Marks & Spencer oblečení

Strana:   1 2 3 ... 8 další strana >

Marks & Spencer oblečení, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 8 další strana >

Máte zobrazen Marks & Spencer oblečení na téma "Marks and Spencer - Vánoční katalog".

Hledáte starší letáky a katalogy Marks & Spencer? Marks & Spencer oblečení na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Marks & Spencer nakoupíte také v těchto prodejnách: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph.

Co se píše o obchodech Marks and Spencer?

Britskému řetězci Marks & Spencer klesly v Česku tržby i zisk - Týden.cz

Týden.cz Britskému řetězci Marks & Spencer klesly v Česku tržby i zisk Týden.cz Marks & Spencer loni v listopadu oznámil, že uzavře v Británii asi 30 obchodů, dalších 53 v zahraničí. V České republice ale hodlá své obchody provozovat i nadále. Uzavírání zahraničních obchodů se bude týkat Číny, Francie, Belgie, Nizozemska, Polska, ...

Méně práce pro maminku. Marks & Spencer pobouřil aktivisty etiketou - iDNES.cz

iDNES.cz Méně práce pro maminku. Marks & Spencer pobouřil aktivisty etiketou iDNES.cz Britský obchodní řetězec Marks & Spencer se omluvil za slova na etiketě, jimiž poukazoval na výhody pevnějšího lemu u dětského oblečení. Použil slova "méně práce pro maminku", což je podle kritiků diskriminační, protože to navozuje dojem, že zašívat ...Zašívat umí pouze ženy? Marks & Spencer se omlouvá za ...EuroZpravy.CZvšech 2 zpravodajských článků »

letákové akce