Electroworld leták

Strana:   1 2 3 ... 16 další strana >

Electroworld leták, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 16 další strana >

Máte zobrazen Electroworld leták s platností 21.11. - 27.11.2012 na téma "Electro World".

Hledáte starší letáky a katalogy Electroworld? Electroworld leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Electroworld nakoupíte také v těchto prodejnách: Alza.cz, Ardo, Baumatic, Comfor, Datart, Elektro Spáčil, Elektrocentrum, Emos, ETA, Euronics, Fotolab, Mall.cz, Okay, Planeo Elektro, Proton, TS Bohemia.

Co se píše o prodejnách Electroworld?

ElectroWorld vystavuje mobily na světelných stěnách - Týden.cz

Týden.cz ElectroWorld vystavuje mobily na světelných stěnách Týden.cz ElectroWorld představil nový způsob vystavení mobilních telefonů. Světelné stěny na mobilní telefony od společnosti DAGO fungují jako dětská skládačka. Pomocí několika kliknutí na ovladači můžete upravit jejich barvu, či změnit logo značky. V obchodech ...

Slovenský řetězec Nay kupuje prodejny Electroworld v Česku - E15.cz

Novinky.cz Slovenský řetězec Nay kupuje prodejny Electroworld v Česku E15.cz aktualizováno Psal se rok 2002 a v Praze na Zličíně se tisíce lidí strkaly a šlapaly po sobě, jen aby mohly nakoupit v první tuzemské prodejně Electro Worldu. Nyní britská skupina Dixons, které Electro World patří, anabázi s prodělávajícím řetězcem končí.Řetězec ElectroWorld kupují Slováci, značka v Česku zůstaneAktuálně.czSlovenská firma převezme prodejny Electroworld Novinky.czProdejny Electroworld v Česku mění majitele. Kupuje je slovenský ... Český rozhlasceskatelevize.cz -ChannelWorld.cz -Týden.czvšech 12 zpravodajských článků »

letákové akce