Schlecker leták

Strana:   1 2 další strana >

Schlecker leták, strana 1

Strana:   1 2 další strana >

Máte zobrazen Schlecker leták s platností 14.09.-22.09.2012 na téma "Schlecker leták".

Hledáte starší letáky a katalogy Schlecker? Schlecker leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Schlecker nakoupíte také v těchto prodejnách: Avon, Clinique, dm drogerie, Douglas, Droxi drogerie, Estée Lauder, Fann parfumérie, Jasmín drogerie, Klenoty Aurum, Marionnaud, Martina drogerie, Oriflame, Rossmann, Sephora, Teta drogerie, Yves Rocher.

Co se píše o drogerii Schlecker?

Zakladatel drogerií Schlecker je obžalován z toho, že svou firmu nechal úmyslně ... - Český rozhlas

ceskatelevize.cz Zakladatel drogerií Schlecker je obžalován z toho, že svou firmu nechal úmyslně ... Český rozhlas Za dob své existence se vedení sítě drogerií Schlecker zpovídalo z podvodů s výplatami nebo špehování zaměstnanců. Čtyři roky po krachu se o německé firmě Schlecker mluví znovu. Její jedenasedmdesátiletý zakladatel čelí žalobě z úmyslného bankrotu.Někdejší král drogerií Schlecker půjde kvůli úmyslnému bankrotu před soudceskatelevize.czOtec drogerií Schlecker nechal firmu úmyslně zbankrotovat, tvrdí žalobciLidovky.czvšech 6 zpravodajských článků »

Rakouský fond zachránil zahraniční pobočky Schleckeru - E15.cz

Rakouský fond zachránil zahraniční pobočky Schleckeru E15.cz TAP 09 převezme rakouskou, italskou, polskou, belgickou a lucemburskou pobočku Schleckeru , oznámil dnes insolvenční správce firmy Arndt Geiwitz. Jejich prodejny, které tak zachránil před insolvencí, přebuduje na řetězec se spotřebním zbožím pod ... a další »

letákové akce