Koupelny Ravak

Koupelny Ravak

Společnost RAVAK a.s. působí ve více než 50 zemích světa a je největším výrobcem vybavení do koupelen ve střední a východní Evropě. Značka RAVAK nabízí krásné a praktické koupelny, promyšlené do posledního detailu. Ravak dodává zákazníkům vany, sprchové kouty, umyvadla, ale i další chytré koupelnové doplňky, mezi nimiž nemůže chybět i praktický koupelnový nábytek. Mimo jiné Ravak jako první na světě uvedl na trh bezpečnou koupelnovou elektroniku cenově dostupnou pro širokou veřejnost.

Informace o Ravaku

Společnost byla založena v roce 1991 jako s.r.o. a dodnes nese jméno, které odráží jména svých zakladatelů - rodiny Vařeků a Kreysů. Obě rodiny dodnes aktivně společnost řídí.

Sprchové kouty Ravak a vaničky Ravak

Výrobní sortiment tvořily od počátku sprchové kouty a vaničky, nejdříve v licenci francouzského výrobce. V r. 1993 společnost začala investovat do vlastního vývoje a od r. 1994 uvedla řadu sprchových koutů Supernova, vyrobenou vlastní patentovanou technologií. Tato řada je dodnes považována spotřebiteli za nejspolehlivější sprchové kouty na trhu. V roce 1997 se RAVAK stal akciovou společností. Téhož roku rozšířil výrobu i o luxusnějšá řady sprchových koutů.

Rozvoj výrobkového portfolia - vany Ravak

V roce 1998 začala firma vyrábět akrylátové vany. V roce 1999 Ravak vyvinul vanu Rosa, která se stala nejprodávanější vanou v Evropě a získala prestižní ocenění na řadě mezinárodních veletrhů. Velmi úspěšné jsou také vany Avocado, LoveStory, You, Magnolia i novinka roku 2009, vana XXL. Od r. 2004 spolupracuje Ravak se špičkovým českým designérem Kryštofem Nosálem, který je autorem umyvadel z litých materiálů, van Evolution, Praktik, BeHappy, Safe a Praktik N.

V letech 1996 až 1997 začala společnost expandovat do zahraničí. První zahraniční aktivity se začaly rozvíjet na Slovensku, v Německu, Rusku a Polsku, poté následovalo Maďarsko, pobaltské státy a Ukrajina. V dalších letech RAVAK rozšířil pole své působnosti na další státy v Evropě i Asii - Spojené arabské emiráty, Španělsko, Lotyšsko, Čínu, Rumunsko a Kazachstán. Společnost RAVAK má v současnosti 15 dceřiných společností v zahraničí a exportuje do více než 50 zemí v Evropě, Asii a Africe.

Značka RAVAK

Každý si přeje mít krásnou koupelnu k relaxaci. S Ravakem bude vaše koupelna nejen krásná, ale i praktická, aby se vám do ní vešlo všechno, co potřebujete, včetně pračky a koše na prádlo.Toužíme po výrobcích tvarově zajímavých, ale především praktických, s vysokou užitnou hodnotou, technicky domyšlených, jednoduchých a bezpečných

Ravak používá nejkvalitnější materiály a nabízí až desetiletou záruku na vany. Za kvalitu sprchových koutů hovoří dlouholeté zkušenosti: "U našich výrobků nebudete mít problém s otevíráním dveří, nečistotami v nepřístupných místech ani s protékáním vody mimo sprchový kout.Nesnažíme se vyrábět výrobky dle možností našich technologií, ale vyrábíme s ohledem na potřeby a požadavky zákazníků. Ptáme se vás na vaše přání a na to, co od koupelnového vybavení očekáváte. Věříme, že existují věci, ze kterých můžete mít i po letech stále stejnou radost. Vždy se budeme snažit přinášet pohodu, krásu a požitek do vašich domácností. Na naše výrobky i služby se můžete vždy spolehnout!Pokud s našimi výrobky budete spokojeni vy, naši zákazníci, budeme spokojeni i my."

Co se píše o prodejně Ravak koupelny?

Kauza Oleo Chemical: Tuhá bitva o ovládnutí firmy - Lidovky.cz

Lidovky.cz Kauza Oleo Chemical: Tuhá bitva o ovládnutí firmy Lidovky.cz Vývoj insolvenčního řízení rozlítil především společnost Ravak , která s představiteli Olea Chemical svádí tuhé bitvy na civilním i trestním poli od roku 2008. Jeden ze spolumajitelů koupelnářského obra Jiří Kreysa je přesvědčen o temném pozadí ...

Spor kvůli padělané směnce. Zakladatel Oleo Chemical zvažuje ... - iRozhlas.cz

iRozhlas.cz Spor kvůli padělané směnce. Zakladatel Oleo Chemical zvažuje ... iRozhlas.cz Jeden ze zakladatelů petrochemické firmy Oleo Chemical Kamil Jirounek si podle zrušeného rozsudku opatřil dokumenty a falešnou směnku, podle kterých měl spolumajitel firmy Ravak Jindřich Vařeka starší dluh vůči firmě Západočeská investorská.Soudy nevyvrátily obhajobu Jirounka z Oleo Chemical. Případ se vracíiDNES.czJde o pokus o násilné převzetí mojí firmy, tvrdí zakladatel Oleo ...denik.czvšech 4 zpravodajských článků »

Koupelny Ravak už nepropaguje zelený žabák, ale modelka - Týden.cz

Týden.cz Koupelny Ravak už nepropaguje zelený žabák, ale modelka Týden.cz Výrobce koupelnového vybavení Ravak spustil svojí svou historicky první image kampaň a rozloučil se s maskotem. Z nové komunikační koncepce značky Ravak zmizí žabák a pod sloganem "myslete na sebe, na všechno ostatní jsme mysleli my" má nový ...a další »

Česká justice: Jirounkovo odsouzení bylo v extrémním nesouladu s ... - Kurzy.cz

Kurzy.cz Česká justice: Jirounkovo odsouzení bylo v extrémním nesouladu s ... Kurzy.cz "Nejvyšší soud konstatuje, že z obsahu této nahrávky nelze dovodit, že by se jednalo o pohledávku spojenou pouze se společností RAVAK ani to, že by šlo o předmětnou směnku nebo pohledávku obviněného přímo proti poškozenému Vařekovi (přičemž ...Kamil Jirounek, případ jak pro VONSEcho24.czvšech 2 zpravodajských článků »

Kauzy Liglass a Oleo Chemical se začínají propojovat. Přes ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Kauzy Liglass a Oleo Chemical se začínají propojovat. Přes ... Lidovky.cz Majitel koupelnářské firmy Ravak Jiří Kreysa, jehož společnosti naopak nebyla uznána pohledávka vůči Oleu ve výši několika set milionů korun, průběh insolvence kritizuje. "Máme za to, že počínání dlužníka (Oleo Chemical) a části údajných věřitelů v ...

Ravak spouští svou první imageovou kampaň - MediaGuru

MediaGuru Ravak spouští svou první imageovou kampaň MediaGuru Výrobce koupelnového vybavení Ravak spouští od 3. července svou historicky první image kampaň. Značka nově používá slogan "Myslete na sebe, na všechno ostatní jsme mysleli my", kterým chce navodit tichou relaxační atmosféry. Z komunikace naopak ...

Co Vás zajímá?

ravak

ravak koupelny

sprchové kouty ravak

vany ravak

ravak.cz

Podobný sortiment jako v Koupelny Ravak nakoupíte také v těchto prodejnách: Bauhaus, Baumax, Breno koberce, Dedra, Frital, Hornbach, Koberce Trend, Koupelny Jika, Koupelny Ptáček, Koupelny Siko, Kuchyně Hanák, Kuchyně Koryna, Kuchyně Oresi, Kuchyně Sykora, Mountfield, Obi, Orion, Prior, Proma, Styltex, Tescoma, Tupperware, Uni Hobby.

letákové akce