Kaufland akční leták

Strana:   1 2 3 ... 24 další strana >

Kaufland akční leták, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 24 další strana >

Máte zobrazen Kaufland akční leták s platností 13.08.2015- 19.08.2015 na téma "Kaufland Aktuální nabídka od 13.08.2015".

Hledáte starší letáky a katalogy Kaufland? Kaufland akční leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Kaufland nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Globus, Hypernova, Interspar, Makro, Tesco.

Co se píše o Kauflandu?

Miliony vajec musí z obchodů kvůli salmonele. Měl je Kaufland ... - Blesk.cz

Blesk.cz Miliony vajec musí z obchodů kvůli salmonele. Měl je Kaufland ... Blesk.cz "Vejce, o kterých nás informovala Státní veterinární správa, byla ihned stažena z prodeje," uvedl Michael Šperl z řetězce Kaufland a dodal: "Zákazníci mohou v případě nejistoty uplatnit naši záruku výměny zboží a vejce na kterékoli prodejně Kaufland ... Řetězce musí stáhnout miliony vajec z Polska, hrozí nákaza ...iDNES.czKaufland , Tesco a Ahold musí stáhnout miliony vajec. Kvůli ...Echo24.czObchodní řetězce stahují miliony polských vajec kvůli salmonelóze ...Český rozhlasPribramvšech 22 zpravodajských článků »

VIDEO: Ve vánoční reklamě na Kaufland opilý Santa Claus upekl soba - Objevit

Objevit VIDEO: Ve vánoční reklamě na Kaufland opilý Santa Claus upekl soba Objevit Potravinový řetězec Kaufland odvysílal v neděli 11. prosince 2016 reklamní spot režírovaný známým českým hercem a bavičem Petrem Čtvrtníčkem a agenturou Feel Concepts. Hlavními aktéry je trojice výstředních Němců, kteří jsou jako vystřižení z ...a další »

letákové akce