Billa

Billa

Společnost Billa provozuje v České republice 196 prodejen a zaměstnává více než 5 800 pracovníků.

V rakouském městě Purkersdorf byl koncem roku 2000 otevřen nejmodernější supermarket BILLA v Evropě. Zákazník má k dispozici speciální ruční scanner, na kterém si může naskenovat cenu zboží, které nakupuje, a tak mít neustále přehled o tom, kolik ho už zboží stálo, a u pokladny si ověřit, zda bylo zboží správně namarkováno. V regálech jsou papírové cenovky nahrazeny elektronickými. Je zde umístěn i internetový terminál, virtuální projekce zeleniny a mnoho dalších high-tech novinek.

Na všech prodejnách Billa je možno platit stravenkami a dárkovými šeky Cheque Déjenue, Sodex ho Pass a stravenkami Ticket Restaurant. Při jednom nákupu je možno použít maximálně pět stravenek, za stravenky je možné koupit pouze potraviny (nikoliv tedy alkohol a cigarety). Za dárkové šeky je možné nakoupit libovolné zboží. Poukázky na nákup v hodnotě 100, 200 a 500 Kč jsou k dostání na každé prodejně Billa u vedoucího prodejny. Je zde možno platit těmito kartami: Maestro, MasterCard, American Express, Visa a Visa Electron.

V Bille je garantována výměna nepoužitého zboží do čtyř dní po nákupu. Je zde možné také využít inzertní tabuli, pokud potřebujete něco prodat či koupit.

Co se píše o Bille?

Všudypřítomný. Udoh si podmanil souboj s Realem, teď cílí na Kill Billa - iDNES.cz

iDNES.cz Všudypřítomný. Udoh si podmanil souboj s Realem, teď cílí na Kill Billa iDNES.cz Stal se hvězdou semifinálového zápasu basketbalové Euroligy. Na hřišti bylo v duelu mezi Fenerbahce Istanbul a Realem Madrid velká spousta osobností evropského i světového basketbalu, ale nejvíce se ukázal devětadvacetiletý podkošový hráč Ekpe ...

Billa v centru Karviné v červnu skončí, prostory by měly obsadit jiné ... - Karvinský deník

Karvinský deník Billa v centru Karviné v červnu skončí, prostory by měly obsadit jiné ... Karvinský deník Společnost Billa říká, že k rozhodnutí jí v tomto případě vedly vysoké náklady na provoz. "Využili jsme možnost vypovědět nájemní smlouvu a v tuto chvíli intenzivně hledáme nové prodejní prostory pro umístění naší prodejny," uvedl mluvčí společnosti ...

Hvězda Kill Billa je po smrti: Dvorní herec Quentina Tarantina ... - Blesk.cz

Blesk.cz Hvězda Kill Billa je po smrti: Dvorní herec Quentina Tarantina ... Blesk.cz Jeho tvář znají všichni moc dobře z filmů natočených a produkovaných Quentinem Tarantinem. V žádném dalším se však už bohužel neobjeví. Zemřel ve věku 77 let. Jeho odkaz však bude v nápaditých a kontroverzních filmech žít dál. Michael Parks hrál v ...a další »

Večerní zprávy: V jedné z bio rýží testy odhalily jed. Jde o ... - Seznam Zprávy

Seznam Zprávy Večerní zprávy: V jedné z bio rýží testy odhalily jed. Jde o ... Seznam Zprávy Naše Bio Rýže natural ze supermarketu Billa obsahovala vysoké množství arzenu. Vyplývá to z nezávislých testů pořadu A DOST!, který připravuje internetová televize Stream.cz. Obchodní řetězec výrobek stahuje z prodeje.

Pozor na pudinky, můžou v nich být úlomky kovu. Prodávala je Billa ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Pozor na pudinky, můžou v nich být úlomky kovu. Prodávala je Billa ... Lidovky.cz PRAHA Veterináři nařídili stáhnout z prodeje 29 tisíc německých pudinků značky Omira a 16 tisíc dezertů Kid ~s world, protože mohou obsahovat úlomky kovu. Výrobky prodávala Billa a řetězce Coop, Flop, Hruška, Jednota a další menší obchodníci.a další »

Maska z papíru i role Toulavého Billa. Horní Jiřetín propadl ... - iDNES.cz

iDNES.cz Maska z papíru i role Toulavého Billa . Horní Jiřetín propadl ... iDNES.cz Šimák jim nebyl šumák. Na fotbalového exreprezentanta a dvojnásobného mistra se Spartou se v Horním Jiřetíně jeho budoucí spoluhráči těšili natolik, že po šatně běhali s jeho maskou, vyrobenou z fotografie a papíru. 3 příspěvky. "Slibovali už tři týdny ... a další »

Co Vás zajímá?

billa leták

billa akční leták

billa.cz

billa travel

Podobný sortiment jako v Billa nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce