Sparkys leták

Sparkys leták, strana 3

Máte zobrazen Sparkys leták s platností 01.10. - 31.12.2012 na téma "Sparkys".

Hledáte starší letáky a katalogy Sparkys? Sparkys leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Sparkys nakoupíte také v těchto prodejnách: Albi, Bambule, Dráčik, HM Studio Hračky, Pompo, Puntanela.

Co se píše o prodejnách Sparkys?

Hračkářství Sparkys chystá akvizici, Česko je mu už malé - E15.cz

Hračkářství Sparkys chystá akvizici, Česko je mu už malé E15.cz Tuzemská síť hračkářských obchodů Sparkys se připravuje na expanzi do zahraničí. Na českém trhu už totiž společnost vlastněná manžely Katharine Butlerovou a Sebastianem Pawlowským velký prostor pro růst nevidí. "Český trh už je poměrně saturovaný.

Vznikl hračkářský gigant, po Sparkys koupí podnikatel Homolka i ... - iDNES.cz

E15.cz Vznikl hračkářský gigant, po Sparkys koupí podnikatel Homolka i ... iDNES.cz Podnikatel Petr Homolka posiluje na trhu s hračkami. Po nedávném ovládnutí tuzemské části hračkářské sítě Sparkys koupí i prodejny hraček Bambule. Skupina, do které patří také e-shop 4kids.cz, bude s tržbami okolo 1,5 miliardy korun nejsilnější na ...Hračkářský mogul Homolka ke Sparkysu přikoupil BambuliE15.czSíť hračkářství Bambule mění majitele, vzniká nový lídr trhuAktuálně.czNa český trh s hračkami nastupuje silný hráč, skupuje osvědčené ... Český rozhlasvšech 5 zpravodajských článků »

letákové akce