Guess oblečení

Strana:   1 2 3 ... 13 další strana >

Guess oblečení, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 13 další strana >

Máte zobrazen Guess oblečení na téma "Kolekce Guess podzim 2011".

Hledáte starší letáky a katalogy Guess? Guess oblečení na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Guess nakoupíte také v těchto prodejnách: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph.

Co se píše o obchodech Guess?

Aktuálně ze světa módy: Podzimní kampaně Chanel a Guess 2016 - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Aktuálně ze světa módy: Podzimní kampaně Chanel a Guess 2016 Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Guess podzim rozpálil na jarních a podzimních snímcích zároveň. Tváří kampaně se stala plavovlasá modelka Hailey Baldwin, která odvážně pózuje v přírodě. S vyhrnutým krajkovaným topem a rozepnutým džínovým overalem působí sebejistě a vyzývavě.a další »

Guess ve spolupráci s rapperem ASAP Rocky - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Guess ve spolupráci s rapperem ASAP Rocky Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Je to tedy spíše krok vzad, než-li kupředu a z lehka to kolekci ubírá na celkovém dojmu, ale jelikož je to první dílo Guess Originals, nebudeme příliš kritičtí a počkáme si, s čím přijdou příště. Jednotlivé kousky budou k dostání od 15. února 2016, tak ...

letákové akce