Kaufland akční leták

Strana:   < předchozí strana 1 ... 22 23 24

Strana:   < předchozí strana 1 ... 22 23 24

Máte zobrazen Kaufland akční leták s platností 13.08.2015- 19.08.2015 na téma "Kaufland Aktuální nabídka od 13.08.2015".

Hledáte starší letáky a katalogy Kaufland? Kaufland akční leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Kaufland nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Globus, Hypernova, Interspar, Makro, Tesco.

Co se píše o Kauflandu?

Kaufland získal Zlatou pecku za aprílový spot Schöne Velikonoce - Marketingové noviny

Marketingové noviny Kaufland získal Zlatou pecku za aprílový spot Schöne Velikonoce Marketingové noviny O aprílu 2015 pustil obchodní řetězec Kaufland do světa netradiční velikonoční pozdrav v podobě reklamního spotu z dílny kreativní agentury FeelConcepts. Svým pojetím se vymykal dosavadní ucelené korporátní komunikaci, která se nesla v duchu kampaně ...

Miliony vajec musí z obchodů kvůli salmonele. Měl je Kaufland ... - Blesk.cz

Blesk.cz Miliony vajec musí z obchodů kvůli salmonele. Měl je Kaufland ... Blesk.cz "Vejce, o kterých nás informovala Státní veterinární správa, byla ihned stažena z prodeje," uvedl Michael Šperl z řetězce Kaufland a dodal: "Zákazníci mohou v případě nejistoty uplatnit naši záruku výměny zboží a vejce na kterékoli prodejně Kaufland ... Kaufland , Tesco a Ahold musí stáhnout miliony vajec. Kvůli ...Echo24.czObchodní řetězce stahují miliony polských vajec kvůli salmonelóze ...Český rozhlasVejce, která byla stažena z trhu, se prodávala i na ČeskolipskuČeskolipský deníkvšech 22 zpravodajských článků »

letákové akce