Billa

Billa

Společnost Billa provozuje v České republice 196 prodejen a zaměstnává více než 5 800 pracovníků.

V rakouském městě Purkersdorf byl koncem roku 2000 otevřen nejmodernější supermarket BILLA v Evropě. Zákazník má k dispozici speciální ruční scanner, na kterém si může naskenovat cenu zboží, které nakupuje, a tak mít neustále přehled o tom, kolik ho už zboží stálo, a u pokladny si ověřit, zda bylo zboží správně namarkováno. V regálech jsou papírové cenovky nahrazeny elektronickými. Je zde umístěn i internetový terminál, virtuální projekce zeleniny a mnoho dalších high-tech novinek.

Na všech prodejnách Billa je možno platit stravenkami a dárkovými šeky Cheque Déjenue, Sodex ho Pass a stravenkami Ticket Restaurant. Při jednom nákupu je možno použít maximálně pět stravenek, za stravenky je možné koupit pouze potraviny (nikoliv tedy alkohol a cigarety). Za dárkové šeky je možné nakoupit libovolné zboží. Poukázky na nákup v hodnotě 100, 200 a 500 Kč jsou k dostání na každé prodejně Billa u vedoucího prodejny. Je zde možno platit těmito kartami: Maestro, MasterCard, American Express, Visa a Visa Electron.

V Bille je garantována výměna nepoužitého zboží do čtyř dní po nákupu. Je zde možné také využít inzertní tabuli, pokud potřebujete něco prodat či koupit.

Co se píše o Bille?

Hvězda Kill Billa míří na festival do Varů! - Ahaonline.cz

Ahaonline.cz Hvězda Kill Billa míří na festival do Varů! Ahaonline.cz Hvězda Kill Billa míří na festival do Varů! Herečka Uma Thurman v Kill Billovi. (profimedia.cz). Fotogalerie. 32 fotografií. Jiří Bartoška ocení herečku Umu Thurman. V legendární taneční scéně s Johnem Travoltou. 1994 - V kultovním filmu Pulp Fiction.

S DENÍKEM na Divokého Billa: Soutěžte s námi o 6 vstupenek - Brněnský deník

Brněnský deník S DENÍKEM na Divokého Billa : Soutěžte s námi o 6 vstupenek Brněnský deník S DENÍKEM na Divokého Billa : Soutěžte s námi o 6 vstupenek. Tvrdonice - Zapojte se s námi do soutěže o 6 vstupenek na kapelu Divokej Bill, která zahraje 24. června v Tvrdonicích! Stačí jen správně odpovědět na otázku a tři výherci získávají dvě vstupenky.

Duo Shell - Billa funguje, rostou prodeje paliva i zboží - E15.cz

E15.cz Duo Shell - Billa funguje, rostou prodeje paliva i zboží E15.cz Tuzemské čtyřce mezi čerpacími řetězci se osvědčila spolupráce s obchodním řetězcem Billa . U společných obchodů roste prodej paliv i ostatního zboží. Řidiči budou od pátého června tankovat na čerpacích stanicích Shell nový benzin i naftu, které lépe ...

Porota se neshodla na vině Billa Cosbyho v případu znásilnění - EuroZpravy.CZ

EuroZpravy.CZ Porota se neshodla na vině Billa Cosbyho v případu znásilnění EuroZpravy.CZ Porota se neshodla na vině Billa Cosbyho v případu znásilnění. 15. června 2017, 21:30 - Autor: -čem / EuroZprávy.cz / ČTK. Norristown - Americký komik Bill Cosby stojí před soudem kvůli obvinění ze znásilnění. Soudní porota se dnes neshodla v otázce ...Případ herce Cosbyho obviněného ze znásilnění se protahuje ...Aktuálně.czvšech 4 zpravodajských článků »

Bílý dům na brífinky nevpouští kameramany, CNN místo nich vyslala ... - iDNES.cz

iDNES.cz Bílý dům na brífinky nevpouští kameramany, CNN místo nich vyslala ... iDNES.cz Bílý dům přestal na některé tiskové konference vpouštět kameramany. Novinářům také zakazuje, aby si z nich pořizovali zvukový záznam. Mluvčí Bílého domu ...Bílý dům zakázal kamery na tiskovkách. CNN vyslala kreslíře ...Echo24.czvšech 3 zpravodajských článků »

Brněnský developer postaví v Rumunsku nákupní centrum - Euro.cz

Euro.cz Brněnský developer postaví v Rumunsku nákupní centrum Euro.cz Společnost v roce 2005 založili Jan Prokop a Miloslav Hartman. Developer je známý zejména jako stavitel obchodů Penny Market. Pro tuto síť už postavil 45 poboček. Spolupracuje také s řadou známých společnosti, jako je Tesco, Penny Market, Billa , Lidl, ...

Co Vás zajímá?

billa leták

billa akční leták

billa.cz

billa travel

Podobný sortiment jako v Billa nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce