Planeo Elektro

Planeo Elektro

Hlavním cílem společnosti FAST je již od roku 1992 zajištění velkoobchodního prodeje a servisu širokého portfolia značkových výrobků v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, hudebních nástrojů, telekomunikační techniky, kancelářské techniky, hodinářského zboží, dárkových a propagačních předmětů. Společnost distribuuje téměř 70 národních a mezinárodních značek, které zaujímají vedoucí nebo přední pozice na trhu. U 21 značek je FAST přímým a výhradním dovozcem pro ČR a SR.

Na základě potřeb ze strany zákazníků se aktivity společnosti pořád rozrůstají. Pro řadu našich zákazníků a partnerů společnost FAST zajišťuje individuální dovozy z celého světa obzvláště z Japonska, Jižní Koreje, Thaiwanu, Indonésie, Číny, apod. Rovněž se svými zákazníky a partnery úzce spolupracuje při přípravě výhodných propagačních, soutěžních a reklamních akcí.

Dynamický rozvoj společnosti FAST je zachycen i v hodnocení obchodních společností v ČR, kde v roce 2002 FAST ČR z top 50 největších firem zaujímá 17 místo s tržbami 2,8 mld. Kč. Pro společnost FAST pracuje více než 170 zaměstnanců a disponuje celkem 24 tis. m2 skladovací plochy v Praze, Brně a Bratislavě. Mezi nejvýznamnější zákazníky a partnery společnosti FAST patří např. Makro, Ahold, Tesco, Datart, Procter a Gamble, České dráhy, Česká televize, Pepsi Cola, a další.

Co se píše o prodejně Planeo Elektro?

Předprodej Huawei P10 byl zahájen, nejrychlejší získají kupu dárků ... - Svět mobilně

Svět mobilně Předprodej Huawei P10 byl zahájen, nejrychlejší získají kupu dárků ... Svět mobilně ... nabíječka do auta a redukce s kabelem USB Type-C. Akce platí pouze při objednávce u vybraných partnerů, kterými jsou Alza, CZC, Datart, Electroworld, Euronics, Expert, Kasa, MALL, Mobil Pohotovost, OKAY, Planeo Elektro , SPACE a T.S.BOHEMIA.K předobjednávce Huawei P10 dostanete zdarma příslušenství za 3 ...pctuningvšech 4 zpravodajských článků »

Huawei P10 míří do předprodeje s příslušenstvím za 3000 Kč ... - Cnews.cz

Cnews.cz Huawei P10 míří do předprodeje s příslušenstvím za 3000 Kč ... Cnews.cz Prakticky všechny e-shopy poskytnou dopravu zdarma, přeci jen jde o zboží za šestnáct tisíc. Nicméně CZC.cz chce za dopravu podle varianty minimálně 74 Kč a Planeo Elektro umožňuje jen osobní odběr. Makro a Globus neuvádí nic. U Vodafonu máte ...

Společnosti Fast ČR vzrostly v roce tržby na 8,1 mld. Kč - Blesk pro ženy

Blesk pro ženy Společnosti Fast ČR vzrostly v roce tržby na 8,1 mld. Kč Blesk pro ženy Maloobchodní a velkoobchodní společnosti Fast ČR, která mimo jiné provozuje síť elektroprodejen Planeo , vzrostly v roce 2015 tržby o osm procent na 8,1 miliardy korun. Zisk se téměř zdvojnásobil na 198 milionů korun. Vyplývá to z výroční zprávy ...

Dřeme se zdarma s vaší reklamou, pomozte, píší odbory klientům ... - iDNES.cz

iDNES.cz Dřeme se zdarma s vaší reklamou, pomozte, píší odbory klientům ... iDNES.cz Dopis obdržely například drogerie Rossmann, Teta, dm, či TOP drogerie, hobby markety OBI a Mountfield, družstvo COOP, obchody Planeo elektro nebo Koberce Breno. "Očekávám, že se tyto firmy začnou více zajímat na vedení České pošty," dodal Prokop, ...

Největší ve Valmezu: Šimáně kupuje obchoďáky v maloměstech - Euro.cz

Euro.cz Největší ve Valmezu: Šimáně kupuje obchoďáky v maloměstech Euro.cz Sídlí v něm KiK, Planeo elektro , Breno koberce a prodejna pro kutily Uni Hobby. Ta má po Česku ještě dalších sedm obchodů a patří Šimáněmu se Šmejkalem. Unimex koupil budovy obchodů, parkoviště i s dlouhodobými nájemními smlouvami od brněnské ...

TIPY NA VÁNOCE: Našli jsme ideální dárek pro hráče i youtubery! - tn.cz

tn.cz TIPY NA VÁNOCE: Našli jsme ideální dárek pro hráče i youtubery! tn.cz ... hned přidává další výhody tohoto herního setu: "Po nákupu tohoto setu může kupující po registraci vyhrát například den s jedním z youtuberů nebo nějakou zajímavou cenu od Yenkee," popisuje vedoucí litoměřické prodejny Planeo elektro David Řezáč.

Co Vás zajímá?

planeo

planeo elektro aktuální leták

planeo leták

planeo.cz

Podobný sortiment jako v Planeo Elektro nakoupíte také v těchto prodejnách: Alza.cz, Ardo, Baumatic, Comfor, Datart, Electroworld, Elektro Spáčil, Elektrocentrum, Emos, ETA, Euronics, Fotolab, Mall.cz, Okay, Proton, TS Bohemia.

letákové akce