Hervis leták

Strana:   1 2 3 ... 8 další strana >

Hervis leták, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 8 další strana >

Máte zobrazen Hervis leták s platností 21.11. - 27.11.2012 na téma "Hervis".

Hledáte starší letáky a katalogy Hervis? Hervis leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Hervis nakoupíte také v těchto prodejnách: A3 Sport, Adidas, Alpine Pro, Envy, Gigasport, Hudy sport, HzH Sport, Intersport, Loap, Nike, Puma, Quiksilver, Roxy, Sportisimo.

Co se píše o prodejnách Hervis Sports?

Hervis zkouší menší prodejny. Novinku testuje v Česku - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz Hervis zkouší menší prodejny. Novinku testuje v Česku Aktuálně.cz Praha - Dvojka českého trhu se sportovním zbožím, rakouský řetězec Hervis , zkouší štěstí s menšími obchody. Řetězec ve čtvrtek ráno otevřel na pražském hlavním nádraží první "Hervis Expres" v Česku i v Evropě. S rozlohou zhruba 250 metrů čtverečních ... Hervis mění strategii, plánuje v ČR otevřít 20 menších prodejenBlesk.czvšech 5 zpravodajských článků »

Hervis modernizuje: Jednoduché nakupování v digitálních obchodech - Blesk.cz

Blesk.cz Hervis modernizuje: Jednoduché nakupování v digitálních obchodech Blesk.cz Menší, lepší a s více službami. Tak vypadají nové "digitalizované" obchody řetězce Hervis Sports, které v budoucnu doplní stávající prodejny. Zákazníci si v nich budou moci třeba vybrat zboží v tabletu, nechat si ho dovézt, pak si ho přijít vyzkoušet ... Hervis Sports otevírá v Brně, Zlíně a Karlových Varech obchody s ...Marketing Journalvšech 3 zpravodajských článků »

letákové akce