Euronics leták

Strana:   1 2 3 ... 8 další strana >

Euronics leták, strana 1

Strana:   1 2 3 ... 8 další strana >

Máte zobrazen Euronics leták s platností 15.7.2015- 28.7.2015 na téma "Euronics Aktuální leták od 15.7.2015".

Hledáte starší letáky a katalogy Euronics? Euronics leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Euronics nakoupíte také v těchto prodejnách: Alza.cz, Ardo, Baumatic, Comfor, Datart, Electroworld, Elektro Spáčil, Elektrocentrum, Emos, ETA, Fotolab, Mall.cz, Okay, Planeo Elektro, Proton, TS Bohemia.

Co se píše o prodejnách Euronics?

Euronics rozšíří prodejní síť. Nově chce otevírat hlavně franšízy - Hospodářské noviny

Hospodářské noviny Euronics rozšíří prodejní síť. Nově chce otevírat hlavně franšízy Hospodářské noviny Řetězec a e-shop s elektro zbožím Euronics loni rostl o třetinu. Firma, která na trhu s elektronikou drží podíl v řádu jednotek procent, plánuje další růst podpořit novými prodejnami. Zároveň chce svou obchodní síť modernizovat a partnerské prodejce ...

Video s šílencem, který napadl kurýra, má na svědomí Euronics - Týden.cz

Týden.cz Video s šílencem, který napadl kurýra, má na svědomí Euronics Týden.cz V pátek 12. prosince se na facebookovém profilu Týdeníku Policie objevilo "amatérské" video zachycující nespokojeného zákazníka, který útočí golfovou holí na řidiče kurýrní služby. Jak se dnes ukázalo, šlo o marketingový spot, který si objednal Euronics .Rvačka zákazníka s kurýrem je podvod. Video je jen reklamaAktuálně.czvšech 2 zpravodajských článků »

letákové akce