Guess oblečení

Strana:   1 2 3 ... 13 další strana >

Guess oblečení, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 13 další strana >

Máte zobrazen Guess oblečení na téma "Kolekce Guess podzim 2011".

Hledáte starší letáky a katalogy Guess? Guess oblečení na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Guess nakoupíte také v těchto prodejnách: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph.

Co se píše o obchodech Guess?

Guess ve spolupráci s rapperem ASAP Rocky - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Guess ve spolupráci s rapperem ASAP Rocky Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Je to tedy spíše krok vzad, než-li kupředu a z lehka to kolekci ubírá na celkovém dojmu, ale jelikož je to první dílo Guess Originals, nebudeme příliš kritičtí a počkáme si, s čím přijdou příště. Jednotlivé kousky budou k dostání od 15. února 2016, tak ...

Provokativní rozpálená kampaň Guess 2016 - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Provokativní rozpálená kampaň Guess 2016 Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Hlavní destinací kampaně Jaro/Léto 2016 značky Guess se stal ostrov Mykonos. Pokud bychom zmínili uvolněnou atmosféru, asi bychom si vysloužili výsměch. Byla totiž daleko více, než jen uvolněná. Ve vzduchu se vznášela flirtovní nálada, kterou značka ...a další »

letákové akce