Kik leták

Strana:   1 2 3 ... 12 další strana >

Kik leták, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 12 další strana >

Máte zobrazen Kik leták s platností 10.6.2015- 25.6.2015 na téma "Kik textil Prospekt od 10.6.2015".

Hledáte starší letáky a katalogy Kik? Kik leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Kik nakoupíte také v těchto prodejnách: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph.

Co se píše o prodejnách kik?

Vyhrajte nákup v hodnotě 1000 Kč v prodejnách KiK! - Blesk pro ženy

Blesk pro ženy Vyhrajte nákup v hodnotě 1000 Kč v prodejnách KiK ! Blesk pro ženy Hanka Kynychová je v letošním roce tváří značky Ergee, jejíž produkty lze zakoupit v módním řetězci KiK . Zapojte se do soutěže s Bleskem pro ženy a vyhrajte cvičení s Hankou Kynychovou v jejím novém fitku nebo získejte jedno z jejich ukázkových DVD.

Kik renovuje prodejny a najal Kynychovou - Médiář

Médiář Kik renovuje prodejny a najal Kynychovou Médiář Ambasadorkou značky Ergee oděvního diskontu Kik se stala v Česku instruktorka fitness Hanka Kynychová. Důvodem je mimo jiné to, že sortiment prodávaný pod touto značku se v současnosti rozšiřuje i o sportovní doplňky. "Ergee je aktuálně naší vlajkovou ...Řetězec KiK chce v Česku otevřít přes 100 prodejen, spustí i e-shopAktuálně.czKiK investuje do prodejen, komunikuje kvalitu zbožíMediaGuruvšech 4 zpravodajských článků »

letákové akce