Astratex

Astratex
Astratex s.r.o. sídlí v Červeném Kostelci. Astratex je významný prodejce spodního prádla, erotického prádla, plavek, luxusních košilek, župadnů, těhotenského a mateřského prádla na českém trhu s desetiletou tradicí provozující stejnojmenný eshop astratex.cz, který funguje již od roku 2001.

Ročně ASTRATEX s.r.o. obslouží desítky tisíc zákazníků v ČR a SR. O jejich spokojenosti vypovídá, že vysoké procento z nich svůj nákup na Astratexu opakuje.

Návštěvníci webových stránek společnosti na adrese astratex.cz mohou vybírat z téměř 1 300 vzorů výrobků kvalitního spodního prádla. V nabídce jsou podprsenky, kalhotky, tanga, pánské spodní prádlo, erotické a luxusní prádlo, košilky, župany, mateřské a těhotenské prádlo, sportovní spodní prádlo, dámské i pánské plavky, punčochy a doplňky.

Co se píše o Astratexu?

Po čem ženy nejvíce touží? Budete překvapeni. Je to neskutečně ... - Super.cz

Super.cz Po čem ženy nejvíce touží? Budete překvapeni. Je to neskutečně ... Super.cz Moderní střihy a nejnovější technologie: Kde je hledat? Tajemství pohodlné podprsenky tkví v propracovaném střihu, moderních materiálech a správně vybrané velikosti. Nejširší výběr velikostí, střihů a nejnovějších trendů najdete na Astratex .cz, kde ...

Plnější tvary: Co vám bude nejvíce slušet? - Super.cz

Super.cz Plnější tvary: Co vám bude nejvíce slušet? Super.cz Největší výběr podprsenek pro velká prsa a nyní za nejvýhodnější ceny! Najít hezkou podprsenku ve větší velikosti není možné? Omyl! Na Astratex .cz najdete nejširší výběr velikostí a v okouzlujících designech. Podprsenky určené speciálně pro plné tvary ...

Latex a krajky. Takto dráždivě oblečenou Kubelkovou jsme už ... - Super.cz

Super.cz Latex a krajky. Takto dráždivě oblečenou Kubelkovou jsme už ... Super.cz Vicemiss České republiky 1996, modelka, moderátorka a nově také zpěvačka, přišla otevřít novou vlajkovou prodejnu a výdejnu prádla Astratex , jemuž propůjčila svou tvář i tělo, a při té příležitosti se stylově oblékla. Ivin stylista Honza Pokorný ji ...

Oslavte Valentýna ve svůdném prádle! Máme tipy na krásné kousky - prozeny.cz

prozeny.cz Oslavte Valentýna ve svůdném prádle! Máme tipy na krásné kousky prozeny.cz Na foto: Astratex , 809 Kč. Možná o tom nevíte, ale vínová barva je velmi sexy. Obzvlášť v kombinaci s Foto: Archiv firemMožná o tom nevíte, ale vínová barva je velmi sexy. Obzvlášť v kombinaci s krajkou. Například tyhle sety podprsenky a kalhotek podle ... a další »

Petr Vít, ředitel online prodejce Astratex: Začít prodávat přes e-shop ... - Patria.cz

Patria.cz Petr Vít, ředitel online prodejce Astratex : Začít prodávat přes e-shop ... Patria.cz S ředitelem největšího on-line prodejce dámského spodního prádla a plavek Astratex Petrem Vítem o svobodě podnikání na internetu. Když se na začátku Náchoda pomalu šinete v řadě kamionů směřujících z Česka do Polska, máte dostatek času, abyste si ...

E-shop Astratex.cz natočil televizní spot s Ivou Kubelkovou - MaM.cz

MaM.cz E-shop Astratex .cz natočil televizní spot s Ivou Kubelkovou MaM.cz Po spolupráci se soutěží Česká Miss představil český internetový obchod Astratex .cz zaměřený na spodní prádlo a plavky novou ambasadorku, Ivu Kubelkovou. "Je mi ctí, že Iva přijala nabídku stát se ambasadorkou našeho e-shopu. Vzájemné sympatie a ...Astratex .cz Nakupování spodního prádla online je daleko ...MédiářIva Kubelková zazářila v novém televizním spotu pro Astratex Marketingové novinyIva Kubelková se stala ambasadorkou AstratexuE15.czvšech 6 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

astratex podprsenky

astratex.cz

spodní prádlo astratex

astratex katalog

Podobný sortiment jako v Astratex nakoupíte také v těchto prodejnách: Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph.

letákové akce