Gigasport

Gigasport

Gigasport nabízí širokou nabídku, servis, obsluhu a vybavení prodejen na vysoké úrovni a kvalitní zboží za velmi příjemné ceny.

Gigasport neustále zvyšuje kvalitu svého prodeje, ale nabízí víc, než jen prodej samotný. Prodejny Gigasport již dosáhly velikosti více než 12.000 m2 a stále se rozrůstají. To umožňuje nákup sportovního vybavení a oblečení ve velkém za nízké ceny.

Prodejny Gigasport

Svým zákazníkům nabízí prodejny Gigasport Praha, Brno, Ostrava, Olomouc následující služby:

Další snahou Gigasportu jsou, mimo odborné obsluhy, také mimořádné služby pro zákazníky. Při nákupu lyží vám v Gigasportu zároveň namontují vázání, tenisové rakety v Gigasportu zakoupené na přání vyplétají.

Akce a slevy v Gigasportu 

Gigasport má také v každou roční dobu připraveny speciální akce. Jedná se samozřejmě o velké slevy sportovního zboží, ale nejenom o ně!

Co se píše o prodejnách Gigasport?

V bývalé hale Gigasportu na kraji Prahy vyrostou farmářské trhy - Novinky.cz

Novinky.cz V bývalé hale Gigasportu na kraji Prahy vyrostou farmářské trhy Novinky.cz Poslední budovu z portfolia sportovního řetězce Gigasport koupila společnost Čestlické trhy. Nový majitel atypické haly v průhonicko-čestlické obchodní zóně tu chce rozjet jedny z největších farmářských trhů v Česku. Informovala o tom společnost ... Místo lyží zelenina. Poslední budovu po Gigasportu koupily ...E15.czvšech 2 zpravodajských článků »

Gigasport se loučí s Českem. Prodal poslední sklad - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Gigasport se loučí s Českem. Prodal poslední sklad Aktuálně.cz Praha - Sportovní řetězec Gigasport , který se v roce 2012 stáhl z českého trhu, prodal svůj poslední sklad v Česku v Benátkách nad Jizerou. Už má jen jednu volnou prodejnu u Prahy. Informovala o tom dnes realitní poradenská společnost Cushman ...

Gigasport nezvládl přeměnu, svých 11 prodejen zavře a odchází z ... - iDNES.cz

iDNES.cz Gigasport nezvládl přeměnu, svých 11 prodejen zavře a odchází z ... iDNES.cz Vůbec první zahraniční řetězec se sportovním zbožím, který do Česka v minulosti přišel, po patnácti letech odchází. Rakouská společnost Kastner & Öhler se rozhodla, že do poloviny letošního roku zavře svých 11 prodejen Gigasport v Česku a jedinou na ...a další »

Gigasport utekl, v Hradci ho nahradí sportovní řetězec Decathlon - iDNES.cz

iDNES.cz Gigasport utekl, v Hradci ho nahradí sportovní řetězec Decathlon iDNES.cz Gigasport do Česka přišel už v roce 1996, dlouho se těšil ze svého prvenství, ale osudným se pro něj v roce 2006 stal růst dalších řetězců jako Hervis, Sportisimo či Intersport. Poslední ránu mu pak dala dceřiná společnost v Rakousku, jež odmítla ...

Sportisimo je na prodej. Česká firma je doma jasnou jedničkou - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Sportisimo je na prodej. Česká firma je doma jasnou jedničkou Aktuálně.cz Přestože na první pohled působí jako nadnárodní firma s italským názvem, jsou za společností české peníze a dva podnikatelé vietnamského původu. Od roku 2000, kdy otevřeli svůj vůbec první obchod se sportovními potřebami, jejich firmě rostou ... a další »

Gigasport v Česku končí, nedaří se prodejům - E15.cz

E15.cz Gigasport v Česku končí, nedaří se prodejům E15.cz Rakouská obchodní skupina Kastner & Öhler ještě letos zavře všech svých 11 českých prodejen se sportovními potřebami a módou Gigasport . Činnost ukončí i jediný obchod na Slovensku. S odvoláním na agenturu APA o tom informuje web rakouského ...Konec obchodů Gigasport MaM.czvšech 17 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

gigasport.cz

gigasport leták

gigasport brno

gigasport hradec králové

Podobný sortiment jako v Gigasport nakoupíte také v těchto prodejnách: A3 Sport, Adidas, Alpine Pro, Envy, Hervis, Hudy sport, HzH Sport, Intersport, Loap, Nike, Puma, Quiksilver, Roxy, Sportisimo.

letákové akce