Kik leták

Strana:   1 2 3 ... 12 další strana >

Kik leták, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 12 další strana >

Máte zobrazen Kik leták s platností 10.6.2015- 25.6.2015 na téma "Kik textil Prospekt od 10.6.2015".

Hledáte starší letáky a katalogy Kik? Kik leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Kik nakoupíte také v těchto prodejnách: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph.

Co se píše o prodejnách kik?

KiK míří do Itálie. Jako módní značka se tam tvářit nebude - Euro.cz

Euro.cz KiK míří do Itálie. Jako módní značka se tam tvářit nebude Euro.cz Italská pobočka KiK startuje pod Wagnerovým vedením zcela od nuly, navíc tamní obyvatelé jsou známí jako módně extrémně vybíravý národ. "Jsem si vědom, že se nemůžeme tvářit jako módní značka, ale i v Itálii je spousta jedinců či rodin, kteří hlídají ...

Kik renovuje prodejny a najal Kynychovou - Médiář

Médiář Kik renovuje prodejny a najal Kynychovou Médiář Ambasadorkou značky Ergee oděvního diskontu Kik se stala v Česku instruktorka fitness Hanka Kynychová. Důvodem je mimo jiné to, že sortiment prodávaný pod touto značku se v současnosti rozšiřuje i o sportovní doplňky. "Ergee je aktuálně naší vlajkovou ...Řetězec KiK chce v Česku otevřít přes 100 prodejen, spustí i e-shopAktuálně.czKiK investuje do prodejen, komunikuje kvalitu zbožíMediaGuruvšech 4 zpravodajských článků »

letákové akce