Calvin Klein oblečení

Strana:   1 2 3 další strana >

Calvin Klein oblečení, strana 1

Strana:   1 2 3 další strana >

Máte zobrazen Calvin Klein oblečení na téma "Calvin Klein Euphoria Blossom ".

Hledáte starší letáky a katalogy Calvin Klein? Calvin Klein oblečení na nej-letaky.cz ...

Podobný sortiment jako v Calvin Klein nakoupíte také v těchto prodejnách: Astratex, Bonprix, C&A, Camaieu, ESPRIT, Freeport, Gant, GAS, Guess, H & M, Halens, Intimissimi, Kik, Klingel, Lacoste, Levis Jeans, Litex, Marks & Spencer, Neckermann, New Yorker, Next, Orsay, Otto, Pietro filipi, Promod, Reserved, Takko fashion, Tchibo, Time Out, Triumph.

Co se píše o prodejnách Calvin Klein?

Dámské spodní prádlo Calvin Klein - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Dámské spodní prádlo Calvin Klein Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Calvin Klein je sice se svou řadou Underwear (link is external) proslulý právě se sportovně laděným dámským i pánským prádlem, ale není to zdaleka jeho kompletní nabídka. Kromě látkových elastických podprsenek má ve svém sortimentu zařazené i ...a další »

Raf Simons debutuje u Calvin Klein s jarní kampaní - Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog)

Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) Raf Simons debutuje u Calvin Klein s jarní kampaní Móda.cz (tisková zpráva) (Registrace) (Blog) "Je to oslava kultovního spodního prádla a džín Calvin Klein , které potvrzují jejich status a ukazují je ve světě umění," řekl Simons v prohlášení. Kampaň tak vyjadřuje klasické oděvy vybudované od základu americké módy vedle uměleckého ztvárnění ... a další »

letákové akce