Prior leták

Strana:   1 2 3 ... 8 další strana >

Prior leták, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 8 další strana >

Máte zobrazen Prior leták s platností 13.11. - 24.12.2012 na téma "Prior".

Hledáte starší letáky a katalogy Prior? Prior leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Prior nakoupíte také v těchto prodejnách: Bauhaus, Baumax, Breno koberce, Dedra, Frital, Hornbach, Koberce Trend, Koupelny Jika, Koupelny Ptáček, Koupelny Ravak, Koupelny Siko, Kuchyně Hanák, Kuchyně Koryna, Kuchyně Oresi, Kuchyně Sykora, Mountfield, Obi, Orion, Proma, Styltex, Tescoma, Tupperware, Uni Hobby.

Co se píše o obchodních domech Prior?

Stroje bourají Prior v Přerově, oprava skončí příští rok - Archiweb.cz

Archiweb.cz Stroje bourají Prior v Přerově, oprava skončí příští rok Archiweb.cz Čtyřpodlažní budova Prioru bude snížena a přístavbou rozšířena na přilehlé parkoviště, kde je plánována stavba obchodní pasáže. "Nově tak vznikne převážně dvoupodlažní a zčásti třípodlažní objekt se střešními parkovacími plochami, které vytvoří náhradu ...a další »

Jihlava plánuje, jak má vypadat náměstí. Stamiliony dá na Prior i pítko - iDNES.cz

iDNES.cz Jihlava plánuje, jak má vypadat náměstí. Stamiliony dá na Prior i pítko iDNES.cz Nejčastěji skloňovanou připomínkou související s revitalizací náměstí byla mezi lidmi jednoznačně podoba obchodního domu Prior . Ten vyrostl v první polovině 80. let na místě dřívějšího špalíčku historických budov - takzvaného Kreclu. Jedni Prior ...

letákové akce