Billa leták

Strana:   1 2 3 ... 5 další strana >

Billa leták, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 5 další strana >

Máte zobrazen Billa leták s platností 12.08.2015- 18.08.2015 na téma "Billa velký od 12.08.2015".

Hledáte starší letáky a katalogy Billa? Billa leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Billa nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert, BALA, COOP, ENAPO, Lidl, Norma, Penny Market, Plus, SPAR, Žabka.

Co se píše o Bille?

Billa oslavuje 25 let na českém trhu soutěží pro zákazníky - MaM.cz

MaM.cz Billa oslavuje 25 let na českém trhu soutěží pro zákazníky MaM.cz Společnost Billa letos oslavuje čtvrt století na českém trhu. Narozeniny připomíná speciální kampaní s Václavem Postráneckým a spotřebitelskou soutěží o více než 25 tisíc cen. Kampaň se objeví v řadě médií včetně čtyřicetisekundových televizních spotů.Billa slaví výročí s hercem Postráneckým. V jarních TV spotech ho ... Týden.czSpolečnost BILLA oslaví v letošním roce 25 let působení na českém ... Marketingové novinyvšech 3 zpravodajských článků »

Billa loni zvýšila zisk o dvě třetiny, dařilo se i diskontům Penny Market - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Billa loni zvýšila zisk o dvě třetiny, dařilo se i diskontům Penny Market Aktuálně.cz Na 339 milionů korun loni stoupl zisk supermarketů Billa v Česku, tržby vzrostly o dvě procenta na 21,4 miliardy korun. Řetězci Penny Market loni v Česku stoupl meziročně zisk o 77 procent na 523 milionů korun, tržby se zvýšily o tři procenta na 31,3 ... Billa loni zvýšila zisk o více než šedesát procent. Výrazně se dařilo i ... Hospodářské novinyBilla i Penny loni zvýšily v Česku ziskFinanční novinyBilla loni zvýšila v Česku zisk o 62 procent na 339 milionů korunBlesk.czvšech 5 zpravodajských článků »

letákové akce