Neoluxor

Neoluxor

Společnost Neoluxor provozuje síť renomovaných pražských knihkupectví v čele s Palácem knih Luxor na Václavském náměstí. Svým výběrem a prodejem je největším knihkupcem v Česku. Jde o kapitálově i personálně plně českou firmu a její původní vznik se datuje již před 16 lety. Neoluxor a její představitelé mají u nás dosud nevídanou obchodní strategii - obrovské množství knižních titulů soustředilo na 9 tisících metrech čtverečních v sedmi prodejnách na frekventovaných místech Prahy. Například Knihkupectví Hlavní nádraží, poslední otevřená prodejna dceřiné společnosti Neoluxoru, Neopalladium, bylo první otevřenou prodejnou na úrovni v rekonstruovaném Hlavním nádraží. Každá ze sedmi prodejen je jiná a má svá specifika.

Všechny pobočky jsou napojeny na předprodejní službu Ticket Pro. Za jednu z nejsilnějších „zbraní" v oblasti služeb zákazníkům považuje Neoluxor možnost objednat si knihy ze zahraničí podle individuálních potřeb. Vedle kamenných obchodů prodává Neoluxor od roku 2005 knihy také přes svůj internetový obchod neoluxor.cz, kde je v nabídce na 50 tisíc knižních titulů a zákazníci zde najdou denně aktualizované informace, přehled novinek, připravovaných akcí (slev, autogramiád apod.) a často i soutěže o knižní tituly.

Co se píše o knihkupectví Neoluxor?

Češi utrácí v knihkupectví stále více peněz. Zájem roste io ... - Český rozhlas

Češi utrácí v knihkupectví stále více peněz. Zájem roste io ... Český rozhlas A o jaké knihy je teď před Vánoci největší zájem? Podle vydavatelství Neoluxor zákazníci nejčastěji kupují Okamžiky štěstí od Patrika Hartla, Harryho Pottera a prokleté dítě od J.K. Rowlingové, Lehkou kuchyni od kuchaře Zdeňka Pohlreicha nebo třeba ... a další »

Zrovna jsem u výslechu, vraha neznám, říká spoluautor Šesti ... - iDNES.cz

iDNES.cz Zrovna jsem u výslechu, vraha neznám, říká spoluautor Šesti ... iDNES.cz V jedné z pražských poboček knihkupectví Neoluxor se od pondělního odpoledne po tři dny v kuse píše nová detektivka Šest nevinných. Šest autorů se tu střídá po šesti hodinách a přímý přenos včetně vznikajícího textu lze sledovat v rámci Slow TV na webu ...

Dvanáct velkých prodejců o svátku nezavřelo. Hrozí jim pokuta - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24 Dvanáct velkých prodejců o svátku nezavřelo. Hrozí jim pokuta ceskatelevize.cz/ct24 Podle zjištění ČTK zůstal zavřený například supermarket Albert, obchody s oblečením C&A a Marks&Spencer, knihkupectví Neoluxor nebo drogerie DM. Ztráta tržeb obchodníků kvůli zákazu prodeje o některých státních svátcích dosáhne ročně zhruba čtyř ...a další »

Čechům papírové knihy voní, ty digitální navíc u moře trpí - Deník Metro

Deník Metro Čechům papírové knihy voní, ty digitální navíc u moře trpí Deník Metro Předpovídala se jim velká budoucnost. Před pár lety se mluvilo o tom, že digitální verze - tedy čtečky - nahradí tradiční papírové knihy. Dnes to ale vypadá, že už se žádný velký boom e-knih nedostaví.

Zákazníci v ČR nejvíce oceňují férový přístup a rychlou nápravu chyb - České noviny

České noviny Zákazníci v ČR nejvíce oceňují férový přístup a rychlou nápravu chyb České noviny Následují značky Kanzelsberger, Ugo, Rohlík.cz, Neoluxor a Mobil.cz. Podle metody KPMG Nunwood stojí zákaznická zkušenost na šesti pilířích, jde o personalizaci, integritu, očekávání, řešení problémů, čas a úsilí a empatii. Každou oblast pak hodnotí ...KPMG: Nejlepší zákaznická zkušenost v ČR je s bankamiMediaGuruKde jsou čeští zákazníci nejspokojenější? V Air BankMaM.czvšech 8 zpravodajských článků »

Staromilci Češi. V knihkupectví jiné zboží nechtějí, e-knihy je ... - iDNES.cz

iDNES.cz Staromilci Češi. V knihkupectví jiné zboží nechtějí, e-knihy je ... iDNES.cz Největší český knihkupec Neoluxor zkoušel od loňského podzimu v pražském obchodním centru Nový Smíchov nový koncept prodejny nazvaný Styl. Knihy tvořily jen polovinu sortimentu. Důraz se kladl na bytové doplňky, hudební a filmové nosiče a další ...

Co Vás zajímá?

neoluxor palác knih

neoluxor.cz

knihkupectví neoluxor

neoluxor černá labuť

Podobný sortiment jako v Neoluxor nakoupíte také v těchto prodejnách: Kanzelsberger knihy, Knižní klenoty, Rodinné knihkupectví.

letákové akce