Tesco leták

Strana:   1 2 3 4 další strana >

Tesco leták, strana 1

Strana:   1 2 3 4 další strana >

Máte zobrazen Tesco leták s platností 12.08.2015- 18.08.2015 na téma "Tesco Expres obchody od 12.08.2015".

Hledáte starší letáky a katalogy Tesco? Tesco leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Tesco nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Globus, Hypernova, Interspar, Kaufland, Makro.

Co se píše o Tescu?

Dvacátá PechaKucha změnila na jednu noc Tesco zase v Prior - Plzeňský deník

Plzeňský deník Dvacátá PechaKucha změnila na jednu noc Tesco zase v Prior Plzeňský deník Kvalitní ukázka české poválečné architektury. Jeden z nejlepších objektů postavených v Plzni v šedesátých letech minulého století. O jaké budově je řeč? O bývalém Prioru, dnešním obchodním domě Tesco v Plzni na Americké. Příští rok uplyne 50 let od ...

Řetězce při slevách klamou. Největší pokuty zaplatí Tesco a Albert - Novinky.cz

Novinky.cz Řetězce při slevách klamou. Největší pokuty zaplatí Tesco a Albert Novinky.cz Za porušení předpisů při slevových akcích dostali loni obchodníci od České obchodní inspekce (ČOI) 1409 pokut ve výši 13,3 miliónu korun. Nejvyšší pokutu v souhrnu zaplatí Tesco , Ahold (provozuje obchody Albert) a Penny Market. V některých případech ...Slevy jsou podvod, potvrdila kontrola. Nejvyšší pokuty musí platit ... Aktuálně.czŘetězce si vymýšlely slevy. Inspekce podvody potrestala pokutami ... Hospodářské novinyProdejci klamou zákazníky se slevovými akcemi. Nejvíce Tesco a ... SeveročeskýDeník.czvšech 5 zpravodajských článků »

letákové akce