Tesco leták

Strana:   1 2 3 4 další strana >

Tesco leták, strana 1

Strana:   1 2 3 4 další strana >

Máte zobrazen Tesco leták s platností 12.08.2015- 18.08.2015 na téma "Tesco Expres obchody od 12.08.2015".

Hledáte starší letáky a katalogy Tesco? Tesco leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Tesco nakoupíte také v těchto prodejnách: Albert Hypermarket, Globus, Hypernova, Interspar, Kaufland, Makro.

Co se píše o Tescu?

Běloši jako ohrožený druh? Šéf řetězce Tesco pobouřil veřejnost - EuroZpravy.CZ

EuroZpravy.CZ Běloši jako ohrožený druh? Šéf řetězce Tesco pobouřil veřejnost EuroZpravy.CZ Londýn - Bělošští muži na vedoucích místech se stávají ohroženým druhem. Podle serveru BBC to uvedl předseda správní rady britského řetězce Tesco John Allan na obchodní konferenci. Tweet · Přidejte svůj názor 30 komentářů · Běloši jako ohrožený druh ...Šéf Tesca označil bělošské muže ve vedení firem za ohrožený druh ...Lidovky.czvšech 3 zpravodajských článků »

Tesco zaplatí pokutu čtyři miliardy za účetní podvod - Novinky.cz

Novinky.cz Tesco zaplatí pokutu čtyři miliardy za účetní podvod Novinky.cz Největší britská maloobchodní společnost Tesco zaplatí pokutu 129 miliónů liber (4,03 miliardy korun) za účetní podvod. V minulosti nadhodnotila své zisky o 326 miliónů liber (10,2 miliardy korun). Firma se na zaplacení dohodla s britským Úřadem pro ...Tesco účetně podvádělo a zaplatí pokutudenik.czÚčetní podvod vyjde Tesco draho. Řetězec zaplatí čtyřmiliardovou ...iDNES.czÚčet pro Tesco za podvod: čtyři miliardy korunE15.czEuroZpravy.CZ -ceskatelevize.cz/ct24všech 12 zpravodajských článků »

letákové akce