Penny Market akční leták

Strana:   1 2 3 ... 13 další strana >

Penny Market akční leták, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 13 další strana >

Máte zobrazen Penny Market akční leták s platností 13.08.2015- 19.08.2015 na téma "Penny Aktuální nabídka od 13.08.2015".

Hledáte starší letáky a katalogy Penny Market? Penny Market akční leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Penny Market nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Plus, SPAR, Žabka.

Co se píše o Penny?

Diskontům Penny Market loni v ČR klesl zisk o pětinu - Blesk.cz

Aktuálně.cz Diskontům Penny Market loni v ČR klesl zisk o pětinu Blesk.cz Penny patří společně se supermarkety Billa do německé obchodní skupiny REWE Group. První prodejnu otevřel Penny Market v Česku v roce 1997. Na konci loňského roku měl v ČR 357 obchodů. Penny patří do první pětky největších tuzemských řetězců ...Penny Marketu klesl zisk v Česku o pětinu, tržby loni mírně stouplyAktuálně.czvšech 3 zpravodajských článků »

Penny Market dál láká na matoucí slevy. Je to nekalé jednání, říká ... - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Penny Market dál láká na matoucí slevy. Je to nekalé jednání, říká ... Aktuálně.cz Praha - Obchodní řetězec Penny Market opakovaně mate zákazníky při značení akčních cen. Výrobky, které ve skutečnosti prodává za standardní cenu, dává do "akční zóny", čímž vytváří dojem, že jsou ve slevě. Online deník Aktuálně.cz objevil chybné ...

letákové akce