ETA leták

Strana:   1 2 3 další strana >

ETA leták, strana 1

Strana:   1 2 3 další strana >

Máte zobrazen ETA leták s platností 25.02. - 25.03.2010 na téma "ETA".

Hledáte starší letáky a katalogy ETA? ETA leták na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v ETA nakoupíte také v těchto prodejnách: Alza.cz, Ardo, Baumatic, Comfor, Datart, Electroworld, Elektro Spáčil, Elektrocentrum, Emos, Euronics, Fotolab, Mall.cz, Okay, Planeo Elektro, Proton, TS Bohemia.

Co se píše o prodejnách ETA?

Teroristická organizace ETA chce odevzdat své zbraně. Španělský ... - Český rozhlas

Teroristická organizace ETA chce odevzdat své zbraně. Španělský ... Český rozhlas Baskická teroristická organizace ETA se chce definitivně zbavit zbraní. Dojít by k tomu mělo 8. dubna. Francouzským médiím plán tlumočili zástupci blízcí teroristické skupině. Ve Španělsku přijímají dobrovolné odzbrojení ETA pozitivně, většina politiků ... a další »

Teroristé z ETA rozpustí své operační struktury - ceskatelevize.cz

iDNES.cz Teroristé z ETA rozpustí své operační struktury ceskatelevize.cz Madrid - Separatisté z Baskicka podnikli další krok ke složení zbraní - oznámili rozpuštění svých operačních a logistických struktur. Organizace Baskicko a jeho svoboda (ETA ) už v březnu oznámila, že chce zahájit novou etapu své činnosti a končí s ... Baskická ETA zapečetila a schovala zbraně. Bojovat chce jen politickyiDNES.cz všech 3 zpravodajských článků »

letákové akce