylo přes 80 procent. Chybí mládež a vadí i ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Medailí z paralympiád ubylo přes 80 procent. Chybí mládež a vadí i ... Aktuálně.cz Já si nejsem jistý, že v tom objemu oblečení, které objednáváme my, že by bylo pro Alpine Pro nějak řešitelné, aby tam tiskli něco jiného. Objednáváme 80 sad oblečení, takže si nedovedu představit, že by to vyráběli odděleně. My se na to můžeme v ...

Alpine Pro natáčel televizní spot s českými judisty - MaM.cz

MaM.cz Alpine Pro natáčel televizní spot s českými judisty MaM.cz Tuzemský výrobce outdoorového oblečení Alpine Pro se rozhodl upozornit na své dvouleté partnerství s Českým svazem juda reklamní kampaní. Videa natočená pro televizi i digitální kanály mají za cíl ukázat, že i při aktivním sportu mohou sportovci ... Alpine Pro obsadí do kampaně české judistyMediaGuruJudisté Krpálek a Klammert zpropagují značku oblečení Alpine Pro Dotyk.czI judisté mohou vypadat dobře. Krpálek a spol. tvářemi kampaněTýden.czvšech 4 zpravodajských článků »

Alpine Pro uvedla první kampaň s Josefem Dostálem - MediaGuru

MediaGuru Alpine Pro uvedla první kampaň s Josefem Dostálem MediaGuru Český výrobce outdoorového oblečení Alpine Pro spustil první kampaň s rychlostním kanoistou Josefem Dostálem, s nímž navázal spolupráci začátkem letošního roku. V ní propaguje kolekci aktivní sport, jež zahrnuje funkční trika, mikina, kalhoty, kraťasy, ...

Co Vás zajímá?

alpine pro výprodej

alpine pro bundy

alpinepro.cz

alpine pro dámské bundy

Podobný sortiment jako v Alpine Pro nakoupíte také v těchto prodejnách: A3 Sport, Adidas, Envy, Gigasport, Hervis, Hudy sport, HzH Sport, Intersport, Loap, Nike, Puma, Quiksilver, Roxy, Sportisimo.

letákové akce