CCC

CCC

Společnost CCC prodává obuv pro ženy, muže a děti. Společnost vlastní největší síť prodejen v Polsku, které jsou věnované konkrétním stylům a požadavkům nejnovějších módních trendů.

CCC obuv

Síť CCC je výhradní distributor značek: LASOCKI, CLARA BARSON, OLIVIA CALDERON, OTTIMO a další. Kromě obuvi zde naleznete také módní doplňky. V České republice působí od roku 2005.

Co se píše o CCC?

Van Poppel konečně slavil, třetí Sagan jistil žlutý dres. A Tatry čekají - iDNES.cz

iDNES.cz Van Poppel konečně slavil, třetí Sagan jistil žlutý dres. A Tatry čekají iDNES.cz Naopak, na posledních metrech jej předstihl Mezgec. Ze čtveřice českých cyklistů přijeli bez časového manka na 17. místě Petr Vakoč z Quick-Stepu a coby jednačtyřicátý Michal Schlegel z týmu CCC . Naopak Jan Hirt ztratil na 91. místě 3:34 minuty, a ... Ewan vyhrál etapu závodu Kolem Polska, celkově dál vede SaganSport.czVIDEO: Napínavý finiš zvládl lépe Poppel, Sagan až třetíTýden.czvšech 5 zpravodajských článků »

Sagan byl v kopcích druhý a vede, Hirt dlouho bojoval s nejlepšími - iDNES.cz

iDNES.cz Sagan byl v kopcích druhý a vede, Hirt dlouho bojoval s nejlepšími iDNES.cz V osmadvacetičlenné skupině favoritů dlouho bojoval Jan Hirt v oranžovém dresu polské stáje CCC . Teprve při závěrečném strmém 1,5kilometrovém výšlapu do cíle ve městě Szczyrk ztratil český vrchař kontakt s nejlepšími a přijel se ztrátou 50 vteřin na 23.

Van Poppel konečně slavil, třetí Sagan jistil žlutý dres. A Tatry čekají - iDNES.cz

iDNES.cz Van Poppel konečně slavil, třetí Sagan jistil žlutý dres. A Tatry čekají iDNES.cz Naopak, na posledních metrech jej předstihl Mezgec. Ze čtveřice českých cyklistů přijeli bez časového manka na 17. místě Petr Vakoč z Quick-Stepu a coby jednačtyřicátý Michal Schlegel z týmu CCC . Naopak Jan Hirt ztratil na 91. místě 3:34 minuty, a ... Ewan vyhrál etapu závodu Kolem Polska, celkově dál vede SaganSport.czVIDEO: Napínavý finiš zvládl lépe Poppel, Sagan až třetíTýden.czvšech 10 zpravodajských článků »

Sagan je zpátky a hned vítězí. V Polsku kraloval ve spurtu úvodní ... - iDNES.cz

iDNES.cz Sagan je zpátky a hned vítězí. V Polsku kraloval ve spurtu úvodní ... iDNES.cz ... Ewanovi, třetí byl Nizozemec Danny Van Poppel. Závod WorldTour v Polsku potrvá do pátku 4. srpna. Startuje na něm také Petr Vakoč z týmu Quick-Step Floors a trojlístek Michal Schlegel, Jan Hirt a František Sisr z domácí stáje CCC Sprandi Polkowice.a další »

Ewan vyhrál etapu závodu Kolem Polska, celkově dál vede Sagan - Sport.cz

Sport.cz Ewan vyhrál etapu závodu Kolem Polska, celkově dál vede Sagan Sport.cz Cyklistický závod Kolem Polska (WorldTour) - 4. etapa (238 km): 1. Ewan (Aust./Orica) 5:38:49, 2. D. van Poppel (Niz./Sky), 3. Sagan (SR/Bora), ...57. Vakoč (ČR/Quick-Step), 65. Hirt, 75. Schlegel, 107. Sisr (vš. ČR/CCC ) stejný čas. Průběžné pořadí: 1 ... Ewan přespurtoval Sagana, ten dál hájí v Polsku žlutý trikot lídraiDNES.czvšech 2 zpravodajských článků »

Sagan byl v kopcích druhý a vede, Hirt dlouho bojoval s nejlepšími - iDNES.cz

iDNES.cz Sagan byl v kopcích druhý a vede, Hirt dlouho bojoval s nejlepšími iDNES.cz V osmadvacetičlenné skupině favoritů dlouho bojoval Jan Hirt v oranžovém dresu polské stáje CCC . Teprve při závěrečném strmém 1,5kilometrovém výšlapu do cíle ve městě Szczyrk ztratil český vrchař kontakt s nejlepšími a přijel se ztrátou 50 vteřin na 23.a další »

Co Vás zajímá?

ccc obuv

ccc boty

ccc obuv katalog

cccp

Podobný sortiment jako v CCC nakoupíte také v těchto prodejnách: Baťa, Deichmann, ECCO, Humanic, Obuv Mixer, Reno obuv.

letákové akce