Datart

Datart

DATART International je přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Společnost působí na českém a slovenském trhu již od roku 1990 a za tuto dobu získala mnoho spokojených zákazníků, kteří vyhledávají kvalitní zboží za nejlepší ceny a také bohatou nabídku služeb.

DATART International patří do významné mezinárodní obchodní skupiny KESA Electricals plc.

V roce 2003 Datart získal v prestižní soutěži Obchodník roku ocenění nejlepšího obchodníka v kategorii elektro, v roce 2004 v této soutěži zvítězil v celkovém hlasování veřejnosti a získal ocenění "Nejoblíbenější obchodník roku 2004".

Co Datart svým zákazníkům nabízí

V prodejnách Datart najdete široký sortiment spotřební elektroniky, zejména domácí spotřebiče, audio, video, PC a telekomunikační techniku včetně příslušenství. Prodejem techniky však pro Datart komunikace se zákazníky nekončí. Nabízí služby: záruku nejnižší ceny, dopravu zdarma nebo ekologickou likvidaci starých spotřebičů. Můžete využít také široké možnosti financování za výhodných podmínek a další bonusy v podobě zajímavých dárkových poukázek.

Prodejní řetězec tvoří celkově 29 prodejen DATART, z nichž 20 se nachází v Česku a 9 na Slovensku. Celková prodejní plocha činí cca 25 000 m2 a prodejny DATART najdete nejen ve velkých shopping centrech nebo v centrech větších měst. Společnost DATART zaměstnává přibližně 1 000 zaměstnanců a předpokládaný maloobchodní obrat činí 2 250 milionů Kč.

Informace o prodejnách Datart - Praha, Brno, Ostrava, Plzeň a další

Prodejny DATART mají průměrnou rozlohu 1 500 až 2 000 m2, a tak by se mohlo zdát, že najít nějaký výrobek by mohl být problém. Nikoliv, každý zákazník svůj výrobek najde rychle a bez dlouhého hledání. Výrobky jsou vystaveny přehledně a celkové uspořádání prodejen usnadňuje orientaci. O zákazníky se stará vyškolený personál, který umí vždy poradit. Samozřejmostí je dlouhá otevírací doba, víkendový prodej a možnost parkování.

Filozofie se od vzniku společnosti nezměnila. Datart chce nadále získávat nové zákazníky, a to neustálým rozšiřováním prodejní sítě DATART a servisní sítě. Chtějí své zákazníky příjemně překvapovat novými službami a nabídkami, které opravdu stojí za to. Heslem je 100 % spokojených zákazníků: "Pokud nás navštívíte, uděláme vše pro to, abyste mezi ně patřili i vy".

Co se píše o prodejně Datart?

Do českých obchodů přichází Honor 6A. Snaží se být levný, ale na ... - MobilMania.cz

MobilMania.cz Do českých obchodů přichází Honor 6A. Snaží se být levný, ale na ... MobilMania.cz Čínská značka představila smartphone nižší třídy Honor 6A ve své domovině už na konci května, o dva měsíce později se dostává také do globální distribuce.Honor 6A na českém trhu: dobrá volba pro šetřivé | Svět mobilněSvět mobilněHonor uvádí svůj cenově nejdostupnější model Honor 6A ...TechRevue.czSpolečnost Honor uvádí svůj cenově nejdostupnější model Honor 6AFreeBit.cz (tisková zpráva) (Blog)všech 13 zpravodajských článků »

Před měsícem fenomén, dnes tuctovka. Boom dětského fidget ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Před měsícem fenomén, dnes tuctovka. Boom dětského fidget ... Lidovky.cz Skutečnost potvrdilo serveru Lidovky.cz několik pražských prodejen. Prvotní rozmach točící se hračky srovnatelné s káčou o prázdninách opadá. Menší kamenné prodejny, vietnamská tržnice nebo elektro Datart potvrzují nižší poptávku i prodej. Obchody s ...

Přibývá Britů, kteří chtějí český pas. Jazyk, hymnu io Přemyslovcích ... - Hospodářské noviny

Přibývá Britů, kteří chtějí český pas. Jazyk, hymnu io Přemyslovcích ... Hospodářské noviny Nemůžu brexitu porozumět," říká jeden ze zakladatelů a spolumajitel sítě elektroprodejen Datart Charles Butler, který nedávno o české občanství požádal. V dřívějším rozhovoru pro HN uvedl, že získat české občanství není vůbec snadné. "Nejtěžší otázka ...

Datart se spojuje s HP Tronic. Vzniká řetězec s tržbami přes 15 miliard - iDNES.cz

iDNES.cz Datart se spojuje s HP Tronic. Vzniká řetězec s tržbami přes 15 miliard iDNES.cz Řetězec s elektronikou Datart se spojí se skupinou HP Tronic provozující síť prodejen Euronics a e-shopy Kasa.cz a slovenský Hej.sk. Spojením vznikne na českém a slovenském trhu řetězec s ročními tržbami přes 15 miliard korun se sítí zhruba 130 ...Vznikne obr na trhu s elektronikou. Datart se spojí s majitelem ...Aktuálně.czObchody Datart se spojí s majitelem prodejen Euronics a Kasa.czNovinky.czDatart a HP Tronic se spojí do jednoho subjektuChannelWorld.czLupa.cz -ITBIZvšech 11 zpravodajských článků »

Alza bude mít větší konkurenci. Datart se spojí s majitelem prodejen ... - Zet.cz

Zet.cz Alza bude mít větší konkurenci. Datart se spojí s majitelem prodejen ... Zet.cz Obchodní řetězec s elektronikou Datart se spojí se skupinou HP Tronic, která provozuje síť prodejen Euronics a e-shopy Kasa.cz a slovenský Hej.sk. Vznikající strukturu kapitálově posílí fond Genesis Private Equity Fund III, který získá významný ...

Datart se spojí s Kasou a Euronicsem. Dohromady chtějí dohnat Alzu - Cnews.cz

Cnews.cz Datart se spojí s Kasou a Euronicsem. Dohromady chtějí dohnat Alzu Cnews.cz Datart se spojí se společností HP Tronic provozující konkurenční síť obchodů Euronics, e-shop Kasa.cz a Hej.sk. Nově vzniklou skupinu kapitálově posílí fond Genesis Private Equity Fund III, který získá významný minoritní podíl. HP Tronics již vlastní ...

Co Vás zajímá?

datart elektro

datart výprodej

datart.cz

datart aukce

Podobný sortiment jako v Datart nakoupíte také v těchto prodejnách: Alza.cz, Ardo, Baumatic, Comfor, Electroworld, Elektro Spáčil, Elektrocentrum, Emos, ETA, Euronics, Fotolab, Mall.cz, Okay, Planeo Elektro, Proton, TS Bohemia.

letákové akce