Billa

Billa

Společnost Billa provozuje v České republice 196 prodejen a zaměstnává více než 5 800 pracovníků.

V rakouském městě Purkersdorf byl koncem roku 2000 otevřen nejmodernější supermarket BILLA v Evropě. Zákazník má k dispozici speciální ruční scanner, na kterém si může naskenovat cenu zboží, které nakupuje, a tak mít neustále přehled o tom, kolik ho už zboží stálo, a u pokladny si ověřit, zda bylo zboží správně namarkováno. V regálech jsou papírové cenovky nahrazeny elektronickými. Je zde umístěn i internetový terminál, virtuální projekce zeleniny a mnoho dalších high-tech novinek.

Na všech prodejnách Billa je možno platit stravenkami a dárkovými šeky Cheque Déjenue, Sodex ho Pass a stravenkami Ticket Restaurant. Při jednom nákupu je možno použít maximálně pět stravenek, za stravenky je možné koupit pouze potraviny (nikoliv tedy alkohol a cigarety). Za dárkové šeky je možné nakoupit libovolné zboží. Poukázky na nákup v hodnotě 100, 200 a 500 Kč jsou k dostání na každé prodejně Billa u vedoucího prodejny. Je zde možno platit těmito kartami: Maestro, MasterCard, American Express, Visa a Visa Electron.

V Bille je garantována výměna nepoužitého zboží do čtyř dní po nákupu. Je zde možné také využít inzertní tabuli, pokud potřebujete něco prodat či koupit.

Co se píše o Bille?

Billa dělá po roce opět tendr na digitální agenturu - Médiář

Médiář Billa dělá po roce opět tendr na digitální agenturu Médiář Maloobchodní řetězec Billa vypsal výběrové řízení na digitální agenturu. Médiáři to potvrdila mluvčí řetězce Lucie Borovičková. "Probíhající tendr na digitální agenturu mohu potvrdit. Uzavřen by měl být do konce července 2016," uvedla Borovičková.

Stále věřím, že to zvládneme. Angela Merkel v otázce uprchlíků ... - Respekt.cz

Respekt.cz Stále věřím, že to zvládneme. Angela Merkel v otázce uprchlíků ... Respekt.cz uniklo ze rtů Billa Clintona v ochozech, a Bill Clinton už toho zažil hodně. Michelle Obama in Haiti Návštěva na Haiti po zemětřesení v roce 2010. - Zdroj: Polaris, Profimedia. Výrok o otrocích budujích symbol americké státnosti nezkousl každý ...

Krotitelé duchů: Bill Murray je jako Sixtinská kaple - Týden.cz

Týden.cz Krotitelé duchů: Bill Murray je jako Sixtinská kaple Týden.cz "V původních Krotitelích duchů hráli ti nejvtipnější herci své doby, a tak jsem i já chtěl mít v Krotitelích ty nejvtipnější lidi dneška, které znám," vysvětluje režisér Paul Feig kontroverzní obsazení nové verze jedné z nejúspěšnějších komedií ...

Obama o Clintonové: Na funkci prezidenta nebyl nikdo nikdy ... - Euro.cz

Euro.cz Obama o Clintonové: Na funkci prezidenta nebyl nikdo nikdy ... Euro.cz Americký prezident Barack Obama si myslí, že nikdo nikdy nebyl pro funkci prezidenta vhodnější než Hillary Clintonová, včetně jeho samého či jejího manžela Billa . Prohlásil to ve středu ve Filadelfii na nominačním sjezdu demokratů. Síla a velikost ... První žena oficiálně kandiduje do Bílého domu: Clintonová získala ...iDNES.czBezcenné bitcoiny, mučení mladistvých i show jménem ClintonováTýden.czHvězda prvního dne? Žena, která proměnila rozpaky demokratů v ...ceskatelevize.czČeské noviny -Echo24.czvšech 46 zpravodajských článků »

Sjezd i chaos končí. Demokraté teď působí jednotněji než ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Sjezd i chaos končí. Demokraté teď působí jednotněji než ... Hospodářské noviny Ve srovnání s rokem 2012 byl slabší projev Billa Clintona, tentokrát adorujícího svoji ženu. "Je snazší podpořit přátele než členy rodiny," glosoval projev server Politico.com. Obama na sjezdu vychvaloval Clintonovou. Nikdo nebyl na prezidenta ...

Billa dělá po roce opět tendr na digitální agenturu - Médiář

Médiář Billa dělá po roce opět tendr na digitální agenturu Médiář Maloobchodní řetězec Billa vypsal výběrové řízení na digitální agenturu. Médiáři to potvrdila mluvčí řetězce Lucie Borovičková. "Probíhající tendr na digitální agenturu mohu potvrdit. Uzavřen by měl být do konce července 2016," uvedla Borovičková.

Co Vás zajímá?

billa leták

billa akční leták

billa.cz

billa travel

Podobný sortiment jako v Billa nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

letákové akce