Billa

Billa

Společnost Billa provozuje v České republice 196 prodejen a zaměstnává více než 5 800 pracovníků.

V rakouském městě Purkersdorf byl koncem roku 2000 otevřen nejmodernější supermarket BILLA v Evropě. Zákazník má k dispozici speciální ruční scanner, na kterém si může naskenovat cenu zboží, které nakupuje, a tak mít neustále přehled o tom, kolik ho už zboží stálo, a u pokladny si ověřit, zda bylo zboží správně namarkováno. V regálech jsou papírové cenovky nahrazeny elektronickými. Je zde umístěn i internetový terminál, virtuální projekce zeleniny a mnoho dalších high-tech novinek.

Na všech prodejnách Billa je možno platit stravenkami a dárkovými šeky Cheque Déjenue, Sodex ho Pass a stravenkami Ticket Restaurant. Při jednom nákupu je možno použít maximálně pět stravenek, za stravenky je možné koupit pouze potraviny (nikoliv tedy alkohol a cigarety). Za dárkové šeky je možné nakoupit libovolné zboží. Poukázky na nákup v hodnotě 100, 200 a 500 Kč jsou k dostání na každé prodejně Billa u vedoucího prodejny. Je zde možno platit těmito kartami: Maestro, MasterCard, American Express, Visa a Visa Electron.

V Bille je garantována výměna nepoužitého zboží do čtyř dní po nákupu. Je zde možné také využít inzertní tabuli, pokud potřebujete něco prodat či koupit.

Co se píše o Bille?

Vtip Billa Baileyho odskákal premiér Sobotka - Lidovky.cz

Lidovky.cz Vtip Billa Baileyho odskákal premiér Sobotka Lidovky.cz Snaze Billa Baileyho o politický humor přece jen chybí taková pronikavost, elegance a inteligentní břitkost, jakou předvádí jeho krajan a čerstvý držitel Emmy John Oliver. Na druhé straně třeba konstatování, že kdykoliv se nová britská premiérka ...

Billa potěší elektrocyklisty. U prodejen instaluje nabíjecí stanice - iDNES.cz

iDNES.cz Billa potěší elektrocyklisty. U prodejen instaluje nabíjecí stanice iDNES.cz ... se jedná o zkušební provoz, který bude trvat jeden rok. Situaci firma poté vyhodnotí a podle výsledků vytipuje další prodejny, do kterých by se projekt mohl rozšířit. Billa chce touto novinkou podle tiskové zprávy "posílit trend ekologického ... BILLA nabídne zákazníkům dobíjecí stanice pro elektromobily i ...Marketing Journalvšech 2 zpravodajských článků »

Majitel Bříza odhalil partnera. Hokejovou Spartu sponzoruje Billa - iDNES.cz

iDNES.cz Majitel Bříza odhalil partnera. Hokejovou Spartu sponzoruje Billa iDNES.cz Logo BILLA se nově objeví také na sparťanských dresech - konkrétně nad typickým rudým znakem "S". ČKD mezi sponzory vystřídala pojišťovna Generali. Novým prvkem jsou i vodorovné pruhy, v rudé variantě mají černou barvu, v bíle pak je černá barva víc ...Sparta má v extralize nejvyšší ambice, sponzorem je Billa České novinyNový sponzor Sparty? Dresy s Billou sklidily na sociálních sítích ...Lidovky.czvšech 23 zpravodajských článků »

Oblíbení BILLA plyšáci se vrací v nové věrnostní kampani - Marketingové noviny

Marketingové noviny Oblíbení BILLA plyšáci se vrací v nové věrnostní kampani Marketingové noviny Společnost BILLA po dvou letech opět přichází s plyšovou věrnostní kampaní pro své zákazníky. Oblíbená parta osmi superhrdinů se do prodejen vrací již potřetí. Od středy 14. září mohou zákazníci BILLY začít sbírat body a těšit se na originální plyšové ...Billa plyšáci se vrací v nové věrnostní kampaniMaM.czvšech 2 zpravodajských článků »

Billa vrací věrnostní kampaň s plyšáky SuperOsmy - MediaGuru

MediaGuru Billa vrací věrnostní kampaň s plyšáky SuperOsmy MediaGuru Billa vrací věrnostní kampaň s plyšáky SuperOsmy. Publikováno: 15. 09. Obchodní řetězec Billa po dvou letech opět přichází s plyšovou věrnostní kampaní. Od středy 14. září do 20. prosince mohou zákazníci sbírat body, za něž získají plyšové postavičky z ... a další »

Vpředu Billa, vzadu nic. Sparta zaplatí za chybějící jmenovku - Týden.cz

Týden.cz Vpředu Billa , vzadu nic. Sparta zaplatí za chybějící jmenovku Týden.cz Vedení hokejové Sparty dostalo pokutu 10.000 korun za chybějící jmenovku na dresu útočníka Jiřího Černocha v zápase 5. kola extraligy na ledě Olomouce. Pražané tím porušili herní řád soutěže, neboť bez jména na dresu mohou hráči nastoupit jen dvakrát.a další »

Co Vás zajímá?

billa leták

billa akční leták

billa.cz

billa travel

Podobný sortiment jako v Billa nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce