Schlecker leták

Strana:   1 2 další strana >

Schlecker leták, strana 1

Strana:   1 2 další strana >

Máte zobrazen Schlecker leták s platností 14.09.-22.09.2012 na téma "Schlecker leták".

Hledáte starší letáky a katalogy Schlecker? Schlecker leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Schlecker nakoupíte také v těchto prodejnách: Avon, Clinique, dm drogerie, Douglas, Droxi drogerie, Estée Lauder, Fann parfumérie, Jasmín drogerie, Klenoty Aurum, Marionnaud, Martina drogerie, Oriflame, Rossmann, Sephora, Teta drogerie, Yves Rocher.

Co se píše o drogerii Schlecker?

Sedmdesátiletý zakladatel drogerií Schlecker čelí obvinění z úmyslného bankrotu - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Sedmdesátiletý zakladatel drogerií Schlecker čelí obvinění z úmyslného bankrotu Aktuálně.cz Německá prokuratura zažalovala zakladatele zkrachovalého německého řetězce drogerií Schlecker kvůli úmyslnému bankrotu. Jedenasedmdesátiletý Anton Schlecker a členové jeho rodiny podle prokuratury z podniku krátce před bankrotem vyvedli miliony ...Zakladatel drogerií Schlecker je obžalován z toho, že svou firmu nechal úmyslně ...Český rozhlasvšech 6 zpravodajských článků »

MfD: Český Schlecker je na prodej, kupec se zatím nenašel - Finanční noviny

Finanční noviny MfD: Český Schlecker je na prodej, kupec se zatím nenašel Finanční noviny Praha - České prodejny drogistického řetězce Schlecker jsou na prodej. Konkurenční řetězce či jiný investor ale o 143 prodejen zatím nemají zájem. Informuje o tom dnešní Mladá fronta Dnes (MfD) s odkazem na vyjádření insolvenčního správce firmy v ... a další »

letákové akce