Alpine Pro

Alpine Pro

Česká společnost ALPINE PRO, a.s. je výrobce a distributor sportovního a outdoorového oblečení, vybavení a obuvi. Patří mezi rozhodující společnosti na českém trhu. V současné době je Alpine Pro značkou s největší sítí autorizovaných prodejen a franchize prodejců v oblasti outdoorových aktivit. Dodává zboží do největších obchodních řetězců např. Sportisimo nebo Globus.

Nosný program společnosti Alpine Pro je založen především na outdoorovém oblečení, zimních lyžařských bundách, kalhotách, street oblečení, funkčním spodním prádle, batozích, taškách, spacích pytlech a na ucelené kolekci outdoorové obuvi. Společnost působí na Slovenském, Polském a Maďarském trhu. Také je zastoupena v několika zemích obchodními zástupci, např. v Austrálii, Belgii, Francii, Portugalsku, Řecku, Itálii, Anglii, Chorvatsku, Srbsku, Rusku a dalších zemích.

Co se píše o prodejnách Alpine Pro?

České outdoorové oděvní značky sází na olympiádu i skiareály ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny České outdoorové oděvní značky sází na olympiádu i skiareály ... Hospodářské noviny Společnost Alpine Pro spolu s Českým olympijským výborem ve čtvrtek představí nový motiv, který budou sportovci nosit na kolekci oblečení pro zimní hry v jihokorejském Pchjongčchangu. Spolupráci s olympijskými výpravami trvající už osmý rok prezentuje ...a další »

Doplňte si zimní výbavu ve výprodejích! Ušetřete tisíce za lyžařské ... - Blesk pro ženy

Blesk pro ženy Doplňte si zimní výbavu ve výprodejích! Ušetřete tisíce za lyžařské ... Blesk pro ženy Už se vám okoukala vaše stará zimní bunda? Chcete na sjezdovce oslnit v novém a přitom nezruinovat svou peněženku? Nakupte v zimním výprodeji Alpine Pro ! Trendy jsou výrazné barvy, díky kterým se vyhnete nebezpečným srážkám nejen na sjezdovce.a další »

Outdoorové oblečení čeká detox. Evropská komise zakázala výrobu ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Outdoorové oblečení čeká detox. Evropská komise zakázala výrobu ... Hospodářské noviny Ty první ale zůstanou funkční i po pětadvaceti praních, ty druhé o své vlastnosti po osmi praních přijdou," poznamenává majitel české značky Alpine Pro Václav Hrbek. Někteří výrobci na "zelenosti" staví marketing už od svého vzniku. Evropská ... Outdoorové boty a bundy se musí změnit. Bruselu se znelíbily ...Blesk.czvšech 7 zpravodajských článků »

Olympionici prohráli spor o doménu. Fanoušci místo českého týmu ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Olympionici prohráli spor o doménu. Fanoušci místo českého týmu ... Aktuálně.cz Využil k tomu fakt, že mezi odkazy, které Králík na uvedené stránce jeden čas uváděl, byla stránka firmy Alpine Pro , která je dodavatelem olympijského oblečení. "Doménové jméno tak bylo využito způsobem, který může vést ke spojení tohoto doménového ...a další »

WEC: Signatech Alpine zbrojí na obhajobu titulu - F1news.cz

F1news.cz WEC: Signatech Alpine zbrojí na obhajobu titulu F1news.cz Francouzský tým Signatech Alpine žije plnými přípravami na nadcházející ročník vytrvalostního mistrovství světa. Poté, kdy výrobce šasi Alpine neprošel výběrovým řízením na dodávky šasi pro roky 2017 - 2020 se francouzský tým musel obrátit na ...

QNAP Systems představuje novou řadu rackových NAS TS-x31XU - ChannelWorld.cz

ChannelWorld.cz QNAP Systems představuje novou řadu rackových NAS TS-x31XU ChannelWorld.cz Nová řada nabízí celkem šest modelů lišící se počtem šachet a přítomností redundantního zdroje. Novinky umožňují flexibilní práci s prostorem na discích, nabízejí platformu pro vytvoření soukromého internetu věcí a disponují sadou nástrojů pro práci se ...

Co Vás zajímá?

alpine pro výprodej

alpine pro bundy

alpinepro.cz

alpine pro dámské bundy

Podobný sortiment jako v Alpine Pro nakoupíte také v těchto prodejnách: A3 Sport, Adidas, Envy, Gigasport, Hervis, Hudy sport, HzH Sport, Intersport, Loap, Nike, Puma, Quiksilver, Roxy, Sportisimo.

letákové akce