Neoluxor leták

Strana:   1

Neoluxor leták, strana 1

Strana:   1

Máte zobrazen Neoluxor leták na téma "Knihkupectví Neoluxor".

Hledáte starší letáky a katalogy Neoluxor? Neoluxor leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Neoluxor nakoupíte také v těchto prodejnách: Kanzelsberger knihy, Knižní klenoty, Rodinné knihkupectví.

Co se píše o knihkupectví Neoluxor?

Knižní obchod roku schválen. Neoluxor kupuje Euromedii - Aktuálně.cz

Knižní obchod roku schválen. Neoluxor kupuje Euromedii Aktuálně.cz Brno - Úřad pro ochranu hospodářské soutěže schválil převod knižního vydavatelství Euromedia Group, společnosti Knižní Klub Management a společnosti Ikar pod knižní řetězec Neoluxor . "Rozhodnutí je už pravomocné," řekl předseda úřadu Petr Rafaj.ÚOHS schválil změnu vlastníka vydavatelství Euromedia GroupBlesk.czvšech 2 zpravodajských článků »

Neoluxor se spojí s Euromedia Group, již kupuje Arraviet - Týden.cz

Týden.cz Neoluxor se spojí s Euromedia Group, již kupuje Arraviet Týden.cz Bertelsmann prodává společnosti Arrraviet, jež je napojena na J&T, knižní dům Euromedia Group. Změny se dotknou i sítě knihkupectví NeoLuxor . České a slovenské knižní nakladatelství Euromedia Group (EMG) v České republice provozuje nakladatelské ...Nakladatelství Odeon, Knižní klub a Ikar mění majiteleiDNES.czEuromedia mění majiteleLiterární noviny v sítiVydavatelství Euromedia Group mění majiteleNovinky.czLidovky.czvšech 18 zpravodajských článků »

letákové akce