Billa

Billa

Společnost Billa provozuje v České republice 196 prodejen a zaměstnává více než 5 800 pracovníků.

V rakouském městě Purkersdorf byl koncem roku 2000 otevřen nejmodernější supermarket BILLA v Evropě. Zákazník má k dispozici speciální ruční scanner, na kterém si může naskenovat cenu zboží, které nakupuje, a tak mít neustále přehled o tom, kolik ho už zboží stálo, a u pokladny si ověřit, zda bylo zboží správně namarkováno. V regálech jsou papírové cenovky nahrazeny elektronickými. Je zde umístěn i internetový terminál, virtuální projekce zeleniny a mnoho dalších high-tech novinek.

Na všech prodejnách Billa je možno platit stravenkami a dárkovými šeky Cheque Déjenue, Sodex ho Pass a stravenkami Ticket Restaurant. Při jednom nákupu je možno použít maximálně pět stravenek, za stravenky je možné koupit pouze potraviny (nikoliv tedy alkohol a cigarety). Za dárkové šeky je možné nakoupit libovolné zboží. Poukázky na nákup v hodnotě 100, 200 a 500 Kč jsou k dostání na každé prodejně Billa u vedoucího prodejny. Je zde možno platit těmito kartami: Maestro, MasterCard, American Express, Visa a Visa Electron.

V Bille je garantována výměna nepoužitého zboží do čtyř dní po nákupu. Je zde možné také využít inzertní tabuli, pokud potřebujete něco prodat či koupit.

Co se píše o Bille?

Nástupce Billa Gatese v Praze. Šéf Microsoftu promluví k expertům i ... - Blesk.cz

Blesk.cz Nástupce Billa Gatese v Praze. Šéf Microsoftu promluví k expertům i ... Blesk.cz Do Prahy v úterý 28. března dorazí výkonný ředitel softwarového gigantu Microsoft Satya Nadella (49). Představí se jako hlavní řečník beznadějně vyprodané konference ve Foru Karlín. V metropoli se Nadella představí poprvé jako šéf společnosti z ...

Vztek a smutek v Bille. Hrnečky s Mickey Mousem došly, lidem zbyly ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Vztek a smutek v Bille . Hrnečky s Mickey Mousem došly, lidem zbyly ... Aktuálně.cz Praha - Supermarketům Billa došly hrnky s Mickey Mousem a dalšími postavičkami od Disneyho, které za symbolickou cenu rozdávaly zákazníkům, pokud utratili alespoň dva tisíce korun. A lidé se teď zlobí - musí vysvětlovat dětem, že si na hrnky mají ...

Nejhezčí grafy na (o) světě podle Billa Gatese - Roklen24

Roklen24 Nejhezčí grafy na (o) světě podle Billa Gatese Roklen24 Bill a Melinda Gatesovi hledí do budoucnosti s optimismem a myslí si, že vy byste měli taky. Ve svém posledním Gates Letter udělali spoluzakladatelé nadace Gates revizi globálního pokroku a zjistili, že svět je na tom stále lépe a lépe, a také mnohem ...

BILLU navštíví Hvězdy Zanzibaru - Marketingové noviny

Marketingové noviny BILLU navštíví Hvězdy Zanzibaru Marketingové noviny Společnost BILLA spouští novou věrnostní kampaň, ve které budou o přízeň zákazníků soutěžit hrdinové moře. Od 15. března 2017 je možné začít sbírat body a těšit se na osm hvězd vybraných z moře talentů. Za každý nákup nad 200 Kč zákazník obdrží ...

Warren Buffett, miliardář a dlouholetý kamarád Billa Gatese ... - Živě.cz

Živě.cz Warren Buffett, miliardář a dlouholetý kamarád Billa Gatese ... Živě.cz Podle informací CNBC vlastnil Warren Buffet, který je známý dlouholetým blízkým přátelstvím s Billem Gatesem, celkem 61 milionů akcií Applu. Tento počet akcií měl hodnotu kolem sedmi miliard dolarů. Vzhledem k tomu, že tyto akcie patří v rámci jeho ...a další »

V opuštěném třebíčském supermarketu otevřou hned tři nové prodejny - iDNES.cz

iDNES.cz V opuštěném třebíčském supermarketu otevřou hned tři nové prodejny iDNES.cz Opuštěné a chátrající supermarkety v Třebíči neskončí ladem. Dřívější Prima v hlavní nákupní zóně, tedy nejbližší obchod k sídlišti Horka - Domky, otevře v dubnu. A Billa v centru města má mít nového majitele do konce roku. Pak může začít rekonstrukce.

Co Vás zajímá?

billa leták

billa akční leták

billa.cz

billa travel

Podobný sortiment jako v Billa nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce