Datart leták

Strana:   1 2 3 ... 8 další strana >

Datart leták, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 8 další strana >

Máte zobrazen Datart leták na téma "Datart".

Hledáte starší letáky a katalogy Datart? Datart leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Datart nakoupíte také v těchto prodejnách: Alza.cz, Ardo, Baumatic, Comfor, Electroworld, Elektro Spáčil, Elektrocentrum, Emos, ETA, Euronics, Fotolab, Mall.cz, Okay, Planeo Elektro, Proton, TS Bohemia.

Co se píše o prodejně Datart?

Datart chce přilákat mladé lidi. Rekonstruuje prodejny a má vlastní ... - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Datart chce přilákat mladé lidi. Rekonstruuje prodejny a má vlastní ... Hospodářské noviny Na budoucí zaměstnance číhá už na školách. Ve spolupráci s pražskou obchodní školou otevřel vlastní učební obor. jarvis_58b85512498ec90901a42c26.jpeg. Mladá generace. Několikrát v historii podnítila Datart ke změnám. Jak v přístupu k mladým ...

Datart se spojí s majitelem prodejen Euronics a Kasa.cz. Do skupiny ... - MS v Hokeji

MS v Hokeji Datart se spojí s majitelem prodejen Euronics a Kasa.cz. Do skupiny ... MS v Hokeji Obchodní řetězec s elektronikou Datart se spojí se skupinou HP Tronic, která provozuje síť prodejen Euronics a e-shopy Kasa.cz a slovenský Hej.sk. Vznikající strukturu kapitálově posílí fond Genesis Private Equity Fund III, který získá významný ... Obchody Datart se spojí s majitelem prodejen Euronics a Kasa.czNovinky.czDatart a HP Tronic se spojí do jednoho subjektuChannelWorld.czObchody s elektronikou se spojují. Datart s Euronicsem budou mít ...Lupa.czITBIZvšech 11 zpravodajských článků »

letákové akce