Schlecker leták

Strana:   1 2 další strana >

Schlecker leták, strana 1

Strana:   1 2 další strana >

Máte zobrazen Schlecker leták s platností 14.09.-22.09.2012 na téma "Schlecker leták".

Hledáte starší letáky a katalogy Schlecker? Schlecker leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Schlecker nakoupíte také v těchto prodejnách: Avon, Clinique, dm drogerie, Douglas, Droxi drogerie, Estée Lauder, Fann parfumérie, Jasmín drogerie, Klenoty Aurum, Marionnaud, Martina drogerie, Oriflame, Rossmann, Sephora, Teta drogerie, Yves Rocher.

Co se píše o drogerii Schlecker?

Němci soudí zakladatele drogerií. Schlecker měl zbankrotovat úmyslně - Blesk.cz

Blesk.cz Němci soudí zakladatele drogerií. Schlecker měl zbankrotovat úmyslně Blesk.cz V Německu začal za velké pozornosti médií soudní proces se zakladatelem zkrachovalého německého řetězce drogerií Schlecker , která působila i v Česku. Dvaasedmdesátiletý Anton Schlecker čelí obvinění z úmyslného bankrotu a hrozí mu až deset let ...V Německu začal soud se zakladatelem řetězce Schlecker , který prý firmu ...Aktuálně.czvšech 4 zpravodajských článků »

Schlecker koupil provozovatel drogerií TETA - iHNed.cz

Finanční noviny Schlecker koupil provozovatel drogerií TETA iHNed.cz Tuzemské prodejny Schlecker koupila česká společnost pkSolvent (PKS). Ta už v Česku provozuje drogerii TETA. PKS prodejny koupila i přesto, že jsou v tíživé finanční situaci. PKS díky obchodu bude držet až pětinu tuzemského trhu. Prodejny Schlecker koupil provozovatel drogerií TETANovinky.cz Tuzemské prodejny Schlecker koupil provozovatel drogerií TETAFinanční noviny České obchody německé sítě Schlecker koupil majitel drogerií TetaiDNES.cz ceskatelevize.cz -Aktuálně.cz všechny zpravodajské články: 21 »

letákové akce