Gigasport

Gigasport

Gigasport nabízí širokou nabídku, servis, obsluhu a vybavení prodejen na vysoké úrovni a kvalitní zboží za velmi příjemné ceny.

Gigasport neustále zvyšuje kvalitu svého prodeje, ale nabízí víc, než jen prodej samotný. Prodejny Gigasport již dosáhly velikosti více než 12.000 m2 a stále se rozrůstají. To umožňuje nákup sportovního vybavení a oblečení ve velkém za nízké ceny.

Prodejny Gigasport

Svým zákazníkům nabízí prodejny Gigasport Praha, Brno, Ostrava, Olomouc následující služby:

Další snahou Gigasportu jsou, mimo odborné obsluhy, také mimořádné služby pro zákazníky. Při nákupu lyží vám v Gigasportu zároveň namontují vázání, tenisové rakety v Gigasportu zakoupené na přání vyplétají.

Akce a slevy v Gigasportu 

Gigasport má také v každou roční dobu připraveny speciální akce. Jedná se samozřejmě o velké slevy sportovního zboží, ale nejenom o ně!

Co se píše o prodejnách Gigasport?

Marek Miláček nastupuje do Attention!Media - MediaGuru

MediaGuru Marek Miláček nastupuje do Attention!Media MediaGuru Do uskupení Kotelna 55 patří například agentury Pleon Impact, Mr. Jones či Concept One, kterou několik let vedl jako executive director. Zkušenosti má také coby marketing manažer obchodů Gigasport či z automobilky Škoda Auto, kde se staral o sponzoring.

Místo lyží zelenina. Poslední budovu po Gigasportu koupily ... - E15.cz

E15.cz Místo lyží zelenina. Poslední budovu po Gigasportu koupily ... E15.cz Čtyři roky po odchodu z tuzemského trhu prodal sportovní řetězec Gigasport svoji poslední budovu v Česku. Novým majitelem atypické haly v průhonicko-čestlické obchodní zóně se stala firma Čestlické trhy, kterou vlastní podnikatel v cestovním ruchu a ...a další »

Gigasport se loučí s Českem. Prodal poslední sklad - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Gigasport se loučí s Českem. Prodal poslední sklad Aktuálně.cz Praha - Sportovní řetězec Gigasport , který se v roce 2012 stáhl z českého trhu, prodal svůj poslední sklad v Česku v Benátkách nad Jizerou. Už má jen jednu volnou prodejnu u Prahy. Informovala o tom dnes realitní poradenská společnost Cushman ...

Gigasport zavřel své prodejny v Česku a na Slovensku - iDNES.cz

iDNES.cz Gigasport zavřel své prodejny v Česku a na Slovensku iDNES.cz Rakouská obchodní skupina Kastner & Öhler, která provozuje prodejny se sportovními potřebami Gigasport , skončila své podnikání v Česku a na Slovensku. Poslední obchod ukončil provoz v úterý. Společnost to oznámila na svých internetových stránkách.a další »

Gigasport nezvládl přeměnu, svých 11 prodejen zavře a odchází z ... - iDNES.cz

iDNES.cz Gigasport nezvládl přeměnu, svých 11 prodejen zavře a odchází z ... iDNES.cz Vůbec první zahraniční řetězec se sportovním zbožím, který do Česka v minulosti přišel, po patnácti letech odchází. Rakouská společnost Kastner & Öhler se rozhodla, že do poloviny letošního roku zavře svých 11 prodejen Gigasport v Česku a jedinou na ...a další »

V červnu skončí poslední prodejny Gigasport - MaM.cz

MaM.cz V červnu skončí poslední prodejny Gigasport MaM.cz Rakouská obchodní skupina Kastner & Öhler na konci června zavře posledních pět z původně 11 tuzemských prodejen se sportovními potřebami a módou Gigasport . První polovina obchodů Gigasport ukončila provoz v dubnu. Vyplývá to z internetových ...a další »

Co Vás zajímá?

gigasport.cz

gigasport leták

gigasport brno

gigasport hradec králové

Podobný sortiment jako v Gigasport nakoupíte také v těchto prodejnách: A3 Sport, Adidas, Alpine Pro, Envy, Hervis, Hudy sport, HzH Sport, Intersport, Loap, Nike, Puma, Quiksilver, Roxy, Sportisimo.

letákové akce