Datart leták

Strana:   1 2 3 ... 8 další strana >

Datart leták, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 8 další strana >

Máte zobrazen Datart leták na téma "Datart".

Hledáte starší letáky a katalogy Datart? Datart leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Datart nakoupíte také v těchto prodejnách: Alza.cz, Ardo, Baumatic, Comfor, Electroworld, Elektro Spáčil, Elektrocentrum, Emos, ETA, Euronics, Fotolab, Mall.cz, Okay, Planeo Elektro, Proton, TS Bohemia.

Co se píše o prodejně Datart?

DATART se zapojuje do Black Friday - MobilMania.cz

Týden.cz DATART se zapojuje do Black Friday MobilMania.cz Nákupní fenomén Black Friday, který vznikl v USA jako synonym rekordních slev a start vánoční nákupní horečky, dorazil i do Čech. Do Black Friday nebo-li Černého pátku se letos zapojuje poprvé DATART , prodejce spotřební elektroniky. Pro zákazníky ...Do výprodejů na černý pátek se v ČR poprvé zapojí velké řetězceFinanční novinyVánoční nákupní horečku odstartuje černý pátek. Výrazné slevy ... Aktuálně.czDalší nákupní šílenství přijde v pátek v rámci legendární akce Black ... Měšec.czvšech 8 zpravodajských článků »

Datart Mannequin Challenge - Médiář

Médiář Datart Mannequin Challenge Médiář Český prodejce elektra Datart se zapojil do nejnovější virální výzvy Mannequin Challenge. Natáčení proběhlo ve čtvrtek 24. listopadu v pražské prodejně Datartu v Letňanech. Pravidla zmíněné výzvy jsou taková, že skupina lidí naaranžuje momentku, v níž ...

letákové akce