Billa

Billa

Společnost Billa provozuje v České republice 196 prodejen a zaměstnává více než 5 800 pracovníků.

V rakouském městě Purkersdorf byl koncem roku 2000 otevřen nejmodernější supermarket BILLA v Evropě. Zákazník má k dispozici speciální ruční scanner, na kterém si může naskenovat cenu zboží, které nakupuje, a tak mít neustále přehled o tom, kolik ho už zboží stálo, a u pokladny si ověřit, zda bylo zboží správně namarkováno. V regálech jsou papírové cenovky nahrazeny elektronickými. Je zde umístěn i internetový terminál, virtuální projekce zeleniny a mnoho dalších high-tech novinek.

Na všech prodejnách Billa je možno platit stravenkami a dárkovými šeky Cheque Déjenue, Sodex ho Pass a stravenkami Ticket Restaurant. Při jednom nákupu je možno použít maximálně pět stravenek, za stravenky je možné koupit pouze potraviny (nikoliv tedy alkohol a cigarety). Za dárkové šeky je možné nakoupit libovolné zboží. Poukázky na nákup v hodnotě 100, 200 a 500 Kč jsou k dostání na každé prodejně Billa u vedoucího prodejny. Je zde možno platit těmito kartami: Maestro, MasterCard, American Express, Visa a Visa Electron.

V Bille je garantována výměna nepoužitého zboží do čtyř dní po nákupu. Je zde možné také využít inzertní tabuli, pokud potřebujete něco prodat či koupit.

Co se píše o Bille?

Disney kolekce hrníčků právě teď v BILLE - Blesk pro ženy

Blesk pro ženy Disney kolekce hrníčků právě teď v BILLE Blesk pro ženy Síť supermarketů BILLA právě přichází s novou věrnostní akcí, která bude bavit děti i dospělé. Tentokrát se přeneseme do pohádkového světa Disney postaviček, které se nám vtiskly do úžasných hrníčků. Chcete-li získat celou 6dílnou sadu čítající Mickey ...

Show Buffalo Billa nadchla Moravany. Do Prahy nesměla ... - Lidovky.cz

Lidovky.cz Show Buffalo Billa nadchla Moravany. Do Prahy nesměla ... Lidovky.cz Estrádu "Divoký západ Buffalo Billa " vidělo v letech 1883-1913 na 70 milionů lidí, což je asi desetkrát víc než v 21. století navštíví globální tour rockerů z U2 nebo Rolling Stones. Kromě veleúspěchu na Světové průmyslové výstavě v Chicagu přispěla k ...

Zapomenutá česká stopa Buffalo Billa: Dál inspiruje jako filantrop i ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Zapomenutá česká stopa Buffalo Billa : Dál inspiruje jako filantrop i ... Aktuálně.cz Krvavý řezník, který zdecimoval populaci bizonů v Severní Americe a podílel se na terorizování indiánů? Anebo filantrop, bojovník za práva původních obyvatel Ameriky, významný podnikatel, showman a průvodce vědeckých výprav paleontologů? O Williamu ...a další »

19 nejšílenějších vymožeností v rodinném sídle Billa Gatese - Info.cz

Info.cz 19 nejšílenějších vymožeností v rodinném sídle Billa Gatese Info.cz S téměř 84 miliardami dolarů je zakladatel společnosti Microsoft nejbohatším člověkem v Americe. Kdysi býval i nejbohatším na světě, tudíž není překvapením, že jeho rodinné sídlo se vyznačuje mnoha zvláštnostmi. Vybudoval jej v Medině ve státě ...

5 nejlepších knih roku 2016 podle Billa Gatese, nejbohatšího ... - Reflex.cz

Reflex.cz 5 nejlepších knih roku 2016 podle Billa Gatese, nejbohatšího ... Reflex.cz Nejbohatší člověk světa, Američan Bill Gates, dokáže vždy něčím překvapit. Před dvěma týdny například svoji schůzkou s novým americkým prezidentem Donaldem Trumpem. O Gatesovi je ale také známo, že je vášnivý čtenář knih. Když byl dítě, přečetl ...Čtenářské tipy od miliardáře: Nejlepší knihy roku podle Billa GateseZprávy Tiscalivšech 2 zpravodajských článků »

Zaměstnanci Billy se mohou radovat, dostanou přidáno až 5 procent - denik.cz

denik.cz Zaměstnanci Billy se mohou radovat, dostanou přidáno až 5 procent denik.cz Zaměstnanci Billy se mohou radovat, dostanou přidáno až 5 procent. Praha - Supermarkety Billa se s odbory dohodly na nové kolektivní smlouvě, v roce 2017 zvýší mzdy v průměru o pět procent oproti roku 2016. 4.1.2017. SDÍLEJ: Hlučínská prodejna Billa .a další »

Co Vás zajímá?

billa leták

billa akční leták

billa.cz

billa travel

Podobný sortiment jako v Billa nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce