Gant oblečení

Strana:   1 2 3 ... 10 další strana >

Gant oblečení, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 10 další strana >

Máte zobrazen Gant oblečení na téma "GANT jaro-léto 2011".

Hledáte starší letáky a katalogy Gant? Gant oblečení na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Gant nakoupíte také v těchto prodejnách: Astratex, Bonprix, C&A, Calvin Klein, Camaieu, ESPRIT, Freeport, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph.

Co se píše o obchodech Gant?

Značka Gant globálně mění image - MediaGuru

MediaGuru Značka Gant globálně mění image MediaGuru Módní značka Gant zahajuje 3. září celosvětový rebranding. Nová podoba loga se vizuálně vrací k původní verzi z roku 1949. S představením nové image, jejíž součástí je i slogan "Never stop learning", společnost zároveň oznámila i změnu strategie s ...Gant dnešním dnem rebranduje a začíná novou éru. I s globálním spotemTýden.czvšech 2 zpravodajských článků »

Značka GANT prochází znovuzrozením. "Změnili jsme svět, ale košili ne," hlásá. - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Značka GANT prochází znovuzrozením. "Změnili jsme svět, ale košili ne," hlásá. Hospodářské noviny Zakladatelé firmy Gant v roce 1949 zjistili, že na nedaleké Yaleově univerzitě je jednoduchá košile s knoflíčky nedostatkovým zbožím. Začali tedy zásobovat místní studenty košilemi, které by padly tak dobře, jako by byly na míru šité, a zároveň nestály ...

letákové akce