Billa

Billa

Společnost Billa provozuje v České republice 196 prodejen a zaměstnává více než 5 800 pracovníků.

V rakouském městě Purkersdorf byl koncem roku 2000 otevřen nejmodernější supermarket BILLA v Evropě. Zákazník má k dispozici speciální ruční scanner, na kterém si může naskenovat cenu zboží, které nakupuje, a tak mít neustále přehled o tom, kolik ho už zboží stálo, a u pokladny si ověřit, zda bylo zboží správně namarkováno. V regálech jsou papírové cenovky nahrazeny elektronickými. Je zde umístěn i internetový terminál, virtuální projekce zeleniny a mnoho dalších high-tech novinek.

Na všech prodejnách Billa je možno platit stravenkami a dárkovými šeky Cheque Déjenue, Sodex ho Pass a stravenkami Ticket Restaurant. Při jednom nákupu je možno použít maximálně pět stravenek, za stravenky je možné koupit pouze potraviny (nikoliv tedy alkohol a cigarety). Za dárkové šeky je možné nakoupit libovolné zboží. Poukázky na nákup v hodnotě 100, 200 a 500 Kč jsou k dostání na každé prodejně Billa u vedoucího prodejny. Je zde možno platit těmito kartami: Maestro, MasterCard, American Express, Visa a Visa Electron.

V Bille je garantována výměna nepoužitého zboží do čtyř dní po nákupu. Je zde možné také využít inzertní tabuli, pokud potřebujete něco prodat či koupit.

Co se píše o Bille?

Clintonová zvažovala pro úřad viceprezidenta i Billa Gatese či ... - EuroZpravy.CZ

EuroZpravy.CZ Clintonová zvažovala pro úřad viceprezidenta i Billa Gatese či ... EuroZpravy.CZ Washington - Demokratická prezidentská kandidátka Hillary Clintonová si jako svého viceprezidenta vybrala virginského senátora Tima Kainea. Na počátku však měla seznam celkem 40 jmen. Její volební štáb dnes materiál zveřejnil a nechybí v něm ani ...a další »

Vtip Billa Baileyho odskákal premiér Sobotka - Lidovky.cz

Lidovky.cz Vtip Billa Baileyho odskákal premiér Sobotka Lidovky.cz Snaze Billa Baileyho o politický humor přece jen chybí taková pronikavost, elegance a inteligentní břitkost, jakou předvádí jeho krajan a čerstvý držitel Emmy John Oliver. Na druhé straně třeba konstatování, že kdykoliv se nová britská premiérka ...

Další uniklé "kompro" od Hillary Clintonové. Tentokrát jej sháněla na ... - ParlamentníListy.cz

ParlamentníListy.cz Další uniklé "kompro" od Hillary Clintonové. Tentokrát jej sháněla na ... ParlamentníListy.cz Boj Clintonové a Trumpa dál nabírá na obrátkách. Americký deník Washington Post uveřejnil další e-maily ze serveru WikiLeaks. Ty naznačují, že tým Hillary Clintonové hledal kompromitující materiály na ženu, která v roce 1999 obvinila Billa Clintona, že ...

Zmíní Trump nevěru Billa Clintona? Prezidentští kandidáti se ... - Český rozhlas

denik.cz Zmíní Trump nevěru Billa Clintona? Prezidentští kandidáti se ... Český rozhlas Američtí prezidentští kandidáti se chystají na jednu z klíčových debat předvolební kampaně. Hillary Clintonová a Donald Trump se střetnou ve chvíli, kdy republikánský kandidát čelí tvrdé kritice vlastní strany a dokonce výzvám k odstoupení. Důvodem ... Trump se setkal s ženami, jež viní Clintona ze sexuálních návrhůČeské novinyNejdrsnější debata v historii USA. Trump s Clintonovou si ani ...ceskatelevize.cz/ct24všech 76 zpravodajských článků »

Pamatujete si na slavnou asistentku Billa Clintona? Takhle dnes ... - tn.cz

tn.cz Pamatujete si na slavnou asistentku Billa Clintona? Takhle dnes ... tn.cz Sice uplynulo už dlouhých devatenáct let od provalení milostné aféry, která se podepsala na působení Billa Clintona na postu amerického prezidenta, ale i tak se Monica Lewinsky s přibývajícími léty příliš nezměnila. Nedávno byla spatřena na letišti v ... Poznali byste ji téměř dvacet let po skandálu s Clintonem ...Super.czvšech 2 zpravodajských článků »

Dělej, Bille, pojď už! Obama naháněl Clintona do letadla, pobavil ... - Blesk.cz

Blesk.cz Dělej, Bille , pojď už! Obama naháněl Clintona do letadla, pobavil ... Blesk.cz "Bille , pojď už! Dělej! Musím už letět domů!" S těmito slovy a úsměvem na tváři naháněl nejmocnější muž světa Barack Obama svého předchůdce, exprezidenta Billa Clintona do vládního speciálu, který se chystal k odletu. Video, které zveřejnily americké ...a další »

Co Vás zajímá?

billa leták

billa akční leták

billa.cz

billa travel

Podobný sortiment jako v Billa nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce