Billa

Billa

Společnost Billa provozuje v České republice 196 prodejen a zaměstnává více než 5 800 pracovníků.

V rakouském městě Purkersdorf byl koncem roku 2000 otevřen nejmodernější supermarket BILLA v Evropě. Zákazník má k dispozici speciální ruční scanner, na kterém si může naskenovat cenu zboží, které nakupuje, a tak mít neustále přehled o tom, kolik ho už zboží stálo, a u pokladny si ověřit, zda bylo zboží správně namarkováno. V regálech jsou papírové cenovky nahrazeny elektronickými. Je zde umístěn i internetový terminál, virtuální projekce zeleniny a mnoho dalších high-tech novinek.

Na všech prodejnách Billa je možno platit stravenkami a dárkovými šeky Cheque Déjenue, Sodex ho Pass a stravenkami Ticket Restaurant. Při jednom nákupu je možno použít maximálně pět stravenek, za stravenky je možné koupit pouze potraviny (nikoliv tedy alkohol a cigarety). Za dárkové šeky je možné nakoupit libovolné zboží. Poukázky na nákup v hodnotě 100, 200 a 500 Kč jsou k dostání na každé prodejně Billa u vedoucího prodejny. Je zde možno platit těmito kartami: Maestro, MasterCard, American Express, Visa a Visa Electron.

V Bille je garantována výměna nepoužitého zboží do čtyř dní po nákupu. Je zde možné také využít inzertní tabuli, pokud potřebujete něco prodat či koupit.

Co se píše o Bille?

Slepého Billa Cosbyho budou konečně soudit za znásilnění - Blesk.cz

Slepého Billa Cosbyho budou konečně soudit za znásilnění Blesk.cz Konečně! Americký komik Bill Cosby bude souzen v případu z roku 2004, kdy podle obžaloby omámil a znásilnil ženu. Zahájit proces během předběžného jednání nařídil soud, podle kterého je dostatek důkazů pro Cosbyho trestní stíhání. Herec, který byl ...a další »

Donald Trump obvinil Billa Clintona ze znásilnění - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Donald Trump obvinil Billa Clintona ze znásilnění ParlamentníListy.cz Republikánský kandidát na prezidenta Donald Trump včera poskytl rozhovor televizní stanici Fox News a tvrdě se v jeho průběhu pustil do exprezidenta Billa Clintona. Mimo jiné jej obvinil ze znásilňování.a další »

Maďaři a Poláci slovně profackovali Billa Clintona - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Maďaři a Poláci slovně profackovali Billa Clintona ParlamentníListy.cz Maďarsko a Polsko se ostře ohrazuje proti výrokům bývalého amerického prezidenta Billa Clintona, který kritizoval jejich neochotu přijímat uprchlíky a označil je za země s nedostatkem svobody a demokracie. Oběma zemím navíc vzkázal, že bez USA by se ...a další »

Další pocta? Jágr může jako první Čech získat v NHL trofej Billa ... - Sport.cz

Sport.cz Další pocta? Jágr může jako první Čech získat v NHL trofej Billa ... Sport.cz Jaromír Jágr může jako první Čech získat v NHL trofej Billa Mastertona za vytrvalost, sportovního ducha a oddanost hokeji. Čtyřiačtyřicetiletý útočník Floridy se dostal do závěrečné nominace podruhé během posledních tří let. Jaromír Jágr (68) z Floridy ... a další »

9 neuvěřitelných faktů o domě miliardáře Billa Gatese - Euro.cz

Euro.cz 9 neuvěřitelných faktů o domě miliardáře Billa Gatese Euro.cz Miliardář Bill Gates má i na poměry nejbohatších lidí světa velmi okázalé sídlo. Rozhodl se ho umístit k jezeru Washington nedaleko Seattlu na pozemku o rozloze dvou hektarů. Gates nechal budovu protkat kilometry optických kabelů a dbal na to, aby v ...

Od Divokýho Billa k Lence Dusilové. Festival Mezi ploty láká na ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Od Divokýho Billa k Lence Dusilové. Festival Mezi ploty láká na ... Lidovky.cz PRAHA Další ročník hudebního festivalu Mezi ploty se bude konat v areálu Psychiatrické nemocnice v pražských Bohnicích 28. a 29. května. Na čtrnácti scénách vystoupí více než stovka umělců, a to nejen hudebníků, ale i divadelníků. Dvoudenní program ...

Co Vás zajímá?

billa leták

billa akční leták

billa.cz

billa travel

Podobný sortiment jako v Billa nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce