Billa

Billa

Společnost Billa provozuje v České republice 196 prodejen a zaměstnává více než 5 800 pracovníků.

V rakouském městě Purkersdorf byl koncem roku 2000 otevřen nejmodernější supermarket BILLA v Evropě. Zákazník má k dispozici speciální ruční scanner, na kterém si může naskenovat cenu zboží, které nakupuje, a tak mít neustále přehled o tom, kolik ho už zboží stálo, a u pokladny si ověřit, zda bylo zboží správně namarkováno. V regálech jsou papírové cenovky nahrazeny elektronickými. Je zde umístěn i internetový terminál, virtuální projekce zeleniny a mnoho dalších high-tech novinek.

Na všech prodejnách Billa je možno platit stravenkami a dárkovými šeky Cheque Déjenue, Sodex ho Pass a stravenkami Ticket Restaurant. Při jednom nákupu je možno použít maximálně pět stravenek, za stravenky je možné koupit pouze potraviny (nikoliv tedy alkohol a cigarety). Za dárkové šeky je možné nakoupit libovolné zboží. Poukázky na nákup v hodnotě 100, 200 a 500 Kč jsou k dostání na každé prodejně Billa u vedoucího prodejny. Je zde možno platit těmito kartami: Maestro, MasterCard, American Express, Visa a Visa Electron.

V Bille je garantována výměna nepoužitého zboží do čtyř dní po nákupu. Je zde možné také využít inzertní tabuli, pokud potřebujete něco prodat či koupit.

Co se píše o Bille?

Billa má tendr i na kreativní agenturu - Médiář

Médiář Billa má tendr i na kreativní agenturu Médiář Maloobchodní řetězec Billa dnes zveřejnila v odborném týdeníku Marketing & Media inzerát, jímž zve reklamní agentury do tendru na tvorbu reklamní strategické komunikace v letech 2017 a 2018. Zájemci o účast v tomto výběrovém řízení se mohou Bille  ...

Zisk supermarketu Billa stoupl v Česku na 361 milionů - Týden.cz

Týden.cz Zisk supermarketu Billa stoupl v Česku na 361 milionů Týden.cz Billa na přelomu letošního a loňského roku dokončila projekt stop&shop se sítí čerpacích stanic Shell. Obchody Billa jsou tak na 43 čerpacích stanic této značky v Česku. Koncept funguje tak, že zatímco obsluha čerpací stanice tankuje, řidič v obchodě ...Zisk supermarketů Billa v Česku stoupl na 361 milionů korunAktuálně.czvšech 4 zpravodajských článků »

Obchodní centrum? Albert nahradí Billa - Blanenský deník

Blanenský deník Obchodní centrum? Albert nahradí Billa Blanenský deník Blansko - Supermarket Albert v blanenské ulici Poříčí nebude. Místo něj bude Billa . To je nejzásadnější změnou projektu nového obchodního centra, které tam chce na místě zahradnictví se skleníky postavit společnost M.S Blanenská. "Billa se tam přesune ...

Čeká Billa Clintona nová role? Exprezident je populární, měl vřelé ... - EuroZpravy.CZ

EuroZpravy.CZ Čeká Billa Clintona nová role? Exprezident je populární, měl vřelé ... EuroZpravy.CZ Éra Billa Clintona v Bílém domě v letech 1993 až 2001 se vyznačovala ekonomickou prosperitou, střídavými úspěchy v zahraniční politice i skandály. Sexuální aféra s Monikou Lewinskou málem jeho kariéru pohřbila. Momentálně se Clinton podílí na kampani ...a další »

Vizovické trnkobraní: těšte se na Mig 21, Monkey Business či ... - Zlínský deník

Zlínský deník Vizovické trnkobraní: těšte se na Mig 21, Monkey Business či ... Zlínský deník Vizovické trnkobraní: těšte se na Mig 21, Monkey Business či Divokého Billa . Vizovice - Tradiční letní švestkový festival Vizovické trnkobraní se bude konat v pátek a sobotu 19. a 20. srpna v areálu likérky R. Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína ... a další »

Vydírání, arogance. Nejvíce na nás tlačí Lidl a Kaufland, naříkají ... - iDNES.cz

iDNES.cz Vydírání, arogance. Nejvíce na nás tlačí Lidl a Kaufland, naříkají ... iDNES.cz Jako nejférovější vyšly z průzkumu Coop, Globus a Billa , nejhůře naopak dopadly prodejny ze skupiny Schwarz, tedy Lidl a Kaufland. Ty získaly na stupnici školního známkování hodnocení tři. Podle mluvčího Kauflandu Michaela Šperla používá firma vždy ...Obchodní řetězce zneužívají své postavení, myslí si dodavateléNovinky.czPrůzkum: Řetězce zneužívají své postavení, myslí si dodavateléČeské novinyvšech 4 zpravodajských článků »

Co Vás zajímá?

billa leták

billa akční leták

billa.cz

billa travel

Podobný sortiment jako v Billa nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce