Interspar leták

Interspar leták, strana 2

Máte zobrazen Interspar leták s platností 11.3.2015- 15.3.2015 na téma "Interspar Ostrava Poruba od 11.3.2015".

Hledáte starší letáky a katalogy Interspar? Interspar leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Interspar nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Globus, Hypernova, Kaufland, Makro, Tesco.

Co se píše o Intersparu?

Albert nahradí Interspar do roka a půl. Zlevníme, slibuje šéf řetězce - iDNES.cz

iDNES.cz Albert nahradí Interspar do roka a půl. Zlevníme, slibuje šéf řetězce iDNES.cz Konec prodejen Spar je definitivní. Postupně se promění na modrožluté Alberty. Lidé, kteří si oblíbili prodejny Spar a Interspar , v nich mohou nakupovat maximálně ještě rok a půl. Do té doby chce jejich nový majitel Ahold dokončit přestavbu na obchody ...Ahold zahájil přeměnu obchodů Interspar na AlbertyE15.czAlbert musí kvůli Sparu prodat pět obchodů. Poprvé řekl kdeAktuálně.czvšech 14 zpravodajských článků »

První Interspar se změnil na Albert. Rakouská značka končí - Aktuálně.cz

Týden.cz První Interspar se změnil na Albert. Rakouská značka končí Aktuálně.cz Praha - První supermarket řetězce Spar - v Praze-Jahodnici - se proměnila na Albert, během příštího roku značky supermarketů Spar a hypermarketů Interspar zmizí z českého trhu. Ahold letos převzal ztrátové prodejny Spar a Interspar za 5,2 miliardy korun.Značka Interspar v Česku končí. Příští rok ji nahradí AlbertE15.czvšech 10 zpravodajských článků »

letákové akce