Interspar leták

Strana:   < předchozí strana 1 ... 18 19 20

Interspar leták, strana 20

Strana:   < předchozí strana 1 ... 18 19 20

Máte zobrazen Interspar leták s platností 11.3.2015- 15.3.2015 na téma "Interspar Ostrava Poruba od 11.3.2015".

Hledáte starší letáky a katalogy Interspar? Interspar leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Interspar nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Globus, Hypernova, Kaufland, Makro, Tesco.

Co se píše o Intersparu?

Interspar zmizel z Česka, ze všech jeho prodejen je Albert - Novinky.cz

Novinky.cz Interspar zmizel z Česka, ze všech jeho prodejen je Albert Novinky.cz Značka Interspar bude na českém území od středy minulostí. Společnost Ahold, která převzala 49 prodejen Spar za 5,2 miliardy korun, dokončila proměnu poslední z nich, která se nachází v Ostravě-Porubě. Uvedl to ředitel řetězce Albert Jesper Lauridsen.Interspar z českého trhu definitivně zmizí: Už zítra v něm nenakoupíteBlesk.czAlbert dokončil přeměnu Intersparů. Maso a lahůdky zůstalyAktuálně.czAlbert bude škodovka obchodu, říká jeho šéfHospodářské novinyvšech 11 zpravodajských článků »

Most má už dva hypermarkety Albert. Nový vznikl z Intersparu - Mostecký deník

Mostecký deník Most má už dva hypermarkety Albert. Nový vznikl z Intersparu Mostecký deník "Snažíme se o co nejplynulejší přechod prodejny ze značky INTERSPAR pod značku Albert s ohledem na to, aby bylo z obou značek zachováno to nejlepší," sdělil Michal Pavelka, viceprezident pro operační oddělení obchodního řetězce Albert. Úsek lahůdek ...Víme, co všechno se změní v novém hypermarketu Albert v MostěSeveročeskýDeník.czvšech 2 zpravodajských článků »

letákové akce