Mountfield leták

Strana:   1

Mountfield leták, strana 1

Strana:   1

Máte zobrazen Mountfield leták na téma "Mountfield - bazény za polovinu".

Hledáte starší letáky a katalogy Mountfield? Mountfield leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Mountfield nakoupíte také v těchto prodejnách: Bauhaus, Baumax, Breno koberce, Dedra, Frital, Hornbach, Koberce Trend, Koupelny Jika, Koupelny Ptáček, Koupelny Ravak, Koupelny Siko, Kuchyně Hanák, Kuchyně Koryna, Kuchyně Oresi, Kuchyně Sykora, Obi, Orion, Prior, Proma, Styltex, Tescoma, Tupperware, Uni Hobby.

Co se píše o Mountfieldu?

Mountfield zdvojnásobil zisk, tržby rostly o pětinu na 3,4 mld.Kč - Blesk.cz

Mountfield zdvojnásobil zisk, tržby rostly o pětinu na 3,4 mld.Kč Blesk.cz Společnosti Mountfield , která v Česku provozuje 56 prodejen se zahradní technikou, v roce 2012 vzrostly tržby o 21 procent na 3,4 miliardy korun. Firma předloni téměř zdvojnásobila zisk na 28 milionů korun. ČTK informaci zjistila z výroční zprávy ...

Mountfield koupili Číňané - Novinky.cz

Novinky.cz Mountfield koupili Číňané Novinky.cz Zakladatel řetězce Mountfield , který je zaměřen na prodej zahradní techniky a vybavení pro kutily, Ivan Drbohlav prodal svůj majoritní podíl ve společnosti čínské investiční firmě Eurasia Development Group Limited se sídlem v Hong Kongu. Ve středu to ...Čínská firma kupuje společnost Mountfield České novinyMountfield kupují Číňané, zakladatel Drbohlav z firmy odcházíiDNES.czČíňané kupují Mountfield . Zakladatel Ivan Drbohlav ze společnosti ...Hospodářské novinyLidovky.czvšech 22 zpravodajských článků »

letákové akce