Billa

Billa

Společnost Billa provozuje v České republice 196 prodejen a zaměstnává více než 5 800 pracovníků.

V rakouském městě Purkersdorf byl koncem roku 2000 otevřen nejmodernější supermarket BILLA v Evropě. Zákazník má k dispozici speciální ruční scanner, na kterém si může naskenovat cenu zboží, které nakupuje, a tak mít neustále přehled o tom, kolik ho už zboží stálo, a u pokladny si ověřit, zda bylo zboží správně namarkováno. V regálech jsou papírové cenovky nahrazeny elektronickými. Je zde umístěn i internetový terminál, virtuální projekce zeleniny a mnoho dalších high-tech novinek.

Na všech prodejnách Billa je možno platit stravenkami a dárkovými šeky Cheque Déjenue, Sodex ho Pass a stravenkami Ticket Restaurant. Při jednom nákupu je možno použít maximálně pět stravenek, za stravenky je možné koupit pouze potraviny (nikoliv tedy alkohol a cigarety). Za dárkové šeky je možné nakoupit libovolné zboží. Poukázky na nákup v hodnotě 100, 200 a 500 Kč jsou k dostání na každé prodejně Billa u vedoucího prodejny. Je zde možno platit těmito kartami: Maestro, MasterCard, American Express, Visa a Visa Electron.

V Bille je garantována výměna nepoužitého zboží do čtyř dní po nákupu. Je zde možné také využít inzertní tabuli, pokud potřebujete něco prodat či koupit.

Co se píše o Bille?

On i Jágr obětovali život hokeji. Neobyčejný příběh Billa Mastertona - iDNES.cz

iDNES.cz On i Jágr obětovali život hokeji. Neobyčejný příběh Billa Mastertona iDNES.cz Příběhy Billa Mastertona a Jaromíra Jágra se zásadně liší. Přesto se mezi nimi najdou pojítka. Oba svým způsobem obětovali život hokeji. Ten první nedobrovolně, osudově. Ten druhý ho vědomě a téměř bezvýhradně podřídil své kariéře, pročež mu ve středu ...Kladeňák Jágr je prvním držitelem ceny Billa Mastertona. Za oddanostKladenský deníkPříběh hráče, jehož jméno nese cena pro Jágra: Sundal přilbu a ...iSport.czJágr získal Mastertonovu cenu, v Las Vegas ale kvůli nemocnému ...Aktuálně.czNhl.cz -Lidovky.czvšech 27 zpravodajských článků »

BILLA odměňuje věrné zákazníky luxusními ručníky a osuškami ... - Marketingové noviny

BILLA odměňuje věrné zákazníky luxusními ručníky a osuškami ... Marketingové noviny Nová akce společnosti BILLA chce dopřát všem jejím zákazníkům luxus domácích lázní s prvotřídními ručníky, osuškami a župany značky Vossen. Zákazníci mohou buď sbírat věrnostní body za každý nákup nad 200 Kč, anebo rovnou měnit nasbírané body v ...

Rodinka Billa Clintona je jak vystřižená z předvolební kampaně - Týden.cz

Týden.cz Rodinka Billa Clintona je jak vystřižená z předvolební kampaně Týden.cz Malý Aidan se narodil o víkendu a Hillary s Billem přijeli svou dceru navštívit, co nejdříve to šlo. Také aby poznali svého vnuka. Nejen s jeho narozením se chlubili, ale také s první návštěvou. "Jaká radost být s naším novým vnukem Aidanem. Jsme tak ...

Billa uvedla novou věrnostní kampaň - MediaGuru

MediaGuru Billa uvedla novou věrnostní kampaň MediaGuru Billa uvedla novou věrnostní kampaň. Publikováno: 17. 06. U příležitosti čtvrtstoletí na českém trhu spouští obchodní řetězec Billa věrnostní kampaň, v němž mohou zákazníci za své nákupy získat ručníky, osušky a župany značky Vossen. Vossen. Akce, jež ...a další »

ITS Billa Travel o svých zákaznících prozrazuje na webu až příliš - LUPA

LUPA ITS Billa Travel o svých zákaznících prozrazuje na webu až příliš LUPA DODATEK: Odpověď ITS Billa dorazila po dvou dnech od oslovení a je svého druhu typická. Tvrdí, že šlo o "neoprávněné přihlášení" (nikoliv, volně dostupné údaje bez přihlášení) a e-mail, jméno, příjmení, částku za zájezd i zaplacenou částku nepovažuje ...

10 citátů Billa Gatese, které rozhodně stojí za přečtení - Podnikatel.cz

10 citátů Billa Gatese, které rozhodně stojí za přečtení Podnikatel.cz Billa Gatese (celým jménem Williama Henryho Gatese III) asi není třeba sáhodlouze představovat. Zakladatel společnosti Microsoft patří již řadu let mezi nejbohatší a také nejvíce inspirující osobnosti podnikatelského světa. Vybrali jsme 10 jeho citátů.

Co Vás zajímá?

billa leták

billa akční leták

billa.cz

billa travel

Podobný sortiment jako v Billa nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce