Calvin Klein oblečení

Strana:   1 2 3 další strana >

Calvin Klein oblečení, strana 1

Strana:   1 2 3 další strana >

Máte zobrazen Calvin Klein oblečení na téma "Calvin Klein Euphoria Blossom ".

Hledáte starší letáky a katalogy Calvin Klein? Calvin Klein oblečení na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Calvin Klein nakoupíte také v těchto prodejnách: Astratex, Bonprix, C&A, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph.

Co se píše o prodejnách Calvin Klein?

Calvin Klein přichází s novou globální strategií - MediaGuru

MediaGuru Calvin Klein přichází s novou globální strategií MediaGuru Společnost Calvin Klein představuje novou globální strategii, s níž chce sjednotit kreativní styl všech svých značek. Francisco Costa, kreativní ředitel ženských značek, a Italo Zucchelli, kreativní ředitel mužských značek Calvin Klein , ze společnosti ... a další »

Sexy kampaň s Editou Vilkeviciute doprovázející prádlo Calvin Klein - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Sexy kampaň s Editou Vilkeviciute doprovázející prádlo Calvin Klein Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Není to poprvé, kdy se litevská modelka postavila před fotoaparát pro kampaň Calvin Klein . Již v minulosti pózovala pro řadu performance, doplňků i spodního prádla. To si zopakovala aktuálně pro kampaň Jaro/Léto 2016. Černobílé snímky jsou pro značku ...

letákové akce