Guess oblečení

Strana:   1 2 3 ... 13 další strana >

Guess oblečení, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 13 další strana >

Máte zobrazen Guess oblečení na téma "Kolekce Guess podzim 2011".

Hledáte starší letáky a katalogy Guess? Guess oblečení na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Guess nakoupíte také v těchto prodejnách: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph.

Co se píše o obchodech Guess?

Provokativní kampaň Guess na podzim 2016 | MODA.CZ - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Provokativní kampaň Guess na podzim 2016 | MODA.CZ Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Provokativní kampaň je už pro značku Guess stálicí, na kterou její marketing pravidelně sází. Nás to nepřekvapilo, ale bujaré ohlasy stále přicházejí. To zřejmě ...a další »

Sváteční kampaň Guess ukazuje párty šaty - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Sváteční kampaň Guess ukazuje párty šaty Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Zahalila celou vánoční kampaň společnosti Guess od šatů, přes kalhoty, ozdoby až po pozadí. Na lehký odpočinek od dravé rudé nám návrháři dopřáli studený lesk stříbrných a tmavě modrých flitrovaných šatů, které by se na silvestrovskou párty hodily jako ...

letákové akce