Globus leták

Strana:   1 2 3 ... 24 další strana >

Globus leták, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 24 další strana >

Máte zobrazen Globus leták s platností 6.8.2015- 12.8.2015 na téma "Globus Naše noviny od 6.8.2015".

Hledáte starší letáky a katalogy Globus? Globus leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Globus nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Hypernova, Interspar, Kaufland, Makro, Tesco.

Co se píše o Globusu?

Globus rozšíří službu Scan&Go do všech hypermarketů - Měšec.cz

denik.cz Globus rozšíří službu Scan&Go do všech hypermarketů Měšec.cz Řetězec Globus po tříletém testování rozšíří bezplatnou službu Scan&Go do všech svých hypermarketů. Od 24. října už si budou moci zákazníci skenovat zboží zapůjčenou čtečkou přímo během nákupu na všech pobočkách. Při placení tak nemusí vyndávat ...Skenujte si čárové kódy sami. Nový způsob nakupování zavádí i ...Aktuálně.czvšech 5 zpravodajských článků »

Globus dostal pokutu sedm milionů za "vykořisťování" dodavatelů - iDNES.cz

iDNES.cz Globus dostal pokutu sedm milionů za "vykořisťování" dodavatelů iDNES.cz Sankce pro Globus od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže je nepravomocná. Bližší informace o případu ÚOHS nezveřejnil. Antimonopolní úřad s Globusem zahájil řízení už v lednu 2011 kvůli delším lhůtám splatnosti faktur za dodané zboží. Úřad tvrdil ...Globus následuje Kaufland: Porušil zákon o tržní síleceskatelevize.czTeprve druhý potrestaný řetězec za zneužití tržní síly: Globus E15.czGlobus dostal pokutu za zneužití tržní síly, je teprve druhýAktuálně.czČeský rozhlas -Blesk.czvšech 19 zpravodajských článků »

letákové akce