Tesco leták

Strana:   1 2 3 4 další strana >

Tesco leták, strana 1

Strana:   1 2 3 4 další strana >

Máte zobrazen Tesco leták s platností 12.08.2015- 18.08.2015 na téma "Tesco Expres obchody od 12.08.2015".

Hledáte starší letáky a katalogy Tesco? Tesco leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Tesco nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Globus, Hypernova, Interspar, Kaufland, Makro.

Co se píše o Tescu?

Tesco v Česku omezilo nonstop otevírací dobu, snaží se šetřit - E15.cz

E15.cz Tesco v Česku omezilo nonstop otevírací dobu, snaží se šetřit E15.cz E15 exkluzivně Maloobchodní řetězec Tesco zrušil 24hodinovou provozní dobu u části svých prodejen ve střední Evropě. V České republice se omezení dotkne celkem 19 hypermarketů. Pouze ve zbylých šesti zůstal nepřetržitý provoz zachován. Společnost ...Tesco v Česku omezilo nonstop otvírací dobu, snaží se šetřitTýden.czvšech 7 zpravodajských článků »

Tesco účetně podvádělo a zaplatí pokutu - denik.cz

denik.cz Tesco účetně podvádělo a zaplatí pokutu denik.cz Londýn (Velká Británie) - Největší britská maloobchodní společnost Tesco zaplatí pokutu 129 milionů liber (4,03 miliardy Kč) za účetní podvod. V minulosti nadhodnotila své zisky o 326 milionů liber. Firma se na zaplacení dohodla s britským Úřadem pro ...Tesco zaplatí pokutu čtyři miliardy za účetní podvodNovinky.czÚčetní podvod vyjde Tesco draho. Řetězec zaplatí čtyřmiliardovou ...iDNES.czÚčet pro Tesco za podvod: čtyři miliardy korunE15.czEuroZpravy.CZ -ceskatelevize.cz/ct24všech 12 zpravodajských článků »

letákové akce