Guess oblečení

Strana:   1 2 3 ... 13 další strana >

Guess oblečení, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 13 další strana >

Máte zobrazen Guess oblečení na téma "Kolekce Guess podzim 2011".

Hledáte starší letáky a katalogy Guess? Guess oblečení na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Guess nakoupíte také v těchto prodejnách: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph.

Co se píše o obchodech Guess?

Kampaň na spodní prádlo Guess, která se nepovedla - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Kampaň na spodní prádlo Guess , která se nepovedla Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Guess si do své kampaně spodního prádla vybrala obdařenou modelku Charlotte McKinney a právě tam se stala ta chyba. Značka ji oblékla do minimálně o dvě velikosti menší podprsenky, což se nevyplatilo. Už sice víme, že se jedná o běžnou praxi při ...

Provokativní kampaň Guess na podzim 2016 | MODA.CZ - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Provokativní kampaň Guess na podzim 2016 | MODA.CZ Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Provokativní kampaň je už pro značku Guess stálicí, na kterou její marketing pravidelně sází. Nás to nepřekvapilo, ale bujaré ohlasy stále přicházejí. To zřejmě ...a další »

letákové akce