Penny Market akční leták

Strana:   1 2 3 ... 13 další strana >

Penny Market akční leták, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 13 další strana >

Máte zobrazen Penny Market akční leták s platností 13.08.2015- 19.08.2015 na téma "Penny Aktuální nabídka od 13.08.2015".

Hledáte starší letáky a katalogy Penny Market? Penny Market akční leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Penny Market nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, Billa, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Plus, SPAR, Žabka.

Co se píše o Penny?

ČOI si kvůli stížnostem posvítila na Penny Market a Albert - denik.cz

denik.cz ČOI si kvůli stížnostem posvítila na Penny Market a Albert denik.cz Praha - Česká obchodní inspekce (ČOI) provedla na základě četných stížností zákazníků kontroly v obchodních řetězcích Penny Market a Albert. Porušení předpisů zjistili inspektoři ve třech prodejnách. Penny Market neinformoval ve dvou obchodech ...Spotřebitelé si stěžují na Penny Market a AlbertHaló NovinyČOI se zaměřila na supermarkety. V Penny chyběly cenovky, v ... Aktuálně.czInspekce si vyšlápla na Alberty a Penny . Chyběly ceny, jednou vrátili ... Lidovky.czvšech 6 zpravodajských článků »

Penny Market na náměstí Míru otevře zřejmě již v příštím týdnu - Zlínský deník

Zlínský deník Penny Market na náměstí Míru otevře zřejmě již v příštím týdnu Zlínský deník Penny Market na náměstí Míru otevře zřejmě již v příštím týdnu. Zlín - Zřejmě už v polovině příštího týdne začne být opět v budově bývalé pošty na náměstí Míru ve Zlíně živo. Dělníky tam konečně částečně vystřídají zákazníci: chystá se totiž otevření ...

letákové akce